Jump to content
DubbeR_ChRoniS

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 21/2

Recommended Posts

Ρε συ Γιαννη, εσυ δεν ελεγες δεν ερχομαι, θα ανοιξω αφου βαλω προγραμμα? protest.gif Τα corrado ετοιμα ηταν. Αλλα μεταξυ τους θα ετρεχαν?

λαθος...εγω ειπα ερχομαι...αλλα δε ξερω αν θα τ ανοιξω!!! :lol:

Ειναι δυνατον να πατε Σινδο και να μην ερθω?!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

sorry που δεν ηρθα χτες να τα τρεξω εγω τα corrado tongue.gif αλλα επαθα ζημια στην μεση και ετσι ημουν καθηλωμενος στο κρεβατι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήγα.... την άλλη μέρα το πρωί στη δουλειά μου... tongue.gif

Πάντως έχει δίκιο ο Τάσος, να πάμε και να δούμε απλά τα εργοστάσια? Αν δεν ανοίξει κανείς.... Μόνο τα Corrado ήταν πρόθυμα (ο Χρήστος και ο Γιάννης, τα VR6). Και τα άλλα Corrado μάλλον ψήνονταν (σύνολο 4 είχαμε, 2+2), αλλά ήταν 2λιτρα...

Link to comment
Share on other sites

λεω να ανοιχτει θεμα για συζητηση αν υπαρχουν ατομα απο θεσσαλονικη ή βορεια Ελλάδα που θελουν να κατεβουν Βόλο-Πορταρια την αλλη Κυριακη ημερησια...

να παμε κονβοϊ αν ειναι να εχει φαση στην Εθνικη tongue.gif

Κυριακο παντοφλα να τρως καλα ειναι...καμια γοβα μη φυγει κατα λαθος!!! tongue.giftongue.gif^_^;)

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχουν άτομα που θα κατέβουν την ΚΥΡΙΑΚΗ μόνο στην ΠΟΡΤΑΡΙΑ παρακαλώ να ενημερωθείτε για τοπρόγραμμα απότο συγκεκριμένο topic και επίσης να δηλώσετε για να ξέρουμε για την ταβέρνα....

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχουν άτομα που θα κατέβουν την ΚΥΡΙΑΚΗ μόνο στην ΠΟΡΤΑΡΙΑ παρακαλώ να ενημερωθείτε για τοπρόγραμμα απότο συγκεκριμένο topic και επίσης να δηλώσετε για να ξέρουμε για την ταβέρνα....

οκ θα ενημερωσουμε...μιλησα και με τον Χρονη για αυτο το ενδεχομενο...

Link to comment
Share on other sites

xaxa!@!! ασε ασε..... γόβα ακόμη δεν έχουμε! ίσως μετα τα 30 αρχίζουν να τα πετάνε αυτα(ασε που εχουν δώσει τόσα χρηματα για να τις αγοράσουν...σιγά μην την πετάξουν ! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.