Jump to content
kage

Climatronic Mk4

Recommended Posts

Αν καποιος με γνωσεις ιταλικων μπορουσε να φτιαξει μια μετεφρασμεν εκδοση θα ειμασταν υποχρεοι ολοι...

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος με γνωσεις ιταλικων μπορουσε να φτιαξει μια μετεφρασμεν εκδοση θα ειμασταν υποχρεοι ολοι...

εγω παντως προσπαθω να ετοιμασω μια μεταφραση με καποιον μηχανικο τωρα για τα αποτελεσματα δεν ξερω μπορει να μου βγει και συνταγη για spaggeti italiano ^_^:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το forum παιδιά. Σχετικά με το climatronic πατώντας econ και το κάτω αριστερά κουμπί εμφανίζεται ένα διαφορετικό μενού. Ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται; Aναφέρομαι σε Golf V GT.

Link to comment
Share on other sites

επιτελους πηρα την μεταφραση για το clima GOLF 5.

καναλι 19

0 ταχυτητα μηχανης (Km/h)

1ταχυτητα μηχανης(Mph)

2θερμοκρασια μηχανης

3ταχυτητα μηχανης(Rpm)

4ταχυτητα συμπιεστη κλιματος

παντως σε καναλι δεν αναφερει θερμοκρασια λαδιου

Link to comment
Share on other sites

επιτελους πηρα την μεταφραση για το clima GOLF 5.

καναλι 19

0 ταχυτητα μηχανης (Km/h)

1ταχυτητα μηχανης(Mph)

2θερμοκρασια μηχανης

3ταχυτητα μηχανης(Rpm)

4ταχυτητα συμπιεστη κλιματος

παντως σε καναλι δεν αναφερει θερμοκρασια λαδιου

ας βοηθησει καποιος.στο jetta δεν γινεται με τιποτα μου χει σπασει τα νευρα πεστε μου τι να κανω.αντι για econ τα jetta εχουν a.c. τι γιναιτε ξερει κανεις? :lol::lol::lol::D:D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το forum παιδιά. Σχετικά με το climatronic πατώντας econ και το κάτω αριστερά κουμπί εμφανίζεται ένα διαφορετικό μενού. Ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται; Aναφέρομαι σε Golf V GT.

Ποιο κουμπι εννοεις κατω αριστερα;

Υ.Γ. Nik_gt ελπιζω να ειναι οντως θερμοκρασια λαδιου.Πολυ σημαντικη πληροφορια να ξερουμε θερμοκρασια λαδιου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πατωντας ταυτοχρονα το ECON με το κουμπι που στελενει τον αερα ευθεια στους επιβατες (το κουμπι κατω αριστερα οπως αναφερει και ο Nik_gt) εμφανιζονται κατι περιεργα συμβολα τα οπια ακομα κι αν κλεισεις το κλιμα παραμενουν για λιγη ωρα.Τελοσπαντων.Εμενα με ενδιαφερει πολυ η θερμοκρασια λαδιου.Ισχυει αυτο που λεει ο Nik_gt οτι ειναι το 15;Το εχετε προσεξει;

Edited by nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πατωντας ταυτοχρονα το ECON με το κουμπι που στελενει τον αερα ευθεια στους επιβατες (το κουμπι κατω αριστερα οπως αναφερει και ο Nik_gt) εμφανιζονται κατι περιεργα συμβολα τα οπια ακομα κι αν κλεισεις το κλιμα παραμενουν για λιγη ωρα.Τελοσπαντων.Εμενα με ενδιαφερει πολυ η θερμοκρασια λαδιου.Ισχυει αυτο που λεει ο Nik_gt οτι ειναι το 15;Το εχετε προσεξει;

Δε μου μοιάζει με θερμοκρασία!!! Δεν ξέρει κανείς να μας πεί!; ^_^

Link to comment
Share on other sites

Δε μου μοιάζει με θερμοκρασία!!! Δεν ξέρει κανείς να μας πεί!; 8P

Ναι τελικα δεν ειναι θερμοκρασια.Λογικα η ενδειξεις θερμοκρασιας δεν θα εχουν δεκαδικα ψηφια.

Link to comment
Share on other sites

θερμοκρασια νερου για τα GT που την χρειαζονται ,μιας που δεν εχουν, υπαρχει???

Link to comment
Share on other sites

θερμοκρασια νερου για τα GT που την χρειαζονται ,μιας που δεν εχουν, υπαρχει???

παιδια εχω το tsi gt sport.το 15 δεν ειναι θερμοκρασια λαδιου.αλλα νομιζω οτι ειναι το 19.2 εκτος απο αυτο ομως παρατηρησα χθες στον καταλογο 2 οτι παιζει συνεχεια ενας αριθμος που φτανει μεχρι το 60 και κατι 70 καπου εκει.εχει και υποδιαιρεση .ο αριθμος παιζει οταν οταν παταω γκαζι.ξερεται τι ειναι

?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω βρηκα αυτο το λινκ ψαχνοντας για climatronic,ειναι για εμας που εχουμε passat,αλλα δυστυχως ειναι στα γερμανικα,μπορει καποιος να το μεταφρασει για να ξερουμε κ εμεις να το δουλευουμε????

http://www.motor-talk.de/forum/climatronic...des-t14686.html

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω βρηκα αυτο το λινκ ψαχνοντας για climatronic,ειναι για εμας που εχουμε passat,αλλα δυστυχως ειναι στα γερμανικα,μπορει καποιος να το μεταφρασει για να ξερουμε κ εμεις να το δουλευουμε????

http://www.motor-talk.de/forum/climatronic...des-t14686.html

ίσως σε βοηθήσει το google translate

Δες εδώ αν δεν το έχεις κοιτάξει.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω βρηκα αυτο το λινκ ψαχνοντας για climatronic,ειναι για εμας που εχουμε passat,αλλα δυστυχως ειναι στα γερμανικα,μπορει καποιος να το μεταφρασει για να ξερουμε κ εμεις να το δουλευουμε????

http://www.motor-talk.de/forum/climatronic...des-t14686.html

μεταφραστικο σε και απο οποια γλωσσα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.