Jump to content
Guest super sayian

Συνάντηση μελών Λαρισας

Recommended Posts

Συγχαρητηρια παιδια.

Αντε και στην επομενη συναντηση να ειστε διπλοι σε αριθμο συμμετοχων.

Καπως ετσι ειχαμε αρχισει και εμεις τις συναντησεις μας.

Πιστευω να σας γνωρισω ολους στην παννεληνια.

Καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

δεν τα παω και πολυ καλα με υπολογιστες και δεν ξερω να στειλω πμ new_killpc.gif ειμαι απο συκουριο αν εχεις ακουστα η μπορει να εχεις ερθει κιολας!

Ολοι κάποτε δεν ξέραμε από φόρουμς, ή τον κόσμο! Σκέψου πως ήμουν στο Hondaclub, ως πρώην κάτοχος Χόντα, και μπαίνοντας εδώ μέσα, έλεγα "αντε πάλι νέες γνωριμίες" κτλ κτλ... Αλλά να δεις για πότε κάναμε ήδη 2 συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη, και έχασα και αυτή της Λάρισας αφού ήμουν Αθήνα, αλλά ΚΑΙ της Αθήνας στο Kitchen Bar αφού δεν είχα δίπλωμα!! Αν υπάρχει θέληση και κοινωνικότητα, τον κόσμο τον γνωρίζεις! Εξ άλλου μόνος σου γεννιέσαι, χωρίς να ξέρεις καν ποιοι σε γέννησαν. Ο 1ος που γνωρίζεις είναι η μητέρα σου, μετά ο πατέρας σου και οι γιατροί, και έπειτα μια ζωή γνωρίζεις κόσμο!

Ηλία καλά το έθεσα "παραϊατρικά" το θέμα;! tongue.gif

Οσο για το Συκούριο, να πας στο μπαράκι που είναι δίπλα από το γωνιακό βενσινάδικο (αυτό με το σκαλί που σκοτώνει στην είσοδο και το κόκκινο ντεκόρ απ' όσο θυμάμαι), και να δώσεις χαιρετίσματα στην σειρούλα μου, τον Στάθη τον Μπαρμπούζα!

Link to comment
Share on other sites

Ολοι κάποτε δεν ξέραμε από φόρουμς, ή τον κόσμο! Σκέψου πως ήμουν στο Hondaclub, ως πρώην κάτοχος Χόντα, και μπαίνοντας εδώ μέσα, έλεγα "αντε πάλι νέες γνωριμίες" κτλ κτλ... Αλλά να δεις για πότε κάναμε ήδη 2 συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη, και έχασα και αυτή της Λάρισας αφού ήμουν Αθήνα, αλλά ΚΑΙ της Αθήνας στο Kitchen Bar αφού δεν είχα δίπλωμα!! Αν υπάρχει θέληση και κοινωνικότητα, τον κόσμο τον γνωρίζεις! Εξ άλλου μόνος σου γεννιέσαι, χωρίς να ξέρεις καν ποιοι σε γέννησαν. Ο 1ος που γνωρίζεις είναι η μητέρα σου, μετά ο πατέρας σου και οι γιατροί, και έπειτα μια ζωή γνωρίζεις κόσμο!

Ηλία καλά το έθεσα "παραϊατρικά" το θέμα;! tongue.gif

Οσο για το Συκούριο, να πας στο μπαράκι που είναι δίπλα από το γωνιακό βενσινάδικο (αυτό με το σκαλί που σκοτώνει στην είσοδο και το κόκκινο ντεκόρ απ' όσο θυμάμαι), και να δώσεις χαιρετίσματα στην σειρούλα μου, τον Στάθη τον Μπαρμπούζα!

εγω φιλε μου θα ελεγα οτι το εθεσες πολυ επιστημονικα,και εχεις δικιο σ' αυτα που λες!!

θα δωσω τα χαιρετισματα στον σταθη [και συμαθητη μου] αλλα το ονομασου για να του πω?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις το όνομα μου στο φόρουμ! Πες του από τον Αρη από Θεσσαλονίκη! Λατουσάκη, Αγια Φωτεινή ( η μονάδα που ήμασταν μαζί), Λατού, το λάπτοπ με τις τσόντες, οι υπηρεσίες πύλης, Λατού..... όπως θες πες του το, θα το καταλάβει!

Επίσης πες του πως ο Φύκας ακόμα Δεκανέας είναι και την κόβει για παραίτηση, και πως το καλοκαίρι περιμένω να τον δω στο Spitaki στην Βελίκα.... Προς τα κει κάτω θα είμαι!

Link to comment
Share on other sites

αντε να έρθει και το καλοκαίρι να κάνουμε μια συναντηση στη Βελικα! Να δουμε ποιος θα φτάσει πρώτος στο Σπιτάκι! έχει και ωραία διαδρομή με ωραία στροφιλίκια... :)

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις το όνομα μου στο φόρουμ! Πες του από τον Αρη από Θεσσαλονίκη! Λατουσάκη, Αγια Φωτεινή ( η μονάδα που ήμασταν μαζί), Λατού, το λάπτοπ με τις τσόντες, οι υπηρεσίες πύλης, Λατού..... όπως θες πες του το, θα το καταλάβει!

Επίσης πες του πως ο Φύκας ακόμα Δεκανέας είναι και την κόβει για παραίτηση, και πως το καλοκαίρι περιμένω να τον δω στο Spitaki στην Βελίκα.... Προς τα κει κάτω θα είμαι!

ΟΚ θα του τα πω. αν περασεις απο πλαταμωνα καμια κυριακη πηγαινε stavedo θα τον βρεις εκει να δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό το γεγονός ότι μια ακόμα πόλη ξεκινά να κάνει συναντήσεις και θα έχετε την βοήθεια μας σε ότι χρειαστείτε. Μια και αυτή είναι η πρώτη συνάντηση σας ... δεν πρέπει να χάσουμε τις πρώτες φωτογραφίες! Για αυτό δημιουργήθηκε, έστω και καθυστερημένα, ειδικό άλμπουμ για την 1η συνάντηση στη Λάρισα : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=147

Περιμένουμε για την επόμενη συνάντηση σας :)

Link to comment
Share on other sites

! Να δουμε ποιος θα φτάσει πρώτος στο Σπιτάκι! έχει και ωραία διαδρομή με ωραία στροφιλίκια... :)

νατος μας την ειπε ο πιλοτος... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

αντε να έρθει και το καλοκαίρι να κάνουμε μια συναντηση στη Βελικα! Να δουμε ποιος θα φτάσει πρώτος στο Σπιτάκι! έχει και ωραία διαδρομή με ωραία στροφιλίκια... :)

Αρκεί η διαδρομή να γίνει από Ομόλιο - Κόκκινο νερό και τον ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ (πάνω από το βουνό), και όχι από Αγιά!

Κι ας μην ξεχνάνε κάποιοι, πως μερικοί έχουμε και gti!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα!! τι τρελοκομεία που είστε όλοι σας ! ήδη ανυπομονώ για τη 2η συναντησή μας!!

Αρη, μια χαρά το έθεσες παρα'ι'ατρικά το θέμα, σωστός!! :) άσε, μας τον έχουν κάνει ευθεία πλεον το δρόμο στην αγιά κ ειναι μόνο για ανοιγματα. ο υπόλοιπος δρόμος προς αγιοκαμπο ομως έχει ωραιες καμπες!αλλα οπου κ να σε κυνηγήσουμε εσένα δε σε φτάνουμε!! μονο ο δίδυμος εχει τυχη, αντε κ ο zil μπορεί να ακολουθεί!!

καλή ιδεα πάντως για συνάντηση στο spitaki το καλοκαίρι!! επίσης καλή φάση θα ήταν να παραβρεθούμε σε μια εκθεση auto-moto που διάβασα χτες πως θα γίνει 26-29 απριλίου στη λάρισα!

Link to comment
Share on other sites

Καλό Μηνα στους Λαρισο-Θεσσαλους και οχι μονο.Αυτο που ηθελα να πω ειναι να προσπαθησουμε να κάνουμε την επομενη συναντηση στα παράλια με σκοπό οχι να δειξουμε τις αγωνιστικές μας δυνατότητες αλλα να περάσουμε ένα ωραίο απογευμα στα ωραία παράλια της ΛΑρισας. οσοι δε θελουνε καφέ, έχει κ αλλα.. :)

Link to comment
Share on other sites

(Για να μην στέλνω πμ στον καθένα χωριστά)

Χρησιμοποιείτε κανα chatοπρόγραμμα;

(Προτίμηση στο IRC αλλά δε λέω όχι και στο MSN)

για να τα λέμε πιο συχνά.

Το ΣΚ της πανελλήνιας δουλεύω πρωί

αλλά το απογευμαβραδάκι θα κάνω μια βόλτα.

Θα έρθει κανείς άλλος;

@zil

Για κοίτα τι έχουν οι φωτογραφίες των άλλων

το οποίο δεν έχουν οι δικές σου :)

Link to comment
Share on other sites

Καλό Μηνα στους Λαρισο-Θεσσαλους και οχι μονο.Αυτο που ηθελα να πω ειναι να προσπαθησουμε να κάνουμε την επομενη συναντηση στα παράλια με σκοπό οχι να δειξουμε τις αγωνιστικές μας δυνατότητες αλλα να περάσουμε ένα ωραίο απογευμα στα ωραία παράλια της ΛΑρισας. οσοι δε θελουνε καφέ, έχει κ αλλα.. :)

πολύ καλή η ιδέα σου θοδωρή κ αν υπάρχει ανταπόκριση κ απο τα άλλα παιδιά εννοείται να το κανουμε!! εγώ είμαι μέσα πάντως! τώρα που θα ανοίξει ο καιρός θα είναι πολύ ωραία! θα είναι ωραία επίσης να κατέβουμε όλοι μαζί προς παραλία.

@ Vrachos. με το θοδωρή κ το θανάση τα λέμε που κ που μέσω MSN. θα σου στείλω με πμ τα μειλ μας για να προστεθεις στην παρέα! όταν λες βόλτα την κυριακή τι εννοείς? προς βόλο -πορταριά στην πανελλήνια η να βρεθούμε κάπου στη λάρισα?

Link to comment
Share on other sites

Καλό Μηνα στους Λαρισο-Θεσσαλους και οχι μονο.Αυτο που ηθελα να πω ειναι να προσπαθησουμε να κάνουμε την επομενη συναντηση στα παράλια με σκοπό οχι να δειξουμε τις αγωνιστικές μας δυνατότητες αλλα να περάσουμε ένα ωραίο απογευμα στα ωραία παράλια της ΛΑρισας. οσοι δε θελουνε καφέ, έχει κ αλλα.. :)

ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ ΓΚΑΧΓΚΟΥΧ(τσέχες)ΓΚΟΥΧ ΓΚΟΥΧ &*(@$@#Πονόλαιμος..... ΓΚΟΥΧτσέχεςΓΚΟΥΧ

:(tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

όταν λες βόλτα την κυριακή τι εννοείς? προς βόλο -πορταριά στην πανελλήνια η να βρεθούμε κάπου στη λάρισα?

Βόλτα προς Πορταριά λέω, το Σάββατο.

Θα πάω να πω ένα γεια, για κανα δίωρο.

Πιστεύω ότι θα τους πετύχω στον απογευματινό καφέ

(ή στις απογευματινές κόντρες tongue.gif )

Και περι προϊόντων,

ο καλός ο μύλος, όλα τα αλέθει :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.