Jump to content
DubbeR_ChRoniS

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 4/2

Recommended Posts

Αυτη την Κυριακη στις 15:00 σας περιμενουμε ολους για μια ακομα συναντηση μας που θα πραγματοποιηθει στο εμπορικο κεντρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ στο πισω μερος του parking πισω απο τον τερζη!

να ειστε ολοι εκει!

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1.dubbeR_xronis

2.k.pil

3.nionios

4.Latousakis

5.Speedster

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

φιλε χρονη επιδη εγω φευγω για ιταλια παρασκευη πρωι μηπως μπορω να συναντησω καποιον απο εσας παρασκευη πρωι να μου δωσει ενα αυτοκολλητακι για το αμαξι να το εχω να φιγουραρει εδω στην ιταλια?ευχαριστω προκαταβολικα :) :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε χρονη επιδη εγω φευγω για ιταλια παρασκευη πρωι μηπως μπορω να συναντησω καποιον απο εσας παρασκευη πρωι να μου δωσει ενα αυτοκολλητακι για το αμαξι να το εχω να φιγουραρει εδω στην ιταλια?ευχαριστω προκαταβολικα :thumbsup:;)

φιλε λιγακι δυσκολο για πρωι καθως εργαζομαστε!βραδακι ισως!

Link to comment
Share on other sites

Ελεγα και γω να κατεβω με το caddy αλλα το στουκαρα ο μ....ας. Το εφτιαξα βέβαια, αλλα δεν ξέρω η ανωτέρα βια τι θα εγκρινει.....Μάλλον για ακομα μια φορά με λεοφωρείο....θα ενημερώσω εγκαίρως για την αφιξη μου!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε λιγακι δυσκολο για πρωι καθως εργαζομαστε!βραδακι ισως!

φιλε μου βραδακι κατα τι ωρα περιπου γιατι βραδυ φτανω ελλαδα...υπαρχει καποιο τηλεφωνο για να ρωτησω οταν κ αν μπορεσω?

Link to comment
Share on other sites

και....έστειλα και τα ημερολόγια δείγματα σήμερα να τα δείτε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εγω δινω 5 μαθηματα στις επομενες τρεις μερες οποτε δε θα μπορεσω καθολου..

καλα να περασετε.

Estw kai gia ligo tha erthw me thn GYNAIKA mou kai to aMAXi mou! Opoios de me ashmwsei, tha faei kraksimo sto forum! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα και ήρθα, με αλλο μεσο όμως (seat toledo!), είδα τις παλιοφάτσες γνωρισα τα καινούργια παιδιά, αλλα δυστυχώς δεν κατάφερα να πάω στον καφέ, δεν με έπαιρνε ο χρόνος....anyway next time!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο το ποστ....έχω δυο φώτο που εβγαλα με το κινητό....θα τις ανεβάσω....αλήθεια το μικρό με την ψηφιακή που έβγαζε φωτογραφίες το είδατε? Πολύ περιεργο μου φάνηκε...

Edited by boulis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.