Jump to content
tonino

Mtm Vs Giac Vs Revo

Recommended Posts

Οχι για σενα φίλε μου....

Για την VW....Που έβαλε τουρμπίνα απο snowmobil σε αυτοκίνητο.....

Αν είναι δυνατον.....

Σε χάλασε εσένα έτσι; Ούτε λάδι καίει, ούτε απαιτητικό σε βενζίνες είναι και αντέχει σε βελτιώσεις. Και lag; Σχεδόν απουσιάζει. Τι άλλο θέλεις; Τουρμπίνα από Scania μήπως; tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να δεις την πιεση της τουρμπινας απο το κλιμα.

(Αν μπορουσαμε τα μπαρομετρα θα ηταν περιττα :) )

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ..ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ..

ΑΠΛΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΟ S3 ΑΠΟ ΤΗΝ SPORTEC ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΤRIP COMPUTER ΠΙΕΣΗ TURBO,ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΚΛΠ.,.

Link to comment
Share on other sites

Πώς και δεν εγραψε κανεις για τις μετρησεις δυο GTI στην Unlimited Exelixis...?

Kαι τα δυο Stage I, MTM το ενα, και RevO το αλλο.

245hp, 35kg το ενα,

272hp, 40,8kg το αλλο...

Μετρηθηκαν το ενα πισω απο το αλλο....

Link to comment
Share on other sites

Πώς και δεν εγραψε κανεις για τις μετρησεις δυο GTI στην Unlimited Exelixis...?

Kαι τα δυο Stage I, MTM το ενα, και RevO το αλλο.

245hp, 35kg το ενα,

272hp, 40,8kg το αλλο...

Μετρηθηκαν το ενα πισω απο το αλλο....

παληκαρια μην παιρνετε φορα...α3 με revo και full εξατμιση ποσα εβγαλε?245 με 38 κιλα?ετσι μπραβο.αλλα βλεπετε δεν ειχε μεσα το τεχνικο της revo με το laptop να το τσιτωσει εντελως το αμαξι κατα την διαρκεια της δυναμομετρησης οπως εκανε με το αλλο gti που εβγαλε αυτα τα αλογα...ετσι θελει η revo να πουλησει τα προγραμματα της???και καλα το γυρισε σε stock και μετα στο κανονικο και τρεχα γυρευε....και οπως λεει και ο vag-lover "εισαστε πιτσιρικαδες και σας πιανουν κοτσο μωρε" αμ δε..ουτε πιτσιρικας ειμαι ουτε κοτσο με πιανουνε.272 μονο προγραμμα εεε??? B) 2 θα βαλω... :thumbsup::lol: ή μαλλον θα βαλω unitronic και θα εχω γυρω στα 280 και αμα μου πουλησει κανενας και εξατμιση τα 300 τα εχω μες στο νερο...ααχχ παει...το γ@μησαμε και ψοφησε.

Edited by tonino
Link to comment
Share on other sites

worthy.gif

παμε ολοι για revo. θα μας τα κανουν τουμπανα τα αμαξια.

worthy.gif

¶ρα εγώ με τα αεροδυναμικά μου βοηθήματα θα φτάνω τα 280...Α ρε αλογοδότες ......

Αντώνη εσύ πότε μπαίνεις χειρουργείο....?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβαζαν τότε και στο S3 το καινούργιο μόνο ένα προγραμματάκι να πάει 272? Ρε τους βλάκες, προτίμησαν και άλλες λύσεις, και τι κατάφεραν? Μόνο 265...

Edited by Papanick
Link to comment
Share on other sites

παληκαρια μην παιρνετε φορα...α3 με revo και full εξατμιση ποσα εβγαλε?245 με 38 κιλα?ετσι μπραβο.αλλα βλεπετε δεν ειχε μεσα το τεχνικο της revo με το laptop να το τσιτωσει εντελως το αμαξι κατα την διαρκεια της δυναμομετρησης οπως εκανε με το αλλο gti που εβγαλε αυτα τα αλογα...ετσι θελει η revo να πουλησει τα προγραμματα της???και καλα το γυρισε σε stock και μετα στο κανονικο και τρεχα γυρευε....και οπως λεει και ο vag-lover "εισαστε πιτσιρικαδες και σας πιανουν κοτσο μωρε" αμ δε..ουτε πιτσιρικας ειμαι ουτε κοτσο με πιανουνε.272 μονο προγραμμα εεε??? :o 2 θα βαλω... :o:lol: ή μαλλον θα βαλω unitronic και θα εχω γυρω στα 280 και αμα μου πουλησει κανενας και εξατμιση τα 300 τα εχω μες στο νερο...ααχχ παει...το γ@μησαμε και ψοφησε.

Ετσι...ΜΤΜ rulez :huh: Δινεις 1200, και παιρνεις 20 αλογα... <_< Go for it :lol: Value for money...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβαζαν τότε και στο S3 το καινούργιο μόνο ένα προγραμματάκι να πάει 272? Ρε τους βλάκες, προτίμησαν και άλλες λύσεις, και τι κατάφεραν? Μόνο 265...

Καλα αραξε τωρα εσυ με τα 75 σου και μην μιλας πολυ..

Ασε να μιλανε τα 3ψηφια..

Και οταν παρεισ το s3 :huh: θα χαρω πολυ να τα παμε μια..

Αντε αποκτησαμε ολοι αποψη τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Καλα αραξε τωρα εσυ με τα 75 σου και μην μιλας πολυ..

Ασε να μιλανε τα 3ψηφια..

Και οταν παρεισ το s3 :huh: θα χαρω πολυ να τα παμε μια..

Αντε αποκτησαμε ολοι αποψη τωρα..

Μπα με τα 75 θα μείνω... και τα μισά έχουν ψοφήσει κιόλας... άσε... πού λεφτά τώρα για αυτοκίνητα και άλογα... αραχτός είμαι πάντως... :lol:

Αφήνω λοιπόν την άρεια φυλή με τα 3ψήφια dremcars να μιλήσει... btw σχολίασαν και άτομα με GTI... και άποψη έχουν όλοι... σ'αρέσει δε σ'αρέσει...

Edited by Papanick
Link to comment
Share on other sites

Μου πέρασε απο το μυαλό να σχολιάσω τα παραπάνω, αλλά έχω κουραστεί να διαβάζω ανακρίβειες και πράγματα που δέν ισχύουν.

Το μόνο που θα πώ είναι ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ, και ότι ο καλύτερος φύλακας απέναντι στην μούφα είναι η γνώση....

Αυτά...προς το παρόν.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.