Jump to content
nikkosnet

Συνάντηση μελών Αττικής στο Kitchen Bar

Recommended Posts

Αυτή τη Κυριακή, την γνώστη μας ώρα (15:00), το VWClub πάει στο Kitchen Bar (Νεραίδα) στο Καλαμάκι.

Θα απολαύσουμε το καφεδάκι μας, και μην ξεχνάτε ότι η μεγάλη μας εκδρομή στην Πορταρία πλησιάζει. :(

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο (π.χ. nikkosnet +2) και σας περιμένουμε όλους.

Συμμετοχές

  1. nikkosnet
  2. Maggie
  3. doggy
  4. Pery
  5. doumasj
  6. super sayian
  7. raven+1
  8. BassakosVR6
  9. passatoumpas+1
  10. phantom+1
  11. soto
  12. Latousakis (+1????)
  13. vivpolo
  14. xatzis+1
  15. Capamaru
  16. silver4+1
  17. MIXOSGOLFGT
  18. BAD BOY
  19. melman
  20. Asmodeus +1
  21. skaraviaios
  22. scirocco2
  23. NVB
  24. MATRIX GOLFIV
  25. giannispolo
  26. alkis
  27. A3s-line
  28. ToT

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Η πράσινη σκύλα παρούσα σε όλα τα δρώμενα του HELLENIC VWCLUB αφού πλέον το αφεντικό της ήρθε μόνιμα στην ΑΘΗΝΑ.............

Η εκδρομή έρχεται.....SuperSayian πρέπει να αρχίζεις να ανυσηχείς.......ΗΡΘΕ το τέλος σου...!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και γω μαλλον θα μαι εκει boys+1!Εκτος απροοοπτου βεβαια!Να σας γνωρισω κιολας!Και σεις να γνωρισετε το εργαλειο μου!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::D;);)

Edited by passatoumpas
Link to comment
Share on other sites

Αφού θα είμαι στο σπίτι μου κάτω από την Παρασκευή, κατά 99% μέσα κι εγώ! Αν τον ψήσω, θα σας φέρω και τον Asmodeus!

Αντε να δούμε τι λέει και το kitchen Bar στην Αθήνα! Αν είναι όπως σε μας εδώ πάνω πάντως, θα περάσουμε καλά!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΥ CLUB γιατί στην τελευταία συνάντηση της Θεσσαλονίκης δεν είχα πάρει...

Οπότε Latousakis (+1????)

Link to comment
Share on other sites

μάλλον μέσα (αν και όποτε λέω μέσα κάτι σκάει και δεν έρχομαι χαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Re sis tha hthela kai egw na erthw alla thn paraskeuh to toutouni mou tha mpei mesa gia vapsimo :rolleyes: . Paizei na ginw fortwma se kanenan apo esas? Kallithea menw... eimai ushxos sunodhgos kai elafrus san poulaki :D .

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω απουσίες και δεν λέει να μείνω στην ίδια τάξη tongue.giftongue.giftongue.gif

Μέσα +1 όπως πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Capamaru no worries θα σε φέρουμε εμείς :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Asmodeus
Αφού θα είμαι στο σπίτι μου κάτω από την Παρασκευή, κατά 99% μέσα κι εγώ! Αν τον ψήσω, θα σας φέρω και τον Asmodeus!

Αντε να δούμε τι λέει και το kitchen Bar στην Αθήνα! Αν είναι όπως σε μας εδώ πάνω πάντως, θα περάσουμε καλά!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΥ CLUB γιατί στην τελευταία συνάντηση της Θεσσαλονίκης δεν είχα πάρει...

Οπότε Latousakis (+1????)

Ενταξει παιδια των εψησα τον αριστειδη και θα ερθει tongue.gif !!!Οποτε Asmodeus +1 :)

Link to comment
Share on other sites

Re sis tha hthela kai egw na erthw alla thn paraskeuh to toutouni mou tha mpei mesa gia vapsimo :blink: . Paizei na ginw fortwma se kanenan apo esas? Kallithea menw... eimai ushxos sunodhgos kai elafrus san poulaki :) .

Φίλε άν μπορείς να έρθεις θησέως και ποσειδόνως σε παίρνω κι εγώ άν δεν εξυπηρετεί άλλος!

Αν με φορτωθει και εμενα καποιος θα ερθω και εγω...

Εσένα πάλι απο Ρόδο ποιός μπορεί να σε φορτωθεί; :lol: Μάλλον κανένας με αεροπλάνο ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε άν μπορείς να έρθεις θησέως και ποσειδόνως σε παίρνω κι εγώ άν δεν εξυπηρετεί άλλος!

Ναι ανετα ;) . Θα σου στειλω με PM και το κινητο να συνενοηθουμε καλυτερα..

Thx :)

Link to comment
Share on other sites

Έλα τώρα που δεν θέλω... +skaraviaios

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει παιδια των εψησα τον αριστειδη και θα ερθει tongue.gif !!!Οποτε Asmodeus +1 :unsure:

Χρήστο ρίξε τηλ να ξέρω που διάολο θα έρθω. Κυριακή κατά τις 1 θα περιμένω κλήση!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.