Jump to content
Guest super sayian

Συνάντηση μελών Λαρισας

Recommended Posts

Guest super sayian

επειδη δεν ειναι η αρμοδιοτητα μου για εκτος αττικης ανοιγω το τοπικ εγω στο φιλτατο doctordim για να κανονισει κ να σας πει τις λεπτομερειες

Αυτη τη Κυριακη λοιπον στα Carrefour Θεσαλλιας κ ωρα 15:00, η καρδια του κλαμπ θα χτυπησει στη καρδια της Ελλαδας!(τι λεω ο ανθρωπος)

Συμμετοχες εδω λοιπον!

  1. doctordim
  2. zil
  3. Vrachos
  4. theos_larissa

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

+ 1 μαγκες σόρρυ είμαι πολύ κομμάτια απο τα ξυδια και σήμερα έχουμε παλι πάρτυ :D, παιζει και η ΑΕΛΑΡΑ σε λιγες ώρες....ολα τα λεφτα η μέρα σημερα -_-

Στο καρφουρ που ακριβως φίλε Doctor?

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

+ 1 μαγκες σόρρυ είμαι πολύ κομμάτια απο τα ξυδια και σήμερα έχουμε παλι πάρτυ ;), παιζει και η ΑΕΛΑΡΑ σε λιγες ώρες....ολα τα λεφτα η μέρα σημερα -_-

Στο καρφουρ που ακριβως φίλε Doctor?

χρόνια σου πολλά για δεύτερη συνεχόμενη μέρα θοδωρή!! ;);) ξύδια,αελ,ιδανική κ η σημερινή μερα!!

να βρεθούμε στα παρκινγκ που είναι πίσω από τα βενζινάδικα προς το βάθος, καλά δεν είναι?? οχι σε αυτά του στερ πίσω. πιο πολυ χώρο θα έχει εκεί.ελα μωρε, τοσο τεραστιο είναι που δεν θα ιδωθούμε? η θα είναι γεμάτο γκολφάκια κ θα χαθούμε??:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και παλι φίλε μου :whistling: τετοια χαρά σημερα που πηρα απο την ΑΕΛ κ οχι μονο δεν περιγραφεται...ΙΔΑΝΙΚΗ ΜΕΡΑ και ξερεις αν θελεις περνα απο PEOPLe μεριά για κέρασμα!!!

Γιορτάζει ο THEO σημερα!!! :whistling:

Οσο για αύριο ναι ρε μην ανησυχείς....θα σε βρω.

ο φίλος μου παντως με το 4αρι δεν θα μπορεσει να έρθει κ απογοητεύτηκε.τον πέτυχα στο σταθμο τρένων :lol: δεν πειραζει του λεω αλλη φορά!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην θοδωρη χρονια σου πολλα ρε τρελε :whistling::whistling:

εγω τελικα δεν θα ερθω δεν εχω αυτοκινητο εχω ενα προβλημα μου εκοψε τις βιδες απο την τουρμπινα -_--_-

την επομενη φορα θα ειμαι και εγω μαζι σας

καλα να περασετε :lol::D

Link to comment
Share on other sites

η πρώτη συνάντηση των μελών της λάρισας είναι πλέον γεγονός!! ;)

αν κ είχαμε βασικές απουσίες (didymos κ Latousakis μην τυχόν κ λείψετε την επόμενη φορά!!), συναντηθήκαμε , γνωριστήκαμε, είδαμε τα αυτοκινητά μας, αφήσαμε κάρτες του κλάμπ σε 2-3 παρκαρισμένα VW (καλό κόλπο αυτό, δεν το ήξερα! Λουίζα θέλω κι εγώ!) κ ήπιαμε καφεδάκι συζητώντας για τα αμαξάκια μας, για την πρόσφατη επιτυχία της αελ κ πολλά άλλα θέματα!! :huh:

Συμμετοχές

1. doctordim

2. theos_larissa

3. Vrachos

4. zil

Μιας κ έγινε η αρχή , σύντομα θα τα ξαναπούμε , ελπίζουμε με μεγαλύτερη συμμετοχή!!

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

doctordim ανεβασες τις φωτο???theos δεν μπορω να δω τι γραφεις μου βγαζει κατι ερωτηματικα.καλη συναντηση πολλα ειπαμε ειμασταν ομως λιγοι

Link to comment
Share on other sites

πρόλαβα κ είδα το πόστ σου θοδωρή λίγο πριν τα παίξουν τα ελληνικά! μάλλον ποστάραμε ταυτόχρονα εκείνη την ώρα.. :huh:

χάρηκα κι εγώ παιδιά που τα είπαμε, ήταν πολύ καλή η συνάντηση μας κ άκομα καλύτερη η παρέα πιστεύω!! πράγματι ταιριάζουμε οι λαρισαίοι κ σε γούστα κ σε απόψεις!! χεχε!!με το θανάση εχουμε ξαναβρεθεί κ τον ξέρω, αλλα εσένα δε σε ήξερα απο κοντά θοδωρή κ πραγματικά χαρηκα που σε γνώρισα!! θα το επαναλάβουμε σίγουρα σύντομα κ μακάρι να έχουμε μαζικότερη συμμετοχή! για αρχή καλά ηταν..

οσο για την πανθεσσαλική συνάντηση πολύ καλή ιδέα!! λέτε να την κάνουμε κ μάιο έξω από το πανθεσσαλικό παιδιά??? ;);)

Link to comment
Share on other sites

Οχι βέβαια, η καρδιά της Θεσσαλίας ειναι η ΛΑΡΙΣΑ... και θα ηθελα να εδραιώσουμε ως μέρος συνάντησης τα carrefour που εχει κ φαγητο, σινεμα κλπ κ παιχνιδο-σπιτο για τους απαιτητικούς! :huh: Τις φωτο δεν βλεπω φιλε μου.... ;)

Link to comment
Share on other sites

πρόλαβα κ είδα το πόστ σου θοδωρή λίγο πριν τα παίξουν τα ελληνικά! μάλλον ποστάραμε ταυτόχρονα εκείνη την ώρα.. ;)

χάρηκα κι εγώ παιδιά που τα είπαμε, ήταν πολύ καλή η συνάντηση μας κ άκομα καλύτερη η παρέα πιστεύω!! πράγματι ταιριάζουμε οι λαρισαίοι κ σε γούστα κ σε απόψεις!! χεχε!!με το θανάση εχουμε ξαναβρεθεί κ τον ξέρω, αλλα εσένα δε σε ήξερα απο κοντά θοδωρή κ πραγματικά χαρηκα που σε γνώρισα!! θα το επαναλάβουμε σίγουρα σύντομα κ μακάρι να έχουμε μαζικότερη συμμετοχή! για αρχή καλά ηταν..

οσο για την πανθεσσαλική συνάντηση πολύ καλή ιδέα!! λέτε να την κάνουμε κ μάιο έξω από το πανθεσσαλικό παιδιά??? :lol::lol:

ωραια ωραια χαιρομαι που περασατε ωραια.......την επομενη θα ειμαι και εγω....

Link to comment
Share on other sites

@ χρονης : τωρα που εγινε η αρχη, θα ερθουμε κονβοι σε καμια συναντηση!! χεχε!

@ διδυμος : την επομενη φορα θα παρεις απουσια, αυτη τη φορα στη χαρισαμε.. αντε γιατι δεν υπηρχε κατι σε χρυσαφι να σπασει τη χρωματικη μονοτονια!!

@ theos : δε λεω καλο το καρφουρ, αλλα μαλλον δεν με επιασες φιλε.. για σκεψου, πανθεσσαλικο.. μαιος..

Link to comment
Share on other sites

.

ειδα για την συναντηση εχθες και ηθελα πολυ να ερθω αλλα ειχα κανονισει για σαβ/κο.την επομενη φορα θα ερθω σιγουρα, δεν ξερω κανενα αλλα δεν πιστευω να πειραζει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

.

ειδα για την συναντηση εχθες και ηθελα πολυ να ερθω αλλα ειχα κανονισει για σαβ/κο.την επομενη φορα θα ερθω σιγουρα, δεν ξερω κανενα αλλα δεν πιστευω να πειραζει αυτο?

καλώς τον!! άντε να πληθαίνουμε! απο λάρισα εισαι φίλε μου?? στείλε να θες πμ για περισσότερες λεπτομέρειες.

οκ θα σε περιμένουμε τότε στην επόμενη συνάντηση, θα σε ενημερώσουμε κιόλας τώρα που το ξέρουμε , κι εννοειται πως δεν πειραζει, ίσα-ίσα!! γιατι ,εμεις γνωριζόμασταν δηλαδη κι απο πριν?? : ;)

πάντως αύτο που πρόσεξα είναι πως πολλά VW γυρόφερναν σήμερα το καρφούρ κ στο τσακ ήμουν να φωνάξω κι αλλους να έρθουν στην παρέα μας!!

Link to comment
Share on other sites

δεν τα παω και πολυ καλα με υπολογιστες και δεν ξερω να στειλω πμ new_killpc.gif ειμαι απο συκουριο αν εχεις ακουστα η μπορει να εχεις ερθει κιολας!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.