Jump to content
doggy

Πορταριά 3 - 4 Μαρτίου 2007 - Πανελλήνια Συνάντηση

Recommended Posts

ΤοΤοS added on 1st page along with Raven & MRD

Link to comment
Share on other sites

varonos + love.gif

doggy, doumas, Θοδωρη και blackadder μπορειτε να αρχισετε το δουλεμα απο τωρα

rocket.gif

Αν μάθω οτιδήποτε κακό σε σκισα........ξέρεις εσύ....ΠΡΟΣΕΧΕ την πορεία σου φαλακρό σκουλίκι....!!!!!! Κάθε σου κίνηση ελέγχεται οπότε μην παρεκτραπείς γιατί θα χουμε άσχημα ξεμπερδέματα..... :(:D :D :D :D

Polo 1.6T + Blackadder + Bob LX τρικλινο

Α ρε βαρωνε τι σε περιμενει ....... :thumbsup:

Καψώνια.......Πολλά καψώνια.....

Link to comment
Share on other sites

Kalimera paidia...ti leei ola kala??iparxei periptwsi na erthw k egw,alla mi mou kleisete dwmatio!!exw spiti sto volo opote tha meinw ekei!!elpizw na sas vrw stin omorfi portaria!!tha erthw na sas vrw sto ksenodoxeio!!elqa ta leme!!

Link to comment
Share on other sites

που ειναι η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ρε μαγκες?αντε να ξυπναμε σιγα σιγα!!!!

doggy βαλε μια συμμετοχη ακομα τον dubber_xronis :D

Τωρα μιλας σωστα γιατρε μου!!! Ελα να βλεπω και τους υπολοιπους σιγα σιγα!

Kalimera paidia...ti leei ola kala??iparxei periptwsi na erthw k egw,alla mi mou kleisete dwmatio!!exw spiti sto volo opote tha meinw ekei!!elpizw na sas vrw stin omorfi portaria!!tha erthw na sas vrw sto ksenodoxeio!!elqa ta leme!!

DjHoya welcome to Hellenic VWClub. Και βεβαια μπορεις να ερθεις, δεν επρεπε καν να ρωτησεις. Θα σε περιμενουμε να τα πουμε απο κοντα. Μεσα απο εδω θα μαθεις και ολες τις λεπτομερειες σχετικα με το προγραμμα που θα ακολουθησουμε. C U ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω θα παω βολο,εκεινο το σουκου,με την κοπελια μου,αλλα εχει σπιτι εκει και κατα συνεπεια θα μεινω εκει.πεζει προβλημα να σας πετυχω εκει στην πορταρια,η στο ξενοδοχειο?βλεπετε δεν σας ξερω και αισθάνομαι λιγο άβολα :D !

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

μολις παρεις τη μεριδα αλκοολ σου να δεις πως θα χαλαρωσεις κ θα μας γνωρισεις καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Έλα φίλε μου και θα μας γνωρίσεις μία καικαλή....Θα σε τρελάνουμε και σένα και θα κουλάρεις μετά....

Το πλήρες πρόγραμμα της εκδρομής θα ανακοινωθεί την επόμενη βδομάδα και απλά τα μέλη που θα έρθουν μεμονωμένα ή θα κοιμηθούν αλλού θα θέλαμε να μας ενημερώσουν μόνο αν μας ακολουθήσουν στην διασκέδαση και στο φαγητό που θα κανονιστεί για Σάββατο βράδυ και κυριακή μεσημέρι αντίστοιχα.....

Link to comment
Share on other sites

Έλα φίλε μου και θα μας γνωρίσεις μία καικαλή....Θα σε τρελάνουμε και σένα και θα κουλάρεις μετά....

Το πλήρες πρόγραμμα της εκδρομής θα ανακοινωθεί την επόμενη βδομάδα και απλά τα μέλη που θα έρθουν μεμονωμένα ή θα κοιμηθούν αλλού θα θέλαμε να μας ενημερώσουν μόνο αν μας ακολουθήσουν στην διασκέδαση και στο φαγητό που θα κανονιστεί για Σάββατο βράδυ και κυριακή μεσημέρι αντίστοιχα.....

leo na ertho ! tha sas poy ayrio yes or no> :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ενα εχω να πω για οποιον ενδιαφερεται για τρελα γλεντια τις πρωτες πρωινες ωρες μετα το ξενυχτη του σαβαττου!βρηκα σκυλαδικο στη πορταρια κ μαλιστα 2 απο τις τραγουδιαρες ειναι κολλητες κ εμεινα οταν το μαθα,μας περιμενουν ειπαν!εγω θα ειμαι εκει παντως!χαχαχ α ρε σαγιαν παγκοσμιου φημης!

Link to comment
Share on other sites

Guest Asmodeus
Latou + :) = 1 diklino! Tha eimaste kai konta, apo thn Larisa pou briskomai kathe SK, opote mas ypologizete :rolleyes:

Ki an den erthei h gynaika, tha koimithw agkalia me to amaxaki mou tongue.gif

Θα ερχομουνα κιεγω αλλα δεν θα εχω ακομα παραλαβει το αμαξι και ξενερωνω να ερθω με αλλο αμαξι.....Εκτος αν ερθεις και με παρει ο Αρης!!! :D Να τον προσεχετε γιατι ειναι καθαρμα το ατομο!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by Asmodeus
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω θα παω βολο,εκεινο το σουκου,με την κοπελια μου,αλλα εχει σπιτι εκει και κατα συνεπεια θα μεινω εκει.πεζει προβλημα να σας πετυχω εκει στην πορταρια,η στο ξενοδοχειο?βλεπετε δεν σας ξερω και αισθάνομαι λιγο άβολα :blush: !
Έλα ρε Μανώλη που δεν ξέρεις κανένα...! :) Σε περιμένουμε ρε φίλε!
ενα εχω να πω για οποιον ενδιαφερεται για τρελα γλεντια τις πρωτες πρωινες ωρες μετα το ξενυχτη του σαβαττου!βρηκα σκυλαδικο στη πορταρια κ μαλιστα 2 απο τις τραγουδιαρες ειναι κολλητες κ εμεινα οταν το μαθα,μας περιμενουν ειπαν!εγω θα ειμαι εκει παντως!χαχαχ α ρε σαγιαν παγκοσμιου φημης!
Ωραία! <_< Και εγώ νόμιζα θα κατεβαίναμε στον Βόλο για σκλάδικα! tongue.gif
Link to comment
Share on other sites

με τον boider(DSG) & τους Geopan+Puck κλείνουμε στα δωμάτια.....

19 δίκλινα και 1 τρίκλινο...

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Μανώλη που δεν ξέρεις κανένα...! :D Σε περιμένουμε ρε φίλε!

Ωραία! :lol: Και εγώ νόμιζα θα κατεβαίναμε στον Βόλο για σκλάδικα! tongue.gif

για σου ρε Φάνη....

την αλλη βδομάδα θα σας ενημερώσω για το τελικό οκ!

οσο για σκυλάδικα?εγω οταν παω βόλο,πάντα την αράζω στα τσιπουράδικα του!δεν παίζονται!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παληκαρια!Σας ευχομαι να περασετε πολυ ομορφα στην εκδρομουλα σας!Εγω δεν θα μπορεσω να ερθω λογο εξεταστικης που θα αρχισει λογω καταληψεων που εληξαν!!Εχουμε και τις βλακειες του κρατους!Προσοχη στο δρομο και ριχτε και καμια γκαζια για μενα :blush::blush::blush::blush::blush::blush:

Link to comment
Share on other sites

Λεω και εγω να μην εχει ο Σαγιαν σκυλουδες στον Βολο!!!Εγω θα ειμαι απο Παρασκευη στην Βυζιτσα ομως οχι Πορταρια!Αντε που και που θα ερχομαι να σας βλεπω!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Και passatoumpas μεσα τελικα!1 δικλινο!μονο πειτε μου τι γινεται με τα λεφτα που θα συναντηθουμε και ποτε!

Υπαρχει εριπτωση να χρειαστω και αλλο ενα δικλινο!Απανταω μεχρι το απογευμα!Μονο πες μου φιλε μου doggy τι γινεται με λεφτα?προκαταβολη κ.λ.π.Λογικα αυριο θα επικοινωνησεις για να κλεισεις τα δωματια ετσι?οποτε μεχρι τις 6-7 θα σου πω και για το δευτερο δικλινο!Το ενα παντως σιγουρα!ευχαριστω!Περιμενω απαντηση!

Φιλε μου doggy πες μου ποτε και που θελεις να συναντηθουμε για τα χρηματα!Πειραια μενω!

passatoumpas+1=1 δικλινο !και αναμονη για το δευτερο δικλινο!

Edited by passatoumpas
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!

ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ!

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΜΑΓΙΩ :o

Οσοι ΔΕΝ πάρετε μαγιώ, κανονίστε να έχετε και ένα δεύτερο παντελόνι και ένα δεύτερο ζευγάρι παπούτσια... ;)

Ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας

Σας ευχόμαστε καλή κι ευχάριστη (στεγνή!!!) διαμονή :(

Link to comment
Share on other sites

Θα ερχομουνα κιεγω αλλα δεν θα εχω ακομα παραλαβει το αμαξι και ξενερωνω να ερθω με αλλο αμαξι.....Εκτος αν ερθεις και με παρει ο Αρης!!! ;) Να τον προσεχετε γιατι ειναι καθαρμα το ατομο!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

ΑΝΑΘΕΩΡΩ!

Αν δεν ερχόταν μαζί η γυναίκα μου, θα κοιμόμουν αγκαλιά με τον Χρηστάκο! :o:(love.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.