Jump to content
doggy

Πορταριά 3 - 4 Μαρτίου 2007 - Πανελλήνια Συνάντηση

Recommended Posts

τελικα το εχει το ονομα!

ολοι καποιον χρηστο θελουν να εχουν αγκαλιτσα!!!!

ακους πολακια????

φοβου την εκδρομη!!!!!!! new_lol.gif

off: κι αυτο το τοπικ κ.....ο το καναμε!!!!!

Edited by vivpolo
Link to comment
Share on other sites

off: κι αυτο το τοπικ κ.....ο το καναμε!!!!!

Που να δεις τι θα κάνουθμε την εκδρομή... ;)

Κανόνισε να έχεις μαγιώ και για το πόλάκι σου γιατί το βλε΄πω να γίνεται Water Polo :o:(

Link to comment
Share on other sites

Προς:

Greygolfgti, passatoumpas, Stoilas, nikkosnet....

θα μιλήσω αύριο με το ξενοδοχείο γιατί -θεωρητικά- είμαστε full από δωμάτια και δεν ξέρω τι διαθεσιμότητα θα υπάρχει!

Θα σας ενημερώσω αύριο με Π.Μ.

Link to comment
Share on other sites

Καλως φιλε doogy ευχαριστουμε!Κανε οτι καλυτερο μπορεις!Πιστευω οτι κατι θα μας βρεις!Και παλι ευχαριστουμε! :(:o;):rolleyes:

Eχε υποψη σου για passatoumpas+2=2 δικλινα!και παλι ευχαριστω!

Edited by passatoumpas
Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν θα μπορεσω να συμετασχω στην εκδρομη του club μας στην ομορφη Πορταρια .

Ευχομαι να περασετε υπεροχα (ακομα καλυτερα απ'οτι περσι στο Καρπενησι).

Υ.Γ. Να μου βγαλετε κομματι στην πιτα που θα κοψετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Προς πληροφόρησή σας... τα τηλ. του ξενοδοχείου είναι εκτός λειτουργίας από τις 11.00 που κάνω προσπάθειες :rolleyes:

Θα σας ενημερώσω εντός της ημέρας...

Link to comment
Share on other sites

Μήνυμα προς τον πρόεδρο της λέσχης

Έχω αρχίσει και παίρνω πλέον και απειλητικά μηνύματα από το μέλος σας super sayaian όσον αφορά την εκδρομή και για το πώς θα περάσω εκεί....!!!!

Να τον έχετε από κοντά γιατί είναι δημόσιος κίνδυνος......

Link to comment
Share on other sites

Που να δεις τι θα κάνουθμε την εκδρομή... :lol:

Κανόνισε να έχεις μαγιώ και για το πόλάκι σου γιατί το βλε΄πω να γίνεται Water Polo :o:lol:

protest.gif

Σ εσκισα!!!! machinegun.gif

η μαλλον σ επνιξα στο water (into the)polo!!!!

B):lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήνυμα προς τον πρόεδρο της λέσχης

Έχω αρχίσει και παίρνω πλέον και απειλητικά μηνύματα από το μέλος σας super sayaian όσον αφορά την εκδρομή και για το πώς θα περάσω εκεί....!!!!

Να τον έχετε από κοντά γιατί είναι δημόσιος κίνδυνος......

κοιτα ρε κατι φανταρους που φυλανε τα συνορα ουτε ενα μπεκρη δεν μπορει να κανει καλα....τς τς τς upyours.gif

εχε χαρη που θα εχω μαζι μου το αισθημα αλλιως θα σου λεγα εγω τι θα παθαινες.....κατι για ζαντες μου λεγανε περσι στην πανελληνια οτι εψαχνες τωρα αν ειχα λιγο κεφι οχι ζαντες με το σαζμαν στο χερι θα εμενες lick.gif

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ με τα επιπλέον δωμάτια!

σας στέλνω π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ζητήσω προσωπική ασφάλεια να με συνοδεύσει γιατί από ότι καταλαβαίνω απειλείται και η σωματική μου ακεραιότητα αλλά και το αμαξάκι μου....

Γιατί ρε σεις σκασμένα τί σας έχω κάνει...????Φρόνιμος ήμουν,είμαι και θα είμαι......!!!!!

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

όσα μέλη δεν μείνουν μαζί μας αλλά βρίσκονται το σκ στο ΒΟΛΟ και θα μας ακολουθήσουν στο πρόγραμμα που θα βγει στείλτε μου ένα π.μ. με το τηλ. σας για να το χω για πιο σωστή ενημερώση σας....

Επίσης όσα μέλη έρθουν μόνο την κυριακή θα πρέπει και αυτά να μου στείλουν ένα π.μ. για να ξέρω για την χωρητικότητα της ταβέρνας όπου θα πάμε και θα κόψουμε την πίτα με κλήρωση διάφορων δώρων όπως κάθε χρόνο.....

Και αυτά σας τα επισημαίνω για την όσο το δυνατόν πιο σωστή και καλή διοργάνωση της εκδρομής....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

protest.gif

Σ εσκισα!!!! machinegun.gif

η μαλλον σ επνιξα στο water (into the)polo!!!!

:rolleyes::D

Dog that barks don't bite!

Η όπως λένε και οι φίλοι μας οι Αγγλοι.. Σκύλος που γαβγίζει δεν δαγκώνει!!!

;)tongue.gif

Οου, εντ μπαι δε γουέι! Αι νόου δατ μάι ίνγκλις (σσσερραϊκό το Σ!!!) αρ γουάντερφουλ! Δατς γουάι Αι τοκ δεμ ολ δε τάιμ! Εντ δις τεξτ ιζ α προύφ (όχι προύφ κλανιά... προύφ απόδειξη!!!) δατ Αι στόπτ γουίθ γκρήκλις (πάλι σερραϊκό!), μπατ Αι όλσο ντόντ ράιτ ένυθινγκ γουίθ ίνγλις κάρακτερς!

ΠΣ> Ντόν' τ τελ μι δατ γιου σο Τζίσους Κράιστ σόλτζιερ νάου, ορ Αι γουόν' τ μπιλίβ γιου!

Link to comment
Share on other sites

Latousakis χαχαχαχαχαχα δεν την παλεύεις στάλα!!!

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Latousakis χαχαχαχαχαχα δεν την παλεύεις στάλα!!!

χαχαχαχα

Μπορεί να είσαι από τις 6:30 στο γραφείο φίλε, αλλά κι εγώ ξέρω πως να σε κάνω να γελάς ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιαννενα

Pagouristas + 1 (Κυριακη)

Δεν εχω χασει καμια παννεληνια οποτε θα ειμαι παρων και σε αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους θα παμε παννεληνια και ολα να πανε καλα..........

Tsiouris+1(Κυριακη πουρνο,πουρνο απο Γιαννενα)

Link to comment
Share on other sites

εαν υπάρξει κάποια ακύρωση απο κάποιον ας μου steilei PM γιατι έπεισα και τον αδερφό μου να έρθει να μας γνωρίσει.

Η εάν υπάρχει η δυνατότητα το 2κλινο δωμάτιο του Σιρόκο - ΤοΤ να γίνει Τρίκλινο ακόμα καλύτερα!

Ευχαριστώ!

Γιώργος Scirocco

Link to comment
Share on other sites

Scirocco θα σου πω αύριο με σιγουριά!

Link to comment
Share on other sites

Γιαννενα

XRHSTOS + 1 (Κυριακη)

Μπορει στις αλλες εκδρομες να μην μπορεσα να ερθω λογω

δουλειας αλλα την παννεληνια δεν την χανω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.