Jump to content
Guest super sayian

Meeting Iris Cafe

Recommended Posts

Guest super sayian

Καλως οριζουμε τη νεα χρονια της λεσχης μας κ μπαινουμε δυναμικα στο 2007 με το πρωτο επισημο meeting του HELLENIC VW CLUB στο καφε Iris στην Eλευσινα την Kυριακη 14 του μηνα κ ωρα 15.00.

Η καφετερια βρισκεται στην οδο Κανελλοπουλου κ ειναι επι της παραλιας της Ελευσινας

Οδηγιες προσβασης:

Από Εθνική: Κατηφορίζετε χωρίς πολλά γκάζια την Καβάλας προς Κόρινθο (έχει τροχαία) και μετά τα δυιλιστήρια Ασπροπύργου (στα 3 χιλιόμετρα περίπου) θα δείτε στο δεξί σας χέρι μια μεγάλη SHELL. Εκεί λοιπόν θε στρίψετε δεξιά στο άνοιγμα του δρόμου. Στα 100 μέτρα έχει φανάρι. Θα στρίψετε αριστερά κ θα ακολουθήσετε τον δρόμο όπως πάει. Μετά από μια καλή στροφούλα θα δείτε το μαγαζί στο δεξί σας χέρι.

Από Αττική: Θα βγείτε στην έξοδο 1 που λέει προς Ελευσίνα-Θήβα. Στην κατηφόρα θα στρίψετε αριστερά και θα συνεχίσετε όλο ευθεία για να μπείτε στο κέντρο της Ελευσίνας. Μόλις φτάσετε στην ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ στρίβετε δεξιά πρός παραλία. Όταν θα δείτε θάλασσα θα στρίψετε αριστερά και θα συνεχίσετε.

Σας περιμενουμε ολους για να μπουμε με το δεξι σε μια νεα συναρπαστικη χρονια

Για την καλυτερη εξυπηρετηση σας παρακαλω δηλωστε εγκαιρα συμμετοχη κ διπλα τον αριθμο των ατομων μαζι σας

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

  1. super sayian
  2. mixosgolfgt
  3. doumasj
  4. BAD BOY +1
  5. doggy +1
  6. raven +1
  7. silver 4
  8. BassakosVR6
  9. JIMMAKOSGTI
  10. boider_GTI(DSG) +1

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΑ ...

edit by doumasj:

Το παιχνίδι αυτό στην ιστοσελίδα που έχεις βάλει τι ακριβώς είναι ? Τι πρέπει να κάνεις γιατί δε κατάλαβα..

Link to comment
Share on other sites

Η πράσινη σκύλα μετά του φανταροδηγού της θα βρίσκεται εκεί μαζί με όλους εσάς να σας δει μετά από τόσο καιρό.......

doumasj+1

ΜΗΝ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....!!!!!!!

Το 2007 μπαίνει δυναμικά και ελπίζω να έχουμε ακόμα μεγαλύτερη επιτυχία σαν ΛΕΣΧΗ......

Σας περιμένουμε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολους εκεί.........

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχισμένο το 2007 με υγεία και ευτυχία!!! Μεσα κ εγω +1 ακομα ατομο... ΜΗΝ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

doggy + 1

Link to comment
Share on other sites

Aντε αρχίστε να δηλώνετε συμμετοχές να γίνει πάλι χαμός! Εγώ φυσικά θα είμαι εκεί!

Edit : Το μαγαζί διαθέτει κάθε είδους καφεδάκια, αναψυκτικά , γρανίτες, σοκολάτες κ γλυκά όπως επίσης και club , τοστάκια και ποικιλίες για τους καλοφαγάδες μας.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by silver4
Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
Kαι εγω μεσα βρε παληκαρια, εκτος και δεν με θελη ο BASACOS....

:lol::D:D

ελα ,ελα! εχουμε καιρο να τα πουμε!

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη βλεπω οτι οι αναγνωσεις του θεματος ειναι πολυ περισσοτερες απο τις δηλωσεις συμμετοχης (που σημαινει οτι οι περισσοτεροι γνωριζετε για τη συναντηση), οφειλω να πω οτι εχουμε προβλεψει χωρο για εναν αριθμο ατομων στην καφετερια. Αν μερικοι στριμωχθειτε ή δεν βρειτε να καθισετε κοντα μας, δεν θα φταιμε οσοι κανονισαμε για την συναντηση και φυσικα ουτε οι ανθρωποι του Iris. Για αυτο ζηταμε να δηλωνετε συμμετοχη και αριθμο ατομων για να ειμαστε ολοι ανετοι και ωραιοι. :angry:

Καλα να περασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν και με αρκετές απουσίες περάσαμε ποοοοολύ καλά ειδικά με τον Κων/νο στην Αττική (θα αλλάξω σασμανάκι... θα βάλω και κανένα πιστονο-μπιελάκι tongue.gif)

Link to comment
Share on other sites

Μετά και από την επίσημη μου ανάδειξη ως το πιο αργό αμάξι του club -αφού είδα την μετατροπή του soto- μπορώ να πω ότι περάσαμε πάρα πολύ καλά με όλους όσους ήταν εκεί απλά είχαμε πάρα πολλές απουσίες και δεν ξέρω το γιατί.....Λείπανε πολλές γνωστές φατσούλες.....Την επόμενη φορά περισσότεροι.....

Να στε καλά και ετοιμαστείτε για την ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ HELLENIC VWCLUB......Πληροφορίες εντός ημερών......ΓΙΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΨΙΜΟ.....!!!!!! (ακούς super sayian?????)

Link to comment
Share on other sites

Μετά και από την επίσημη μου ανάδειξη ως το πιο αργό αμάξι του club -αφού είδα την μετατροπή του soto- μπορώ να πω ότι περάσαμε πάρα πολύ καλά με όλους όσους ήταν εκεί απλά είχαμε πάρα πολλές απουσίες και δεν ξέρω το γιατί.....Λείπανε πολλές γνωστές φατσούλες.....Την επόμενη φορά περισσότεροι.....

Να στε καλά και ετοιμαστείτε για την ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΟΥ HELLENIC VWCLUB......Πληροφορίες εντός ημερών......ΓΙΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΨΙΜΟ.....!!!!!! (ακούς super sayian?????)

Gues πολύ καλό το σκηνικό. Περάσαμε υπέροχα Πάντα τέτοια.. Και καμιά εκδρομή εννοείται..

Link to comment
Share on other sites

Αν και με αρκετές απουσίες περάσαμε ποοοοολύ καλά ειδικά με τον Κων/νο στην Αττική (θα αλλάξω σασμανάκι... θα βάλω και κανένα πιστονο-μπιελάκι tongue.gif)

Πολύ καλό το meeting (η κοντρίτσα με τον πρόεδρο βοήθησε σε αυτό). Μέχρι να βάλεις εσύ τα σαζμανάκια ελπίζω να έχω προχωρήσει σε δεύτερο στάδιο! Στην εκδρομή στο Πήλιο πάντως ξέρω μια πολύ καλή διαδρομή για ανάβαση Κώστα αν προλάβουμε. Έχω και γνωστούς για να κλείσουν και το δρόμο!!!

C ya

Link to comment
Share on other sites

woohooo! Mέσα :)

Δε παίζω... εεε άμα πας 2ο στάδιο... την στρουμφίσαμε... πρέπει να βάλω πιστονομπίελα... ααααχ... με βάζετε σε έξοδα και δε θα μπορέσω να αγοράσω άλλο αυτοκίνητο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Gallery έχω ανοίξει από την Δευτέρα :o

Απλά δε πρόλαβα να ανεβάσω φώτο και να ποστάρω ότι.....

ΕΔΩ! μπορείτε να ανεβάσετε :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.