Jump to content
doggy

Πορταριά 3 - 4 Μαρτίου 2007 - Πανελλήνια Συνάντηση

Recommended Posts

Ηταν μπομπα η εκδρομη!Ολοι απαιχτοι και τρελλη διαθεση!

Οντως αντε και του χρονου τριημερη!

Ο stoilas με αγχωσε λιγακι γιατι πηγε να μου παρει και το αμαξι και τη γυναικα!Αλλα τον συγχωρω!

Αυτος ο super sayian τελικα ολο χαχανοπιτακια τρωει και λεει τετοια αστεια?χαχαχα! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif Ο βασσακος οπως παντα μας ξεκουφανε με το βροντερο του γελιο αλλα ητανε γλυκουλης!χαχαχα!Με κολλησε ο sayian! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif Ευχαριστουμε ολους αυτους που κουραστηκαν και κοπιασαν για τη δικη μας διασκεδαση!

Και του χρονου μαγκες!

Edited by passatoumpas
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν λεξεις...ολα ΥΠΕΡΟΧΑ ολα καταπληκτικα,οσοι ηρθαν ξερουν κ οσοι απουσιασαν εχασαν τα καλυτερα!!!και του χρονου παιδια να ειμαστε καλα να περασουμε καλυτερα!!!μπραβο σε ολους που οργανωσαν ολο αυτο για να

περασουμε ολοι καλα!!!!Επιτελους τα ειπαμε κ με τον πατριωτη ΔΗΜΗΤΡΗ>PAGOURISTA

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

ατάκες-σκηνικά που μου έμειναν από αυτή την εκδρομή...

είμαστε στο Polo μέσα με συνοδηγό τον sculper & το GPS του και οδεύουμε προς το κομβόι γιατί μείναμε λίγο παραπάνω στο Λεβέντη (πιπι-room & καύσιμο για το polaki) ...και ενώ πηγαίνουμε ακολουθώντας τις οδηγίες του GPS περνάμε την έξοδο για Βόλο και πάμε απο Βελεστίνο (μας ακολουθεί και ο ToTos που είχε αράξει πίσω και αυτός σε ένα Parking της εθνικής).... πιάνουμε ξαφνικά στα pmr τον doumas "έλα παιδιά μαζευτείτε"... αλλά πουθενά... ε συνεχίζουμε ακάθικτοι... πιάνουμε την νέα περιφερειακή και χωνόμαστε σε κάτι μ@λακισμένα στενά και το GPS τρώει μια φλασιά και αρχίζει απανωτά σε κάτι στενά

"Στρίψτε αριστερά, δεξιά, αριστ..δεξιά, συνεχίστε ευθεία...στρίψτε δεξιά" .... Doing στα δεξιά μου είναι η είσοδος ενός σχολείου.... και είμαστε σταματημένοι με τον ToTo και τον κοιτάζω και του λέω... "ρε τα έκλασε το GPS!" χαχαχαχα....

Είμαστε με τον Χρόνη στην καφετέρια "Καφέα" (το Σάββατο μετά το μεσημεριανό)...έρχεται προς εμένα και μου λέει (αφού έπιασε κουβέντα περί "Μαρίας") ..."ρε...να σε ><ύσω στα μάτια να τα βλέπεις όλα μ@λακισμένα?" χαχαχαχαχαχα

Στο ίδιο καφέ το γέλιο που ρίξαμε με τον MRD & το έταιρο ήμισι σχετικά με τις χαρές που έκαναν στο μαγαζί και το πως "ξεπούλησαν" μέσα σε 2 ώρες που φέρανε και συγγενείς να το δούνε γιατί δε θα το πιστεύανε αλλιώς...χαχαχα

Clubάκι... "Crystal" έχω πάθει την πλάκα μου με το πιτσιρίκι στην διπλανή παρέα.... αρχίζουν τα χουνέρια και τα πειράγματα ότι είμαι κότα για να πάω να της μιλήσω και ο κλασσικός "γκαντέμης" Sculper... όσοι τον ξέρουν προσωπικά (σαν κολλητοί που είμαστε χρόνια) διαλέγει την στιγμή που αυτή περνάει από δίπλα μου και θέλω να της μιλήσω, να με τραβήξει για να μου πει κάτι.... :lol: πάει το πιπίνι το χάσαμε.... πάλι καλά δλδ γιατί δε λέει κάθε μέρα πήγαινε-έλα στο Βόλο... (αν και ήταν πανέμορφο... μπορεί και να το έκανα... ξέρετε τώρα αρχίστε το κράξιμο...)

Pete... στο Crystal και πάλι... να χτυπιέται επάνω σε ένα σκαμπό και ξαφνικά ψιλοχάνεται... ξανασηκώνεται και φωνάζει "ρεεε το έσπασα!" χαχαχαχα

Συνεχίζουμε... clubάκι Crystal... παίζει το νέο χιτάκι του Sarbel (βλέπε Eurovision) και ξαφνικά Blackadder, Polo 1.6T, BabisLX, doumasj, nikkosnet, sculper, MRD, varonos κλπ κλπ κλπ μου τραγουδάνε το ρεφρέν... γιατί άραγε? tongue.gif

Και πόσα άλλα να θυμηθώ.... το γέλιο στην επιστροφή από Crystal που σταματήσαμε με τον sculper να βγάλουμε φωτογραφίες το τοπίο "by night" και φρίκαρε μπροστά μου ο nikkosnet που με είδε να ανάβω αλάρμ στις στροφές και γύρισε με την όπισθεν νομίζοντας ότι έμεινα tongue.giftongue.giftongue.gif

Γενικά ήταν μια απίστευτη εμπειρία...!!!

Εγώ λέω να κάνουμε κανά 2 τέτοιες το χρόνο έτσι για να γουστάρουμε B)

Link to comment
Share on other sites

Guest GOLF GT

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΩΣΤΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ να πω πως στην επιστροφή προς Θεσσαλονίκη, εκεί που κυνηγιόμασταν 3 αμάξια, ξαφνικά χάσαμε έναν προφυλακτήρα μέσα στην Εθνική, μεταξύ Λιτοχώρου και Κατερίνης; Ασε, να μην το πω γιατί θα μας ψάχνει και η τροχαία για πρόκληση τροχαίου μετά!!!

Link to comment
Share on other sites

Λόγω προβλήματος οικογενειακής φύσης δεν μπόρεσα να είμαι. Θα μας τα πεί εδώ ο LOCAL μας τα σχετικά σε κάποια συνάντηση που θα κάνουμε. Αναμένουμε φωτογραφικό υλικό για να πάρουμε μια ιδέα. Στην επόμενη ελπίζω να είμαι, όπως και στην προηγούμενη.

**και καμιά φωτογραφία απο τα μπλουζάκια μόλις είναι έτοιμα Bassakos.

Α! Ο LOCAL μας δεν είναι άλλος από τον PAGOURISTAS POWER!!!

Edited by sw6jin
Link to comment
Share on other sites

ουπς.... παραλίγο να το ξεχάσω ένα θερμότατο ευχαριστώ στον Latousakis για το μπεγλερο-δωράκι που μου έκανε!!!

Thank's ¶ρη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να κάνουμε κανά 2 τέτοιες το χρόνο έτσι για να γουστάρουμε ;)

ΜΕΣΑ!!!!!

Τώρα εγώ να πω πως στην επιστροφή προς Θεσσαλονίκη, εκεί που κυνηγιόμασταν 3 αμάξια, ξαφνικά χάσαμε έναν προφυλακτήρα μέσα στην Εθνική, μεταξύ Λιτοχώρου και Κατερίνης; Ασε, να μην το πω γιατί θα μας ψάχνει και η τροχαία για πρόκληση τροχαίου μετά!!!

βρε ΧΑΡΕ ειπαμε,να φευγεις κομματια αλλα οχι και να σου φευγουν κομματια!!! :thumbsup:

και προσοχη με την τροχαια γιατι εχεις ασχημη προιστορια!!! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΑ!!!!!

βρε ΧΑΡΕ ειπαμε,να φευγεις κομματια αλλα οχι και να σου φευγουν κομματια!!! ;)

και προσοχη με την τροχαια γιατι εχεις ασχημη προιστορια!!! new_lol.gif

Εγώ;! Αχσημη προϊστορία;!

Γιατί ρε Γιάννη;! Επειδή μου τα πήρανε μια φορά για επίδειξη ικανοτήτων για 30 ημέρες, τώρα πήγαν να μου τα ξαναπάρουν, την γλύτωσα αλλά πάω δικαστήριο, και έχω φάει έως τώρα από το 1999 12 κλήσεις ταχύτητας;! Αν το καλοσκεφτείς δεν είναι άσχημα... Είναι λιγότερο από 2 ποινές το χρόνο! tongue.gif Και σε κόστος, 12 φορές από 17 ευρώ, είναι 204 ευρώ σε 8 χρόνια! 25.5 ευρώ το χρόνο στα στρουμφάκια!

Παρεπιπτόντως τα κομμάτια δεν έφυγαν από μένα!

Και χτες πήρα τις πινακίδες μου, αλλά δεν τις βάζω ακόμα στο αμάξι, γιατί έχω ταξίδια αυτές τις ημέρες, και η Εγνατία είναι γεμάτη κάμερες! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

-->Kalimera pedes...kiriolektika i ekdromi itan super...oso mporesa na simetasxw...xarika poli pou gnwrisa merika paidia (afou eimai neos k prwti fora erxome se ekdromi!!)elpizw na ta perasate toso teleia oso lete oloi!!

-->ta paidia pou pigan sto farinta ti leei??tous arese??pisteuw kanate kali epilogi...kanena piato spasate??????

-->doggy an k de milisame katholou stin ekdromi...mesa sto clubaki nomiza oti tha to etrwges to mikro pou kathotan ekei dipla...alla apo oti diavasa isoun atixos!!!

k telos euxaristw olous pou me dextikate oso pio zesto mporousate sti parea sas...

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαα, Οργιο σάγιαν....χαχαχχαχχα, θέλουμε το βίντεο από τον πέτρο με τα πιάτα...Έκανε ο τυπάς 0-40 πιάτα σε 2 δευτερα

Link to comment
Share on other sites

ρε Dj όντως 1ον και βασικότερο δε τα είπαμε στο club :wacko: sorry....

όσο για το κοριτσάκι πω πω πω ήταν κουκλί.... ιιιιχ

δε πειράζει που δεν έγινε τπτ άσε δεν είμαι για πήγαινε-έλα στο Βόλο... απαπαπαπα θα καίει τον πισινό του το Polo tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

super sayian ap'oti katalava prepei na ekanes kalo skiniko sto magazi gia na les oti mallon th'arxiseis na erxese pros volo...pantws an ksnapame kamia ekdromi pros volo pali sou exw ena akoma kalitero magazi...

Link to comment
Share on other sites

προεδρε εγω μαλλον θα τις αρχισω τις διαδρομες στο βολο!

ωραια...δηλαδη θα λεω απο εδω και περα στην δικια μου....

-αγαπη πρεπει να λειψω σε ενα επαγγελματικο ταξιδι μεχρι τον βολο....κυριακη βραδυ θα ειμαι πισω μην ανησυχεις....

-α δεν πειραζει θα ερθω κι εγω...

-ΤΙ???ΟΧΙ......

-ΓΙΑΤΙ......???

-ε να μωρε θα παρω και κατι πελατες μαζι μου που πρεπει να παμε να δουμε κατι αποθηκες για να τις εγκρινουμε και να συνεργαστουμε και μετα θα ειμαστε ολη την ωρα στο τρεξιμο κλπ κλπ

-ε δεν πειραζει θα ερθω....

-δεν εχω λεφτα....

-θα βαλω τα εξοδα μου

-δεν σε αφηνω να πληρωσεις τιποτα....δεν το εκανα ποτε για να το κανω τωρα.....

-καλα καλα δεν ερχομαι......

μετα απο 2' τηλ σε σε sayian......

-ελα ρε εκλεισες δωματια??

-ναι ρε ολα κομπλε

-τραπεζι σε σκυλομαγαζο???

-εννοειτε ρε πρωτα εκλεισα τραπεζι και μετα ξενοδοχειο....μη σου πω οτι θα ακυρωσω το ξενοδοχειο και οτι θα μεινουμε εκει...... new_lol.gif:):(

Link to comment
Share on other sites

Οντως περασαμε πολυ ωραια.

Εμεις ειχαμε παει απο το Σαββατο αλλα φτασαμε αργα και ειμασταν πτωματα και δεν βγηκαμε.

Την Κυριακη ηταν ολα τα λεφτα.

Μπραβο στα παιδια για την οργανωση.

Link to comment
Share on other sites

ωραια...δηλαδη θα λεω απο εδω και περα στην δικια μου....

-αγαπη πρεπει να λειψω σε ενα επαγγελματικο ταξιδι μεχρι τον βολο....κυριακη βραδυ θα ειμαι πισω μην ανησυχεις....

-α δεν πειραζει θα ερθω κι εγω...

-ΤΙ???ΟΧΙ......

-ΓΙΑΤΙ......???

-ε να μωρε θα παρω και κατι πελατες μαζι μου που πρεπει να παμε να δουμε κατι αποθηκες για να τις εγκρινουμε και να συνεργαστουμε και μετα θα ειμαστε ολη την ωρα στο τρεξιμο κλπ κλπ

-ε δεν πειραζει θα ερθω....

-δεν εχω λεφτα....

-θα βαλω τα εξοδα μου

-δεν σε αφηνω να πληρωσεις τιποτα....δεν το εκανα ποτε για να το κανω τωρα.....

-καλα καλα δεν ερχομαι......

μετα απο 2' τηλ σε σε sayian......

-ελα ρε εκλεισες δωματια??

-ναι ρε ολα κομπλε

-τραπεζι σε σκυλομαγαζο???

-εννοειτε ρε πρωτα εκλεισα τραπεζι και μετα ξενοδοχειο....μη σου πω οτι θα ακυρωσω το ξενοδοχειο και οτι θα μεινουμε εκει...... new_lol.gif:lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:ΜΙΧΑΛΑΚΗ Δ ΠΑΙΖΕΣΕ!!! :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

:lol: :lol: :lol: :lol:

αυτα ολα ειναι επιθεσεις κ λασπη στο προσωπο μου!μπορουν πανω απο 10 ατομα να ορκιστουν για μενα στη βιβλο του johnnie walker οτι εγω το σαβαττο εκατσα να κοιμηθω απ τις 9 το βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και εμφανιστηκες ξαφνικα στις 01:30 με γραβατες κ συναφη και ειπες παω μπουζουκια, ποιος θα ερθει? new_iloveyou.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω ειμαι ενας απο τους 10 που ορκιζομαι

στην βιβλο του johnnie walker οτι ο SS ειναι το

πιο καλο αλλα παρεξηγημενο παιδι!!!!!

(ss μην ξεχνας τα ποσοστα μου)

Link to comment
Share on other sites

Μας έπεισες και συ...οπότε στην fire.gif και συ......

Είναι το πιο ελεεινό,τυποτένιο,άκρως επικύνδινο,ανώμαλο,σεξοδιαστροφικό και άλλα τρις χειρότερα άτομο που έχεω γνωρίσει ποτέ......

αλλά και γω τον :D .........

(άσετο:πού έχεις εξαφανιστεί εσύ ωρέ γιωργάκη???)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.