Jump to content
DubbeR_ChRoniS

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ συναντηση στις 17/1

Recommended Posts

άλλη μία συμμετοχή παρακαλώ........ δεν μπορεί να λείπει το (μάλλον!!!) μοναδικό TDI της Θεσσαλονικης.....

Τα λέμε εκεί λοιπόν......

Φέρτε αυτοκολλητάκια παιδια......για το πίσω τζάμι!!!!!!!!! Ετσι να διαδώσω και γω λίγο........γιατί τώρα τελευταια κατι BMW 320 CI βλεπουν μόνο το TDI.... και θέλω να βλέπουν κι άλλα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΦΙΞΗ!!!!

ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ!

ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!

tongue.gif ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! tongue.gif

Ελπιζω οταν θα ερθεις στη συναντηση να μην εχει ακυρωθει και ειμαστε παλι η δυο μας :o:D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

μπορει να φερω μαζι και ενα φιλαρακι μου με IV 1.4 αλλα ακομα δεν ειναι σιγουρο θα μου το επιβεβαιωσει στις :o 18.30

Link to comment
Share on other sites

αν και ειχε αρκετο κρυο μαζευτηκαμε καμια 20ρια ατομα :D

αρκετα νεα μελη με νεα αυτοκινητα :D (ειχαμε και δυο eos στη παρεα)

ακολουθησε καφεδακι και ενα μικρο night cruise προς σινδο μερια που ειχε πολλα ενδιαφεροντα ανοιγματακια :D

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω συγγνώμη για τη χτεσινή μου απουσία (κυρίως από τα παιδιά που περίμεναν τα αυτοκόλλητα), αλλά τελευταία στιγμή δεν μπορούσα να έρθω αν και το υποσχέθηκα.

Όποιος πάντως επείγεται για αυτοκόλλητα ας μου στείλει ένα pm και θα το φροντίσω!! :D

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου και από μένα!!!!

......ήταν ωραία χθες.. όσοι δεν ήρθαν έχασαν πιστευω.... ωχ :D:lol:B):o :o :o :o SEQURITαδεεεεεεεεεεεεεεςςςς :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!

(όσοι ήταν θα καταλάβουν!!!!)

τα ξαναλέμε σίγουρα στο επόμενο meeting.....

Link to comment
Share on other sites

Καμιά φωτογραφία ρε παιδιά? Θα ερχόμουν κι εγώ (αν και ακόμη το αμάξι μου δεν έχει σήμα VW) αλλά έμπλεξα στο κέντρο, ήταν και ο αγώνας με άπειρη κίνηση...

Από ότι κατάλαβα περάσατε φίνα! :D

Link to comment
Share on other sites

Να ανοίξουμε Album @ Gallery;

Φωτογραφίες υπάρχουν; Πείτε μου αν είναι :D

Link to comment
Share on other sites

μπα κωστα λειπει ο φωτογραφος μας φανταρος και δεν υπηρχε φωτογραφικη απο κανενα μελος..

εβγαλα μονο μια τον χρονη με το καινουριο του αυτοκινητο..θα την ανεβασω το βραδακι γιατι ειναι απο το κινητο tongue.gif

:D:lol:B):o

edit:ανεβηκε η φωτο...

Edited by dubbeR_OuNkaS
Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου και από μένα!!!!

......ήταν ωραία χθες.. όσοι δεν ήρθαν έχασαν πιστευω.... ωχ :lol:B):o :o :o :o :lol: SEQURITαδεεεεεεεεεεεεεεςςςς :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!

(όσοι ήταν θα καταλάβουν!!!!)

τα ξαναλέμε σίγουρα στο επόμενο meeting.....

Χαχαχα...Ναι, ηρθε και χεστηκατε ολοι πανω σας...χααχαχα...που πανε αυτοι λεω ρε, security ειναι και μας δουλευει....ΛΟΟΟΟΟΛ...

Παντως του Ουνκα παλικαρι απεναντι σε τοσα κιλα ροπη...Ευγε 16αρι FSI OUnkas Edition :D

PS : πρεπει να το μετρησουμε 0-100 γιατι μου φαινεται παει πολυ καλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη καλησπέρα μου και από μένα σε όλους, χθες ήταν υπέροχα και βέβαια το after πιο καλό !!! :whistling:rocket.gif Σίγουρα θα πρέπει να το επαναλάβουμε και αυτή τη φορά ψήνω να έρθουν ένα s4 κι ένα RX8 !!!! :angry: μπορεί και άλλοι...

Link to comment
Share on other sites

Αντε ωραια, παντα θα μας φερνεις ωραιο κοσμο μαζι να παιζουμε μετα ολοι παρεα...χεχε...

ΥΓ : Αντε ρε συ, που σε πετυχα και σημερα στην τραπεζα...τωρα που ξερω οτι δουλευεις εκει θα ερχομαι εκει για τις εκκρεμοτητες μου... :whistling: Αν και ο κυριος αριστερα μας αγριοκοιταζε λιγακι...χεχεχε...

Link to comment
Share on other sites

Μη σε νοιάζει για κανέναν εκεί μέσα... Όσο για χθες ανεβάζω βιντεάκι...

Ρίξτε μια ματιά εδώ...

Edited by konv
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι ήσασταν συνάντηση χθες και γνωριστήκαμε και θέλετε, στείλτε μου με πμ τα mail σας να σας περάσω στο msn

Τhanks

Link to comment
Share on other sites

τα RX-8?????μμμμμ ενδιαφερον...θα κοντραρουν τα GT...1.300 vS 1.400!!! :whistling:tongue.gif

ωραια περασαμε χθες...λιγο κρυο βεβαια...αλλα απαραιτητο για να περασουμε καλα!!!(οσοι καταλαβαν καταλαβαν)

Υ.Γ. του Γιωργη το Golfaki ειναι πειραγμενο...μη σας πουλαει παπα!!!

Link to comment
Share on other sites

πειραγμενο?? tongue.giftongue.gif

εχει χαμενα τα λογικα του ναι tongue.gif

πρεπει να ηταν η πρωτη φορα παντως που πηγαμε σχεδον ολοι για after :whistling:

πρεπει κατι να γινει ομως κ να μη πηγαινετε πανω απο 230 μερικοι μερικοι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καλος και νεος κοσμος στη συναντηση!!!!περασαμε πολυ ομορφα μπορω να πω....

και πριν και.... μετα :whistling:

ωραια μυριζει ο δισκος του 20VT παντως δε μπορω να πω!!!

@τι εννοει ο ποιητης που λεει στο videο "παει το turbodiesel"?

Link to comment
Share on other sites

τι να κανουμε ρε Χρονακο...ορισμενα δισκο-πλατω δεν αντεχουν μεγαλες ροπες!!! tongue.gif

το 20VT ομως για αλλη μια φορα εφυγε με το ηθικο ακμαιο...

ελπιζω την αλλη φορα να ερθουν RX-8...και αλλα GT εκτος του Μιχαλη!!!

να μπορω να τους την λεω ανετα!!! tongue.gif:lol:tongue.gif

Γιωργη ποσο σου βγηκε το προγραμμα??!!! :whistling::angry::lol:;)

Link to comment
Share on other sites

και δεν το ξεκινησα πολυ καλα!αν το ξεκινουσα καλυτερα πιστευω θα το ειχα!!!

Ε.. λίγο δύσκολο.... και εγώ έτσι σκεφτηκα αλλά όταν το δοκιμάσαμε και την 2 φορα και είχαμε το ίδιο αποτέλεσμα.....και 1 καρότσα για ίδια άλογα αυτοκινητα

δεν είναι και λίγο??? ε?

πάντως αυτό που κατάλαβα είναι ότι η ροπή δεν έχει και τόσο σημασία όταν "στείνεις" ειδικά σε επίπεδο δρόμο.... την άλλη φορά να βρούμε όμως μία ανηφορική ευθεία και τότε rocket.gifmachinegun.gif

εκει μάλλον κάπου θα φανεί το τερατάκι μου παραπάνω.... αλλά σε ευθεία....... πρεπει να επισκευτώ την REVO για το πρόγραμα στα 170ps!!! Πάντως και έτσι που είναι δεν πάει ασχημα....ε Χρόνη??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.