Jump to content
Guest alepe225

προβλημα με τον "εργοστασιακο" συναγερμο

Recommended Posts

Guest alepe225

καλιπερα μου εχουν χαλασει τα τηλεκοντρολ του "εργοστασιακου" συναγερμου μαρκας stern (πιας το αυγο και κουρευτο) και δεν ξρω που ναπαω να τα φτιαξω. ακομη εχει αποσυντονιστει τελειωσ και μολις τον ενεργοποιω(οποτε ειναι αυτο δυνατο) βαραει συνεχεια. μηπωςμπορει να βοηθησει κανεις

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox

Stern??? :thumbsup: Τι είναι τούτο πάλι;

Δεν παίρνεις τηλέφωνο σε καμιά ΕΤΕΑ, Μανδύλα; Δεν μπορεί.. Κι άλλος θα είχε πρόβλημα και θα πρέπει να ξέρουν που να σε στείλουν...

Link to comment
Share on other sites

Και η θεία μου είχε πρόβλημα και πήγε στην αντιπροσωπεία και σε 1 λεπτό της το είχανε ξαναρυθμίσει και τσάμπα. Πήγαινε και εσυ στην αντιπροσωπεία που αγόρασες το αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Guest alepe225

βρηλκα ακρη τελικα μονος μου ευτυχως. ο συνα γερμος ειναι gt alarm οποτε σε οποιονδηποτε συνεργειο που τους βαζει βγαζεις ακρη. ευχαριστο παντος για τον ενδιαφερον

Link to comment
Share on other sites

παρηγγειλαν πλακέτα για όλα τα αυτοκινητα με τον συγκεκριμενο συναγερμο οπότε αναμένουμε.έχω το ίδιο πρόβλημα.ευτυχως στην Λαρισα κ στην επίσημη αντιπροσωπεια VW το after-sales service είναι άριστο κ απόλυτα εξυπηρετικοι.ευγε

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΣΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ...

STERN ΟΝΟΜΑΖΕΙ ΤΟΥΣ GT ALARM ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ Η VW ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΝΤΕΛΑ...

ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΜΟΡΦΗ ΟΜΩΣ...

ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΦΕΤΖΙΔΙΚΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΑΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ, ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ...

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΣΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ...

STERN ΟΝΟΜΑΖΕΙ ΤΟΥΣ GT ALARM ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ Η VW ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΝΤΕΛΑ...

ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΜΟΡΦΗ ΟΜΩΣ...

ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΦΕΤΖΙΔΙΚΟΥΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΣΑΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ, ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ...

τωρα καλυτερος δεν θα το ελεγα.αφου εχει παρουσιασει σε τοσους προβληματα.προβληματικος ειναι.οσο για τους GTALARM τους ξερουμε γενικα, πιστευω οι περισσοτεροι εδω μεσα.εχουν μεγαλη ιστορια..μαρεσει που στην VW οταν αγορασα το αυτοκινητο με ειχανε πεισει να μου κανουν δωρο τον εργοστασιακο συναγερμο επειδη ειναι χιλιες φορες καλυτερος απο τους αλλους.ΠΙΑΣΤΟ ΑΥΓΟ κ ΞΑΝΑΚΟΥΡΕΤΟ:baby:

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι δεν ειναι εργοστασιακοί. Εγω εχω δεί μόνο ενα vw στην Ελλάδα με τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ εργοστασιακό συναγερμό που έχει επάνω του το σημα της VW μάλιστα και δεν γράφει τίποτα άλλο και 2 κουμπάκια μόνο , τα κλασσικά.

Οι εταριείες δεν παραγγέλνουν τα vw με τον εργοστασιακό συναγερμό γιατι δεν τους συμφέρει. Οι ITS - GT ALARM κλπ που βάζουν αν και συνήθως είναι οι ITS για τα vw που χρησιμοποιούν όπως έχω και εγώ είναι εντελώς της πλάκας και τους παίρνουν με το πολύ 30 ευρώ. Εμένα μάλιστα ο ITS δεν πιάνει πάνω απο 2-3 μέτρα απόσταση. ΤΟν πήγα στην αντιπροσωπεία οταν είχε ξερυθμιστεί παντελώς και μου άνοιγε μάλιστα τα παράθυρα όταν τον όπλιζα και το θέμα με το σήμα δεν μπορούσαν να το φτιάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.