Jump to content
nikkosnet

Συνάντηση μελών Αττικής στο Do It Cafe

Recommended Posts

Η 2η συναντηση μας για το 2007 πλησιαζει. Αυτη τη φορα σας περιμενουμε ολους στο γνωστο και αγαπημενο μας Do It στη Βαρκιζα.

Σκοπος μας ακομα μια φορα να περασουμε καλα και να γνωρισουμε καινουργια μελη. Το Do It για οσους δεν γνωριζουν, βρισκεται στο κεντρικο φαναρι της Βαρκιζας, διπλα στο YaBanaki.

Δηλωστε συμμετοχη με τον γνωστο τροπο (πχ nikkosnet +2) για να μπορεσουμε να κλεισουμε τον αναλογο χωρο σε συνενοηση με το μαγαζι.

Καλα να περασουμε. :)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

  1. ToT
  2. Σπυρος
  3. Βassakos
  4. super sayian
  5. doggy
  6. raven +1
  7. petros mellisia +1
  8. phantom +1
  9. skaraviaios
  10. mixosgolfgt
  11. nkmosch
  12. konstantinos passat+1
  13. silver4+1
  14. boostmaniac
  15. bad boy+1
  16. malboroman+1
  17. tomsiou+1
  18. passatoubas+1
  19. drspeed+1
  20. soto

Edited by super sayian
Link to comment
Share on other sites

Μέσα!

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε Σπυρο! :D

μεσα και εγω!

Ναι σε αυτά έρχεσαι για άλλα πιο μεγάλα δεν μπορείς. Εισαι ''ΕΜΠΟΡΑΣ'' βλέπεις :lol::D:wub:

και εγω μέσα x2...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μάλλον μέσα... θα ενημερώσω εντός της εβδομάδας....

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μάλλον μέσα... θα ενημερώσω εντός της εβδομάδας....

ΕΓΩ ΝΑ ΜΗ ΜΠΩ ? ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ..

Link to comment
Share on other sites

egw dustuxws exsw giati exw ypiresia sto stratopedo (periergws!).

Proedre auti ti fora th glutwneis.. Kala na perasete

Hahahahaha

Κωνσταντίνε εγώ κανόνισα να μπεις μέσα για να μη τσαγιαστώ ;):)tongue.giftongue.giftongue.gif

Κρίμας που θα μείνεις μέσα, όχι για να ανοίγαμε... μέχρι το επόμενο σέρβις μου (σε 1000χμ) δε κάνω τίποτε γιατί μετά την καταπόνηση του προηγούμενου meeting

άρχισε να πατινάρει το πόλο (λίγο) και δε το πολυζορίζω πλέον για να αντέξει μέχρι το σέρβις... θα αλλάξω και γραναζάκια να μακρύνω τις σχέσεις μου... μπούχαχαχα B)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα ο Θεός και εγώ μέσα +1 όπως πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιας και μένω κοντά (ΒΟΥΛΑ) λέω να έρθω κι εγω πρώτη φορά να γνωριστούμε...

ελα τα καινουργια μελη να ερχονται να βλεπουν και απο κοντα το ωραιο κλιμα που επικρατει στο vwclub..... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εκτος απροόπτου θα έίμαι και εγώ εκεί να σας γνωρίσω αν και κάποιους απο εσάς τους ξέρω φατσικά μιας και είχαμε γνωριστεί όταν ήμουν μέλος(που και ακόμα είμαι-λόγω δυνατών φιλιων) του greekrenaulclub

Αυτά τα λέμε εκεί...

Link to comment
Share on other sites

O ΠΑΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΓΩ+1

ΝΕΟΙΟΙΟΙΟΙ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

O χωρος στο Do It κλειστηκε και μας περιμενει. Φροντισαμε για εναν ορισμενο αριθμο ατομων ωστε να ειμαστε ανετα. Οσοι ερθετε και δεν μπορεσετε να βρειτε θεση κοντα μας, μην σας φανει περιεργο. Αυτος ειναι και ο λογος που ζηταμε να δηλωνετε συμμετοχες. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αγορινες και γω θα ρθω πρωτα ο θεος +1 αλλα οχι με το εργαλειο μου γιατι οπως ξερουν μερικοι εχω τρακαρει αλλα θα ρθω με αλλο τουου!τα λεμε!!!!

Edited by passatoumpas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.