Jump to content
eliasgolfv

Λεβίες ταχυτήτων Gti V

Recommended Posts

Εμ αυτο ακριβως λεω κι εγω...Δυσκολο εως ακατορθωτο...Τι να λεμε...Αν δεν τα φορεσουν και τα αλλα μελη του Group, τοτε δυσκολα...Πολυ δυσκολα...Τελος παντων ξεφυγαμε ομως, καλυτερα να επιστρεφαμε στο θεμα λεβιες :blink::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι σε κανενα χρονο θα υπάρχει μοτερ!!!!

οσο για τα 3500 ειαναι λιγα................

ναι συμφωνω αλλά για φανταστητε ποσα θα έχουμε δωσει σε ενα χρονο!!!

και τι θα εχουμε, ενα look gti kai οχι το gti!!!

προσωπικα τα έβαλα κατω............... :blink:

και πιστευω οτι αν δεν αρχισω να δινω για ολα αυτα (που τα θέλω όλα μα όλα, υποβραχιόνιο,πεταλιερεσ gti,λεβιε τιμονι gti, bodykit, νικελ κλπ!!!!)

σε ένα χρονο θα εχς τα 3500 και θα εχω μαζεψει και κατι ακομα παραπανω!!!!! οποτε τι κανω???? .....................................

αυτή είναι η σκέψη μου επάνω σε αυτο το θέμα!!!!!

δε λεω ολα καλά τελεια αλλά................................ :thumbsup:

sorry off topic!!!!! :blush:

στο θέμα.........................................

Link to comment
Share on other sites

guyz το εσωτερικο ειναι πολυ ωραιο απο το gti και λεει πολυ να το βαλεις σ 'ενα <απλο> golf.

οσο για το bodykit (κυριος ο εμπρος προφυλακτηρας) κατα την αποψη μου καλυτερα θα ηταν να μην τον βαλουν τα απλα πενταρια γιατι θα καταντησουν σαν τα leon με τον προφυλακτηρα απο cupra και απο γκαζια μηδεν thumbsdown.gif .

εγω στο δικο μου εβαλα zender :thumbsup::lol:love.gifhearts.gif:thumbsup: (εμπρος προφυλακτηρα) γιατι αλλο golf και αλλο :lol: golf gti :thumbsup: .αυτη ειναι η αποψη μου .

τελος ο καθενας κανει τις επιλογες του αναλογα τα γουστα του

love.giflove.giflove.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif:thumbsup::thumbsup::thumbsup::lol:upyours.gifupyours.gif:thumbsup: golf gti :thumbsup:upyours.gifupyours.gif:wub::wub::wub:love.giflove.giflove.gifhearts.gifhearts.gif:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε GUYZ ειπαμε ο μπροστα προφυλακτηρας ειναι για το gti και εσεις εχετε παραγγηλει 650 τεμαχια.

sorry αλλα το gti καταντησε leon cupra knife.gif πριν ακομα κυκλοφορισει. 8)

ολα τα 5αρια πλεον ειναι gti thumbsdown.gifthumbsdown.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Nightangel
ρε GUYZ ειπαμε ο μπροστα προφυλακτηρας ειναι για το gti και εσεις εχετε παραγγηλει 650 τεμαχια.

sorry αλλα το gti καταντησε leon cupra knife.gif  πριν ακομα κυκλοφορισει. :excl:

ολα τα 5αρια πλεον ειναι gti thumbsdown.gif  thumbsdown.gif  thumbsdown.gif

Έτσι έπαθα και εγώ.

Όταν είχα το Cupra R (original) έσκαγαν στα φανάρια οι ''φτιαγμένοι look'' και με ρώταγαν από που αγόρασα τις ζάντες.(άκουσον, άκουσον)

Τώρα που περιμένω να παραλάβω το GTI ακούω για προφυλακτήρες και αλλα κόλπα. :thumbsup:

Η ζωή τελικά κάνει κύκλους. fire.gif

Link to comment
Share on other sites

off topic : απο τη στιγμη που καποιοι δεν εχουν τη δυνατοτητα να παρουν το καθε gti μενουν με το 1,4 η το 1,6 και προσπαθουν να κανουν οτιδηποτε για να φαινεται gti..δε νομιζω οτι ειναι κατι τοσο τρομερο και κατακριταιο.στο κατω κατω στο δρομο θα φανει οτι δεν εχουν τοσα αλογα οσο τα πραγματικα gti.

ειναι σα να λεμε μη φοραει κανενας τιποτα εκτος απο τις φιρμες diesel,levis κλπ αλλα μονο τα αυθεντικα.νομιζω ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα.οσοι λοιπον αγοραζουν παντα ολα τα αυθεντικα προιοντα και οχι αλλα που απλα μοιαζουν σε αυθεντικα η τους αρεσουν,να λενε ναι δε θα κανα ποτε το αμαξι μου look gti κλπ.

συγνωμη για το off topic αλλα ηδη ξεφυγαμε της συζητησης και ηθελα να πω και γω 5 σκεψεις μου.

φιλικα παντα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

καλα, καμια σχεση το αριστερο λεβιε με το δεξι. (δεν ξερω αν εννοεις αυτο). παντως ρωτησα και εγω και μου ειπαν ακριβως το ιδιο. με πατεντα ομωσ μπαινει. και το MOMO που εχω εγω δεν εμπενε αλλα αγορασα ενα δαχτυλιδι 40 ευρω και καταφερα να το βαλω.

Φίλε panosgolf5 δώσε μας περισσότερες λεπτομέρειες γι'αυτό το δαχτυλίδι που λες.

Επιτρέπει να βάλεις οποιονδήποτε aftermarket λεβιέ; Που θα το βρούμε;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε panosgolf5 δώσε μας περισσότερες λεπτομέρειες γι'αυτό το δαχτυλίδι που λες.

Επιτρέπει να βάλεις οποιονδήποτε aftermarket λεβιέ; Που θα το βρούμε;

το δαχτυλιδι ειναι επισης της momo αλλα στα περισσοτερα μαγαζια που ειχα παει δεν το ειχαν και αναγκαστηκα να το παραγγειλω απο την αντιπροσωπεια της momo. τωρα δεν ξερω αν μπορεις να εφαρμωσεις οποιοδηποτε λεβιε πανω.

post-472-1112344503_thumb.jpg

post-472-1112344563_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είδα σε ένα site photo από ένα golf V sportline με λεβιέ ταχυτήτων από Gti. Σε αντιπροσωπεία που ρώτησα μου είπαν ότι δεν μπαίνει λόγο διαφορετικού κουμπώματος από κάτω ! ! !            :)

post-887-1111159080_thumb.jpgpost-887-1111159149_thumb.jpg

Έχει ασχοληθεί κανένας με το θέμα ??

Καθυστερημένα βέβαια, αλλά νομίζω ότι το παρακάτω link είναι σχετικό:

http://www.uk-mkivs.net/forums/170865/ShowPost.aspx

Link to comment
Share on other sites

Το γαμάτο πιό είναι ... ; :D

Να εχεις πάρει το 5τάχυτο golfaki και να βάλεις λεβιέ απ το gti που είναι 6ταχυτο... tongue.gif

Τρελό γέλιο tongue.giftongue.gif

Και πού να ξεχαστείς κ να πας να πεταξεις μια 6η και να λές ... μα γιατί δεν μπαίνει ;;; :huh:

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι μπαινει...Εγω δεν τον εβαλα, γιατι το βρισκω υπερβολικα ψηλο για τα γουστα μου...Επομενως εχω προχωρησει σε αλλη λυση...

Link to comment
Share on other sites

οσο για το bodykit (κυριος ο εμπρος προφυλακτηρας) κατα την αποψη μου καλυτερα θα ηταν να μην τον βαλουν τα απλα πενταρια γιατι θα καταντησουν σαν τα leon με τον προφυλακτηρα απο cupra και απο γκαζια μηδεν thumbsdown.gif .

εγω στο δικο μου εβαλα zender :thumbsup::lol:love.gifhearts.gif:) (εμπρος προφυλακτηρα) γιατι αλλο golf και αλλο :lol: golf gti :thumbsup: .

Συμφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.