Jump to content
nikkosnet

Αποκριάτικο Party στο Club Rahat

Recommended Posts

Η Ελληνικη Αγωνιστικη Αυτοκινητιστικη Λεσχη Φιλων και Κατοχων Volkswagen, διοργανώνει ενα ξέφρενο αποκριατικο party γεματο κεφι. Επιστρατευστε την φαντασια σας, ντυθειτε ο,τι σας αρεσει, ο,τι ονειρευεστε, η ο,τι σας κατεβει στο κεφαλι τελος παντων tongue.gif και σας περιμενουμε ολους μαζι με την παρεα σας για να περασουμε μια αξεχαστη βραδια.

Το party θα γινει στο Club Rahat (πρωην Σιδεραδικο), που βρισκεται στην οδο Διοχαρους 27 στο Παγκρατι, κοντα στο Ξενοδοχειο Caravel. Οι περισσοτεροι θα το ξερετε απο τις μοναδικες βραδιες karaoke αλλα και το χριστουγεννιατικο party μας.

Σας περιμενουμε λοιπον ολους για να περασουμε ακομα αλλη μια φορα super!!!! ^_^

Link to comment
Share on other sites

θα περασω να σας δω λιγακι αλλα θα ειμαι αντυτος

Δεν χρειάζεται και έτσι καρναβάλι είσαι ^_^:D :D tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

λογω του οτι μενω διπλα κ θελω να γνωρισω μελη του vw club θα ειμαι εκει αλλα μαλλον χωρισ καποια ιδιαιτερη ενδυμασια B)

τιμη εισοδου?

post-4906-1171386066_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μέσααααααααα

Link to comment
Share on other sites

α ρε πανο,παλι καλα που εσυ δεν εφυγες νωρις γιατι θα ειχα ξενερωσει τελειως.

ασε που θα αισθανομουνα και τελειως μλκς αφου θα ημουν ολομοναχος εκει μεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

λίγος κόσμος αλλά καλά περάσαμε.... κουβεντιάσαμε με τον πάνο για ένα θεματάκι μου και μου έδωσε κάτι καλές ιδέες :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.