Jump to content
solaris2k7

Golf V Gt 170 πακέτο βελτίωσης

Recommended Posts

Guest Asmodeus

Τελικα ρε παιδια επειδη δεν καταλαβα το προγραμμα αυτο του παζαροπουλου για xenon ,δερμα ισχυουν και αν το εχεις ηδη το αυτοκινητο?Η ακομα καλυτερα ακομα και αν δεν το εχεις παρει απο Παζαροπουλο?

Edited by Asmodeus
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια επειδη δεν καταλαβα το προγραμμα αυτο του παζαροπουλου για xenon ,δερμα ισχυουν και αν το εχεις ηδη το αυτοκινητο?Η ακομα καλυτερα ακομα και αν δεν το εχεις παρει απο Παζαροπουλο?

δεν περνεις κανενα τηλεφωνο;

Link to comment
Share on other sites

δεν περνεις κανενα τηλεφωνο;

Καλησπέρα,

πήρα τηλέφωνο την προηγούμενη εβδομάδα και ρώτησα ακριβώς αυτό που ρωτάει και ο Asmodeus. Η απάντηση που μου έδωσαν ήταν πως τα τρία επίπεδα εξοπλισμού (1000, 1500, 2000) τα οποία τα ονομάζουν προωθητικές ενέργειες (λες και είναι τράπεζα....) ισχύουν για όσα αυτοκίνητα αγοράσθηκαν από τον Παζαρόπουλο και οι ιδιοκτήτες τους θέλουν να τα βελτιώσουν τόσο σε άλογα όσο και σε εμφάνιση.

Εννοείται XENON & δέρμα δεν είναι Volkswagen αλλά κάτι άλλο (το δέρμα νομίζω Carrera).

Αλήθεια τα έχει βάλει αυτά κανένας? (tuning, Xenon, δέρμα)

Link to comment
Share on other sites

Guest Κάγκουαρ
Όταν αγόρασα το Golf GT 170 από τον Παζαρόπουλο μου ανέφεραν για 3 πακέτα αναβάθμισης

Έχει κάνει κανείς κανένα από αυτά??? Αξίζουν?

Πακέτο 1 : Αναπρογραμματισμός στα 200 άλογα ( Δυναμομετρημένα στα 215) - 1000€

Πακέτο 2 : Αναπρογραμματισμός στα 200 άλογα ( Δυναμομετρημένα στα 215) + Φώτα Xenon - 1800€ (Προσφορά στα 1500€)

Πακέτο 3 : Αναπρογραμματισμός στα 200 άλογα ( Δυναμομετρημένα στα 215) + Φώτα Xenon + Δέρμα - 3000€ (Προσφορά στα 2000€)

Ειδικά τα 30 άλογα EXTRA μου ανέφεραν ότι έχουν μεγάλη διαφορά από τα 170... και ότι η ροπή ανεβαίνει στα 30

ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ ΑΥΤΟ...http://www.auto-news.de/tuning/anzeige.jsp?id=16445

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.