Jump to content
koukouroukou

Καντραν-Αλλαγη λαμπτηρων

Recommended Posts

Ευχαριστω παιδια! ΝΑι πρεπει να αλλαχτουν τα πρασινα, αλλα λογω ενος γεγονοτος τα λεφτα που ειχα μαζεψει για τα κατω πηγαν αλλου...

Παντως εξοδους δεν στερουμαι για 2 λαμπακια! :)

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται,

Ειμαι καινουριος στο site και οδηγω ενα Golfaki 3 GT και ενδιαφερομαι για την αλλαγη στο φωτισμο...

Ειναι ευκολο να μου πειτε διευθυνση του καταστηματος που πηρατε τα ledakia τα μπλε...? (αναφερομαι κυριως στον Koukouroukou)

Και κατι αλλο εχουμε κανενα νεο για την αλλαγη του φωτισμου και στουσ διακοπτες λεκτρικων παραθυρων και του υπολοιπου εσωτερικου χωρου?

Γεια χαρα και παλι....

Λοιπον μετα απο πολυ ψαξιμο ΜΑ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ, τα οργανα επιτελους εγιναν μπλε το βραδυ!!!! :(

Ο φιλος Μαρινος μου ειπε ενα κταστημα εδω στην Αθηνα που μπορω να βρω LEDακια! Οσους και να ειχα ρωτησει μου ελεγαν πως δεν υπαρχουν λεντακια ενσωματωμενα με ντουι οπως ειναι τα κλασικα της λαμπας πυρακτωσεως!!!

Τα βρηκα, τα τοποθετησα και ιδου το αποτελεσμα:

post-250-1117361331_thumb.jpg

Τα φωτακια στις οθονιτσες δεν τα αλλαξα ακομα καθως δεν ηξερα πως θα βγει το αποτελεσμα και πηρα μονο τα 2 κεντρικα...Θα κατεβω μεσα στην εβδομαδα και θα παρω και τα αλλα 2 ...

Ειναι καπως τσιμπημενα, κθως το ενα κοστιζει 9 ευρω! Αλλα χαλαλι...!

Να ευχαριστησω εδω τους Δημητρη (Meltemie) και Ανδρεα (DILITROS) για την βοηθεια που προσφερε ο καθενας τους. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι τα λεντακια για τα οργανα τα εχουμε παρει απο ενα μαγαζι στην αργυρουπολη σε ενα στενο καθετα στις αρχες της οδου κυπρου δεν θυμαμε την οδο τωρα αλλα ειναι γνωστο ντρακο λεγετε το τηλ ειναι 210-9937105

τωρα για τα ηλεκτρικα παραθυρα περνεις λεντακια ψυρες βγαζεις τα μαμα πρασινα λεντακια και με την αντισταση που ηδη εχει κολλας τα μπλε για το υπολοιπο εσωτερικο κανεις το ιδιο πραγμα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.