Jump to content
doggy

Κρήτη 4/2

Recommended Posts

Αντιγράφοντας το κείμενο του chrismk2...

παμε για την Κυριακη 04/02/07 στο Ηρακλειο.

Οι φιλοι Ηρακλειωτες να ενημερωσουν για το που ακριβως θα συναντηθουμε.

Οσο για την ωρα οριζεται η 15:30.

Για τον καιρο δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.

Ειμαστε all weather!!!! (οι παλιοτεροι γνωριζουν-Χαιδαρι-Ιλιον-Καρπενησι-Λ.Πλαστηρα).

Και το όμορφο της συνάντησης είναι ότι θα είναι κοινή συνάντηση με τους φίλους μας του Audi-Club!!!

άντε για να σας βλέπω!!!

Link to comment
Share on other sites

Οσο παμε και μαζευουμε και αλλους για την συναντηση.Πιστευω πως θα ερθουν.Θα πρεπει να ευχαριστησουμε τον Μύρο και τον Κώστα που εβγαλαν ενημερώσεις για το meeting και τις κολλισαν σε μαγαζια που ασχολουνται με το ειδος!!!!!!!!!!!!(ηχοσυστηματα κτλ.)

post-4045-1170258358_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Matsoykas.... Respect!!!

Είστε όλα τα λεφτά!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα εγω 8α ερ8ω απο τα χανια :) δεν ξερω κανενα απο εσας αλλα 8α γνωριστουμε αα και μαλλον ειμαι ο πιο μικρος της παρεας 8α σας δω λοιπον στο λιμανι εως τοτε τα λεμε......

Link to comment
Share on other sites

Απο Ρεθυμνο , θα μαζευτουμε στις 14:00 στη Μαρινα στο λιμανι για να ερθουμε ολοι μαζι.

Ως αυριο να επικοινωνησουν τα μελη απο τα Χανια , ωστε να συναντηθουμε να παμε ολοι μαζι.

Οι ενδιαφερομενοι ας μου στειλουν ΠΜ ως αυριο το μεσημερι (Παρασκευη) .

Link to comment
Share on other sites

και....έστειλα και τα ημερολόγια δείγματα σήμερα να τα δείτε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για σου φιλε μου οχι δεν χρειαζεται να δηλωσεις οτι θα ερθεις απλως εγω ηθελα να γνωριζω περιπου πόσοι θα ερθουν!!!!!!θα συναντηθουμε στο λιμανι να γνωριστουμε και μετα θα δουμε μπορει να παμε και για κανενα καφε ή οτι αλλο θελετε!!!Απο το ηρακλειο με ενημερωσαν καποια μελη οτι θα ειδοποιησουν μια τοπικη εφημεριδα να καταγραψει αν μπορει την συναντηση ή καποιο καναλι ετσι για τιν προβολη.

Link to comment
Share on other sites

Ok φιλε matsoykas!!!!Ευχαριστς για την ενημερωση!!!!Ελπιζω ολα να πανε καλα να μας βοηθησει και ο καιρος για να περασουμε ενα πολυ ωραιο απ'οτι καταλαβαινω κυριακατικο απογευμα!!!!!!τα λεμε την Κυριακη 15:30 στο Λιμανη!!!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!!! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαζι μου θα εχω και τα ημερολογια-δειγματα του vwclub για το 2007 να τα δειτε για να παραγγειλετε.

Τα λεμε στο λιμανι του Ηρακλειου την Κυριακη.

ΥΓ. Πολυ καλη η ιδεα για προβολη του meeting μεσω των ΜΜΕ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!!!!!τι κανετε????με μεγαλη μου λυπη σημερα που σηκωθηκα ειδα οτι ο καιρος αρχησε να χαλαει :) !!!!!!ελπιζω μεχρι την κυριακη να εχει φτιαξει,η εστω να μην γινει χειροτερος!!!!!γιαυτο ας προσευχηθοθμε ολοι μαζι μηπως και γινει κατι worthy.gif !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=23 Δείτε εδώ και απο οτι ακουσα και στις ειδησεις ο καιρος απο το σαββατο το βραδυ θα φτιαξει.Οι προσευχες σας ακουστηκαν μέχρι και ο θεός ειναι <<<<<<<ΓΕΡΜΑΝΟΣ>>>>!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι φαινεται ο καιρος θα μας την κανει την χαρη!!!!!! :lol: Αλλα με την βροχη που επεσε σημερα τα αυτο κινητα θα ειναι λιγο λερωμενα!!!!!!!!!Αλλα δεν πειραζει καλη καρδια!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει αφου θα μας κανει την χαρη ο καιρος χαλαλι που εβρεξε.Σημερα απο τις 4 επλενα το αμαξι αν ερχησει και βρεχει αυριο τι να πω!!!!!!!!!!Θα τα πουμε το μεσημερακι στο λιμανι

Link to comment
Share on other sites

Γεια !!!!!!!!!!!!!!!!

Πέρασα τυχαία από το λιμάνι και ..... τα είπαμε !!!!

Μόλις γύρισα πίσω γράφηκα στο club.

Θα τα λέμε τώρα συχνά.

Γιώργης, με το μαύρο πεντάπορτο GT.

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Γιώργη!

Για πες μας εντυπώσεις κλπ, πως περάσατε?

Έχει ανοιχθεί και σχετική κατηγορία στο άλμπουμ για να ανεβάσετε φωτογραφίες (στις συναντήσεις :huh:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.