Jump to content
DubbeR_ChRoniS

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 21/2

Recommended Posts

την τεταρτη 21/2 ειστε ολοι καλεσμενοι στην επομενη συναντηση για τα μελη της Θεσσαλονικης και Β.Ελλαδας που θα πργματοποιηθει

στο εμπορικο κεντρο COSMOS και ωρα 21:30 το βραδυ!

να ειστε ολοι εκει!

@κανονικα η συναντηση ηταν την κυριακη το μεσιμερι αλλα το αλλαξα επειδη επεφτε μεσα στο 3ημερο :rolleyes:

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1.dubbeR_xronis

2.nionios

3.νικος

4.dubbeR_ounkas

5.golfakias1983

6.Latousakis

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε Χρόνη!... Και είχα κανονίσει το πρόγραμμά μου να έρθω την Κυριακή... Τέλος πάντων...

Την Τετάρτη θα είμαι κι εγώ εκεί, να σας γνωρίσω επιτέλους και από κοντά... :rolleyes:

3. Νίκος

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μεσα αφου ξερω οτι δε μπορειτε χωρις εμενα και το χρεπι μου tongue.giftongue.gif

αντε νικο να σε γνωρισουμε και απο κοντα,με τι αμαξι θα ερθεις αληθεια?

@θα εχει σινδο μετα το προγραμμα?να ξερω να ειμαι με 5λιτρα στο ρεζερβουαρ αν ειναι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

αντε νικο να σε γνωρισουμε και απο κοντα,με τι αμαξι θα ερθεις αληθεια?

Με το Stilo θα έρθω (θα το βάζω άκρη-άκρη να μην χαλάει τη συνοχή των VW :) ) διότι το VW μου έρχεται σε 90 μέρες... (βάλε 100 να είσαι μέσα)... <_<

Link to comment
Share on other sites

οχι δε το ρωτησα για να μη χαθει η συνοχη αλιμονο.κατα καιρους εχουν ερθει διαφορα αλλωστε απο fiat μεχρι οτιδηποτε tongue.gif

με το stilo θα εχει και ενδιαφερον αν ακολουθησεις μετα προς σινδο τους επιδοξους γρηγορους με vw tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το πάμε πολύ αργά θα ακολουθήσω (είναι και κοντά το σπίτι μου από εκεί). Αρκεί να μην πιάσουμε μικρές ώρες, γιατί 200 μέτρα από την ευθεία της Σίνδου, την Πέμπτη στις 6:30 θα πρέπει να είμαι στο γραφείο μου!... :)

Link to comment
Share on other sites

Υπολογίστε με κι εμένα! Θέλω πολύ να δω πως ανοίγει το καλό μου GTI απέναντι σε άλλα GTI!

Link to comment
Share on other sites

cu there, και για μετα μπορει να ερθει και ενας φιλος με fabia 1.4 115 hp (bbz)

Link to comment
Share on other sites

Tους φιλικους μου χαιρετισμους σε ολα τα παιδιααααα....Αντε πατε καμια Σινδο μετα, γιαννη, τραβηξε τους εσυ με τον Ουνκα, ξερετε εσεις :huh:

Καλα να περασετε.

Link to comment
Share on other sites

Στο σημερινό σας meeting θα έχει ο κ. Χρόνης ημερολόγια του VWClub όπου μπορείτε να προμηθευτείτε και όσοι δεν προλάβετε θα σας στείλουμε και άλλα αφού το πείτε στον κ. υπεύθυνο εκεί πέρα....(ΝΑΙ ΝΑΙ αυτόν τον ψηλό και άχαρο...χιχιχιχιχι)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην πόλη σας και αν ξεμπερδέψω από κάτι δουλειές που έχω θα έρθω να σας πώ ένα γειά. Για το μετά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να είμαι. Γιάννη, λίγα με τους ψηλούς και άχαρους!rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά κι άλλο gti να μη βρεθεί, στο κάτω κάτω δεν έρχομαι για το άνοιγμα! Θα ήθελα σήμερα αυτοκολλητάκια! ΑΝ δεν πάρω σήμερα, τότε θέλω ημερολόγιο! ΑΝ δεν πάρω ΟΥΤΕ ημερολόγιο, τότε θα τα πάρω και τα 2 στο meeting του Kitchen Bar στην Αθήνα, την Κυριακή! :D

Link to comment
Share on other sites

α ρε Γιωργη,γιατι δε θα ρθεις...θα με αφησεις μονο στην χαζουρα που θα μου κανουν οι παοκτσιδες?!!! tongue.gif

χλωμο για Σινδο μετα ρε Μιχαλη...δεν εχει γρηγορους!!! tongue.gif

ελπιζω να περασουμε ομορφα πανω απ ολα... :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Γιαννη, εσυ δεν ελεγες δεν ερχομαι, θα ανοιξω αφου βαλω προγραμμα? protest.gif Τα corrado ετοιμα ηταν. Αλλα μεταξυ τους θα ετρεχαν?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.