Jump to content
Guest JETTAntonio TSI

Εμπρός φανάρια για Jetta/golf V

Recommended Posts

Guest JETTAntonio TSI

JETT¶κηδες & GOLFάκηδες πως σας φαίνονται αυτά τα φανάρια; Σκέφτομαι να τα φορέσω στο επερχόμενο μαύρο Jetta TSI μου! Νομίζω οτι θα δείχνουν πολύ όμορφα & θα δέσουν πολύ με το σύνολο! Ξέρεις κανείς τιμές;

post-244-1173382247_thumb.jpg

post-244-1173382271_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest JETTAntonio TSI
πιστευω θα ειναι τελεια φιλε,φοραω σχεδον τα ιδια ΣΕ ΜΚ3

BAD BOY τα φανάρια σου είναι πολύ άγρια!!! :lol: Στην περίπτωση που θα τα έχει & για Golf / Jetta MK5 μπορείς να μου πείς απο που τα αγόρασες & πόσο?

-------------------------------------------------------------------------------------

Σε συνέχεια του αρχικού μου post να σας πώ οτι έψαξα λίγο & βρήκα τιμές σε φανάρια HELLA (xenon, halogen, angel eyes, dynabeam, black look) & επίσημες διεθνείς τιμές αλλά & απο γερμανικό site. Όσοι πιστοί ελέγξτε τα. Θα πρέπει όμως να δώ & τιμές εγχώριων καταστημάτων για να συγκρίνω σωστά. Αν κάποιος ξέρει κάποια ας το πεί. Δεν ξέρω αν έχει ξαναπροταθεί σε αλλό topic (αν ναί διορθώστε με) αλλά θα ήθελα να προτείνω στους υπεύθυνους την περίπτωση 'group buy'. ¶λλωστε τα εν λόγω φανάρια κάνουν και στο πολυπληθέστατο 'club' των Golf-άκηδων. Περιμένω τις παρατηρήσεις σας!

http://www.fischermotorsport.de/VW/VW-Jett...tung-0.644.html

http://www.hella.com/produktion/HellaDE/We...SN_Deutsch2.pdf

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

κάγκουρα, βάλε φανάρια με ρίγες άσπρες,κόκκινες.Αστο αυτοκινητάκι όπως είναι.Δεν χρειάζεται να το φορτώσεις τόσο πολύ.Αν θες βάλε bi-xenon αλλα κάνουν ακριβά.Καγκουριες τύπου fake-φανάρια να τις αποφεύγεις.

ΠΑΡΕ ΤΗΛΈΦΩΝΟ ΤΟΝ ΚΑΦΡΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΈ!!!

(Eχθες 8,9'' ME 1-2-3, 9,2'' ME 1-2)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Θα το εχεις τελος Μαϊου!!!!!!!

Μαζεψε λεφτα....

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων.

Φιλε Θαναση θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

BAD BOY τα φανάρια σου είναι πολύ άγρια!!! :( Στην περίπτωση που θα τα έχει & για Golf / Jetta MK5 μπορείς να μου πείς απο που τα αγόρασες & πόσο?

[topic=http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=13222]http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=13222ειναι fk κ δεν εχω απολυτος κανενα προβλημα φιλε,τιμη 210¤.

-----------------------------------------------------------------------------------------

kagoura, vale fanaria me riges aspres,kokines.As'to aytokinitaki opos einai.Den xreiazetai na to fortoseis toso poly.An thes vale bi-xenon alla kanoun akriva.Kagoyries typou fake-fanaria na tis apofeygeis.

PARE THLEFONO TON KAFRO NA PAME GIA KAFE!!!

(EXTHES 8,9'' ME 1-2-3, 9,2'' ME 1-2)

ειναι fk κ δεν εχω απολυτος κανενα προβλημα

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

αν βαλετε αυτο "golf 3 Scheinwerfer" για αναζητηση στο γερμανικο ebay (ebay.de) θα βρειτε πολλα και σε καλη τιμη. βεβαια ας βοηθησει καποιος που εχει ξανααγορασει απο το ebay. και θα ηταν καλη ιδεα το group buy.

Link to comment
Share on other sites

ε τα angel eyes δεν ειναι καγκουριά ρε παιδιά :excl: ,

συνδιασέτο με μηχανισμό & λάμπες xenon και θα εισαι ο πρώτος

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά,ήθελα να ρωτήσω άν μαμίσια φανάρια golf 5 Μοντέλου 2007,μπαίνουν σε golf 5 2005 μοντέλο?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως στο gt χρειάζεταιι περισσοτερη ισχύ(χαζομάρα ε:getlost:ή έχουν περισσοτερες ρυθμίσεις και ισως να μήν ταιριάζουν ηλεκτρολογικά αλλά μόνο σχηματικά

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο φιλε μου.

Θα ρωτησω ομως εναν φιλο μου ηλεκτρολογο και θα σου πω να εχουμε μια πιο σιγουρη απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.