Jump to content
doggy

Πορταριά 3 - 4 Μαρτίου 2007 - Πανελλήνια Συνάντηση

Recommended Posts

2007-mar-excursion-portaria.jpg

Αγαπητά μέλη,

Όπως κάθε χρόνο, η Ελληνικη Αγωνιστικη-Αυτοκινητιστικη Λεσχη Φιλων και Κατοχων Volkswagen θα γιορτάσει τα Γενέθλιά του συνδιάζοντάς τα με την κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας!

Για φέτος, επιλέχθηκε ως προορισμός μας η όμορφη ΠΟΡΤΑΡΙΑ, λίγο έξω από τον Βόλο όπου θα περάσουμε αυτό το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ διήμερο!

Το ξενοδοχείο που επιλέχθηκε να μας φιλοξενήσει είναι το HOTEL PORTARIA όπου θα διανυκτερεύσουμε το Σάββατο 3 Μαρτίου 2007

Ύστερα από επικοινωνία που είχαμε με τους υπευθύνους του ξενοδοχείου πήραμε μια καλή έκπτωση στα δίκλινα δωμάτια.

Συγκεκριμένα

Τιμή δίκλινου δωματίου από 120 ευρώ --> 95 ευρώ (47.5 το άτομο).

Τιμή τρίκλινου δωματίου 125 ευρώ (περίπου 42 ευρώ το άτομο), αλλά δεν υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα.

Ετοιμάστε λοιπόν βαλίτσες, χαμόγελα, κέφι και όρεξη για πολύ διασκέδαση!

Το αναλυτικό πρόγραμμα σχετικά με τη διαδρομή, τη βραδυνή μας διασκέδαση και την ακριβή τοποθεσία της κοπής της πίτας θα ανακοινωθούν σύντομα.

Όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στο θεότρελο, γεμάτο εκπλήξεις, διήμερο δηλώστε συμμετοχή εδώ.

Οι συμμετοχές θα θεωρούνται έγκυρες μόνο μετά την λήψη των χρημάτων (τα οποία θα πρέπει να προκαταβάλλουμε στο ξενοδοχείο) από τους υπευθύνους και θα γράφονται εδώ σε αυτή τη δημοσίευση με μορφή λίστας όπως ακριβώς γίνεται και στις συναντήσεις.

Τα μέλη της Αθήνας μπορείτε να επικοινωνείτε με τους: doggy, super sayian, bassakos και nikkosnet

Τα μέλη της Θεσσαλονίκης με τους: CLSFox, dubbeR_Xronis

Τα μέλη των Ιωαννίνων με τον: PAGOURISTAS

Τα μέλη της υπόλοιπης Ελλάδας μπορούν να επικοινωνούν με π.μ. μαζί μου (doggy).

Ημερομηνία λήξης συμμετοχών είναι η Δευτέρα 19 Φλεβάρη 2007.

Εκ μέρους του Δ.Σ.,

Κωνσταντίνος Κουταλής

======================================================================

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ HELLENIC VWCLUB@ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟΥ

Το πρόγραμμα μαζί με οδηγίες αλλά και τους κανόνες της εκδρομής θα τα βρείτε στο αρχείο που μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ:

- για όλα τα μέλη: Excursion_instructions_1.0.3_Portaria.pdf

- για τα μέλη των Ιωαννίνων : Excursion_instructions_1.0.3_Portaria_Ioannina.pdf

Ισχύει για τα μέλη της ΑΘΗΝΑΣ και από τις υπόλοιπες περιοχές πράτετε αντίστοιχα για να είστε κοντά μας εγκαίρως.......

ΣΑΒΒΑΤΟ 03 Μαρτίου 2007

08:30 Συγκέντρωση στα ΔΙΟΔΙΑ ΑΦΙΔΝΩΝ

08:45 Αναχώρηση ( Έναρξη εκδρομής )

10:00 ¶φιξη και στάση στον ΛΕΒΕΝΤΗ

10:20 Αναχώρηση με τελικό προορισμό την ΠΟΡΤΑΡΙΑ στο ΠΗΛΙΟ

13:00 ¶φιξη στο ξενοδοχείο PORTARIA HOTEL και τακτοποίηση μελών στα δωμάτιά τους….

13:30 Ελεύθερο πρόγραμμα με ξεκούραση, φαγητό, καφέ, ύπνο και ότι άλλο επιθυμείτε μέχρι το βράδυ που……

23:59 Συγκέντρωση στην reception του ξενοδοχείου για την βραδινή μας απόδραση στο ΒΟΛΟ και πιο συγκεκριμένα στο CLUB CRYSTAL…..Ξεφάντωμα, ποτό και πολύς χορός γιατί η διασκέδαση είναι το Α και το Ω σε αυτήν την παρέα....

ΚΥΡΙΑΚΗ 04 Μαρτίου 2007

Αφού ξυπνήσουμε και πιούμε το καφεδάκι μας και ότι άλλο επιθυμεί ο καθένας….

13:00 ¶φιξη στο ξενοδοχείο όποιων μελών επιθυμούν να έρθουν αυθημερόν.....

13:30 Αναχώρηση για φαγητό ΣΤΟ ΧΑΝΙ ΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗ στα όμορφα ΧΑΝΙΑ ΠΗΛΙΟΥ όπου θα γίνει και η κοπή της πίτας των 3 χρόνων λειτουργίας της λέσχης μας με κλήρωση διάφορων δώρων από τους αγαπητούς χορηγούς μας...

17:00 Αναχώρηση για την Αθήνα και τους λοιπούς προορισμούς μας…..

ΠΡΟΣΟΧΗ στο δρόμο από όλους για να γυρίσουμε όλοι πίσω στα σπίτια μας….

Η εκδρομή δεν αποτελεί έναυσμα για παρεκτροπές ούτε για να δείξει κάποιος τις οδηγικές του ικανότητες….Εμείς πάμε να περάσουμε καλά ένα σαβ/κο μακριά από την καθημερινότητα….

!!!!.....ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ....Και όποιος δεν έρθει απλά θα χάσει....!!!!

=====================================================================

Συμμετοχές:

  1. doggy+1 (= 1 δίκλινο)
  2. doumasj+1 (= 1 δίκλινο)
  3. Σπυρος+1 (= 1 δικλινο)
  4. Super Sayian + BassakosVR6 (= 1 δίκλινο)
  5. Polo1.6T + Babis LX + blackadder (= 1 τρίκλινο)
  6. vwgolfgt170 + 1 (= 1 δίκλινο)
  7. varonos +1 (= 1 δίκλινo)
  8. jamal+1 (= 1 δίκλινο)
  9. Latousakis +1 (=1 δίκλινο)
  10. ΤοΤ+Scirocco (=1 δίκλινο)
  11. stel-th +1 (=1 δίκλινο)
  12. Bad Boy + Golf GT (=1 δίκλινο)
  13. Petrosemelissia +1 (=1 δίκλινο)
  14. MRD +1 (=1 δίκλινο)
  15. Raven +1 (=1 δίκλινο)
  16. vivpolo + 3 (=2 δίκλινα)
  17. ToToS +1 (=1 δίκλινο)
  18. boider(DSG) +1 (=1 δίκλινο)
  19. Geopan + Puck (=1 δίκλινο)

---------

--------- τα παραπάνω πληρώθηκαν ήδη ---------

Τα παρακάτω είναι οι νέες κρατήσεις:

  1. nikkosnet + 1 (=1 δίκλινο)
  2. Greygolfgti + 1 (=1 δίκλινο)
  3. passatoumpas + 2 (=2 δίκλινα)
  4. Stoilas + 1 (=1 δίκλινο)
  5. ένα επιπλέον για τον petrosemelissia (=1 δίκλινο)
  6. dubber_Xronis + 1 (=1 δίκλινο)

---------

Eπίσης Gravedigger (θα γίνει ένα από τα δίκλινα, τρίκλινο)

Επίσης.... συμμετοχές μόνο για την Κυριακή 4/3:


    Pagouristas + 1
    kotopoulos+1
    Hi-speed + 1
    Tsiouris+1
    tolisgti+1
    XRHSTOS + 1
    Stavb + 1

---------

Ενημέρωση: είχα κάνει λάθος, έλαβα το fax με την προσφορά τους το οποίο και επισσυνάπτω, η τιμή είναι 95¤ ανά δωμάτιο.

Για του λόγου το αληθές σας το επισσυνάπτω εδώ. Η κράτηση αφορά τα 15 -ελάχιστο αριθμό- δωμάτια που έπρεπε να γίνει.

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

όσα μέλη δεν μείνουν μαζί μας αλλά βρίσκονται το σκ στο ΒΟΛΟ και θα μας ακολουθήσουν στο πρόγραμμα που θα βγει στείλτε στον doumasj ένα π.μ. με το τηλ. σας για να το χω για πιο σωστή ενημερώση σας....

Επίσης όσα μέλη έρθουν μόνο την κυριακή θα πρέπει και αυτά να μου στείλουν ένα π.μ. για να ξέρω για την χωρητικότητα της ταβέρνας όπου θα πάμε και θα κόψουμε την πίτα με κλήρωση διάφορων δώρων όπως κάθε χρόνο.....

Και αυτά σας τα επισημαίνω για την όσο το δυνατόν πιο σωστή και καλή διοργάνωση της εκδρομής....

ΧΟΡΗΓΟΙ της ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΔΩΡΩΝ στην εκδρομής μας

1) PETE FOR MANCE TUNING STORE

ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ AUTO MOTO & TRUCK

ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

ΑΡΕΘΑ 57 - ΠΑΤΡΑ

Τηλ.: 2610 429100

Κιν.: 6972 876743

email: peteformance@yahoo.gr

2) KARAGIANNHS EXHAUST

Λ.ΓΛΑΥΚΟΥ 20 - ΠΑΤΡΑ

Τηλ.: 2610 520830

ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ - ΚΑΤΑΛΥΤΕΣ

3) INTERPOSTO Α.Ε

Τμήμα Περιποίησης Αυτοκινήτου

Γυάλισμα-Κέρωμα-Βιολογικός καθαρισμός σαλονιών

Μικροεπισκευές-Τοπικά βαψίματα

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΡΕΝΤΗ

ΤΗΛ. 210 4830943

4) VODAFONE ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Υπ. Καταστ.: Κατσαρούπας Βασίλειος

Ευχαριστούμε πολύ τον κ. Παρθένη ( για όλους εμάς εδώ μέσα ΠΙΤ ) και τον κ. Καραγιάννη που είναι πάντα κοντά μας - αν και λίγο μακρυά - καθώς επίσης και τους: κ. Αρβανιτάκη ( για όσους θυμούνται commando-Θοδωρής- ) και κ. Κατσαρούπα(στο forum jamal) όχι τόσο για τα δώρα της κλήρωσης αλλά για την συνεχή τους συμπαράσταση σε ότι και αν κάνουμε.....Να στε πάντα καλά και πάντα κοντά μας...!!!!!

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ της ΕΚΔΡΟΜΗΣ μας

inshirtgianni.jpg

Ευχαριστούμε πολύ τον κ. Μπούκα Βασίλειο που προσφέρθηκε να μας φτιάξει ένα πανό 1,50 x 0,70 ΔΩΡΕΑΝ για τις ανάγκες των δραστηριοτήτων του HELLENIC VWCLUB.....

ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΜΑΣ...............................ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ!!!!

________.doc

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

και για να γίνει η αρχή δηλώνω εγώ συμμετοχή

οπότε

doggy + 1 = 1 δίκλινο

σημείωση: θα με προσθέσω στη πάνω λίστα μόλις βάλω τα χρήματα στον "κουμπαρά"

Link to comment
Share on other sites

Καλό δε λέω αλλά μήπως έπρεπε να πούμε και εμείς τα μέλη τη γνώμη μας σε κάποια ψηφοφορία? Αν θα έρθω θα το ξέρω προς το τέλος της προθεσμίας, αλλά και πάλι ο καιρός από εδώ εκείνη την εποχή είναι απαγορευτικός για περάσματα στην Κατάρα.

Βλέπουμε.

***Δεν είχε γίνει στο Βόλο πάλι εκδρομή??

Edited by sw6jin
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα στην εκδρομή!! Πάμε να το κάψουμε! Μάλλον +1, αλλά δεν είναι απολύτως σίγουρο ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Όπως κάθε χρόνο, η Ελληνικη Αγωνιστικη-Αυτοκινητιστικη Λεσχη Φιλων και Κατοχων Volkswagen θα γιορτάσει τα Γεννέθλιά του συνδιάζοντάς τα με τα γεννεθλια μου στις 3 Μαρτιου ετσι θα περασω μαζι με ολους κ θα μοιραστω αυτην τ χαρα με ολο το WVclub.Μεσα κι εγω BAD BOY+1= 1 ΔΙΚΛΙΝΟ

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

πανελληνια δεν εχω χασει μεχρι στιγμης.οποτε λεω να μην κανω τωρα την αρχη!

και οπως ειπε καποιος νωριτερα:"εκτος συγκλονιστικου απροοπτου vivpolo+1"

Edited by vivpolo
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΔΕΙΑ ΨΗΝΕΤΑΙ........

Η πράσινη σκύλα θα είναι κοντά σας για ένα ΔΙΗΜΕΡΟ όλο τρέλα.....

Ετοιμαστείτε να διασκεδάσουμε όπως μόνο εμείς ξέρουμε και όπως θα θυμάστε από πέρυσι στο ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ.......

Οι εκπλήξεις αρκετές για να δώσουν και σε αυτήν την εκδρομή έναν άλλον τόνο....

Εσύ θα λείπεις????

doumasj +1 ( :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ελα να γουσταρουμεεεεε!

α ρε ντουμα κ προεδρε τι χουνερια θα φατε φετος!!!!

λοιπον προς το παρων μονος γιατι θα μεινω με καποιον αγαπουλη απο εδω!

Link to comment
Share on other sites

ελα να γουσταρουμεεεεε!

α ρε ντουμα κ προεδρε τι χουνερια θα φατε φετος!!!!

λοιπον προς το παρων μονος γιατι θα μεινω με καποιον αγαπουλη απο εδω!

Ωχ παλι ανωμαλιες θα κανει ο ανωμαλος ο αντρας!!!
Link to comment
Share on other sites

Ωχ παλι ανωμαλιες θα κανει ο ανωμαλος ο αντρας!!!

Λογικά και εγώ.. Κλασικά δηλαδή..

Link to comment
Share on other sites

Όπως κάθε χρόνο, η Ελληνικη Αγωνιστικη-Αυτοκινητιστικη Λεσχη Φιλων και Κατοχων Volkswagen θα γιορτάσει τα Γεννέθλιά του συνδιάζοντάς τα με τα γεννεθλια μου στις 3 Μαρτιου ετσι θα περασω μαζι με ολους κ θα μοιραστω αυτην τ χαρα με ολο το WVclub.Μεσα κι εγω BAD BOY+1= 1 ΔΙΚΛΙΝΟ

Ποιός θα κεράσει τα νυχτερινά, πρωϊνά, μεσημεριανά???? ΝΑΤΟΣ

Edited by sw6jin
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τον Βόλο ναι έχουμε ξανακάνει εκδρομή αλλά ημερήσια και + τοις άλλοις μέσα στο Βόλο δε γινότανε να κλείσουμε ξενοδοχείο γιατί θα έπρεπε να έχουμε τα αυτοκίνητά μας παρατημένα στη πόλη. Στη Πορταριά θα είναι μέσα στο πάρκινγκ. Τώρα όσον αφορά την επιλογή προορισμού, προσπαθήσαμε να διαλέξουμε κάτι το όσο το δυνατόν ποιό βολικό για όλους.... Ξέρω πως ο καιρός μπορεί να σας κάνει παιχνίδια αλλά θα έχουμε το ελεύθερο να ζητήσω εγώ 1-2 δωμάτια ακόμη λίγο αργότερα.

Τέλος όσοι είναι να έρθετε μόνοι σας, να το δηλώνετε όπως έκανε ο super sayian ώστε να σας φτιάξουμε σε 2-άδες ή 3άδες (μόλις πάρουμε και διαθεσιμότητα για 3κλινα).

Όσο για τον super sayian ....γι'αυτόν και μόνο γι'αυτόν φοβάμαι να πάρω τη γυναίκα.... θα την κάνει να χάσει πάσα ιδέα για εμένα χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ρε παιδια οι εξεταστικες των περισσοτερων καταρχας ακυρωθηκαν ,τουλαχιστον 400 σχολες ειναι ακομα υπο καταληψη για τις χασουν

κ δευτερον η εξεταστικες των υπολοιπων κατα 90% ειναι τελη γεναρη με τελη φεβρουαριου

μαρτη ειναι ελαχιστες εξεταστικες

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι mods και μη: Γινεται να κρατησουμε το θεμα οσο γινεται καθαρο και τα posts να αφορουν μονο συμμετοχες και πληροφοριες?

Οι ημερομηνιες επιλεχθηκαν οσο γινεται καλυτερα. Τωρα εαν καποιοι δεν μπορουν να ερθουν, δυστηχως δεν μπορει να γινει κατι για αυτο.

Να μας βολεψει ολους δεν γινεται, οποτε κοιταμε να εξυπηρετηθει η πλειοψηφια των μελων του club.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τα μελη που θα ερθουν μονο την Κυριακη πως θα γραψουν την συμμετοχη?

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Καθώς το συγκεκριμένο θέμα είναι υψίστης σημασίας για την σωστότερη οργάνωση της εκδρομής, παρακαλώ να σταματήσουν τα off topic και οι γκρίνιες.

Από εδώ και πέρα θα υπάρξουν warnings

Link to comment
Share on other sites

Κανόνισα κι εγώ την άδεια μου έτσι ώστε θα είμαι Ελλάδα εκείνες τις μέρες, θα έρθω σίγουρα αλλά ακόμα δεν μπορώ να σας πω για δωμάτιο.

Link to comment
Share on other sites

Θερμή παράκληση όσοι είστε σίγουροι πως θα έρθετε, επικοινωνήστε με τους υπεύθυνους της εκδρομής ώστε να γίνουν οι πληρωμές γιατί μου ζήτησαν από το ξενοδοχείο να στείλουμε ως τις 10/2 τα πρώτα δωμάτια μαζί με τα χρήματα για να μπορέσει να κάνει τις κρατήσεις... (είναι η εποχή τέτοια και έχουν ζήτηση...)...

Έγινε ενημέρωση του αρχικού πόστ, λόγω λάθους μου (το ποσό είναι 95 ευρώ το δωμάτιο και όχι 90).... δείτε το attachment στο 1ο πόστ

Η κράτηση αφορά τα 15 δωμάτια που ήταν το ελάχιστο που έπρεπε να κάνουμε κράτηση για να ισχύουν οι τιμές.

Για την ιστορία η τιμή για τρίκλινο είναι 125 ευρώ αλλά δεν υπάρχουν πολλά δωμάτια σε διαθεσιμότητα... οπότε όσοι θέλετε 3κλινα βιαστείτε!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.