Jump to content
Guest super sayian

Meeting Terra Petra

Recommended Posts

Με βλέπω να έρχομαι αυτή την φορά!!!

Μετά απο πολύ καιρό............ :(

Το πρωί παντως θα πάω στην έκθεση μια βολτίτσα...οπότε τα λέμε αργότερα στο Terra

ΥΓ> Μου λείψατε

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο τερρα κοτρωνα που θα αραξουμε? Εγω δεν εχω το τηλεφωνο κανενος σας και το μερος ειναι ψιλοτεραστιο :( .

Link to comment
Share on other sites

capamaru λογικά θα τους βρήκες, δεν γίνεται να μη μας καταλάβεις στις συνατήσεις :(:lol:

Εγώ όπως θα καταλάβατε tongue.gif δεν άντεξα τελικά το πρωινό ξύπνημα και δεν μπόρεσα να έρθω... sorry guys, next time :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

τι να τις κανεις τις σερβιτορες αν εισαι καρδιοχτυπημενος σαν εμενα!χαχα

περασαμε απιστευτα σημερα παιδια κ ο καιρος ηταν οτι επρεπε σε συνδιασμο με την παρεα σας!

Link to comment
Share on other sites

Προδοτη προεδρε....

Ωραια περασαμε ειχαμε κοσμο κ αυτη τη φορα αααχ αυτη η σερβιτορα...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ.......πυραυλάκι........

Και άλλη μία συνάντηση με ωραία παρέα,καλή θέα και αραγμένα όοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα VW στην σειρά έγινε σήμερα στην ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ....

Να στε καλά όλοι που δίνετε ζωή και πνοή σε αυτήν την παρέα που όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολο και μεγαλώνει......

Στην επόμενη περισσότεροι......Θα ναι και παραλιακά......

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα,περασαμε υπεροχα,αν εχεις καλη παρεα περνας καλα......κ υπαρχει παντα καλη παρεα!!!!

παντα ετσι κ καλητερα.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Οπως πάντα η συνάντηση πολυ ωραία με μια μόνο εξαίρεση...

Η σερβιτόρα ήταν όμορφη αλλά κατα τα άλλα.....Με μας τουλάχιστον αγενής έως αναιδέστατη!

Της είπαμε ότι είμαστε με το club και η αντίδραση της ήταν απερίγραπτη.

Οι καφέδες μας δε...αχτύπυτοι!

Απο μένα τουλάχιστον τέρμα το ΤΕΡΑ ΠΕΤΡΑ.

Χάρηκα που σας είδα όλους ξανά και ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήτανε!!!

Γελάσαμε.......σχολιάσαμε....... ;)

Ειχαμε και τον ΠΙΤΑΚΟ...ο οποίος έιχε πάλι ρέντα εχθές............και λιώσαμε στο γέλιο........ tongue.giftongue.giftongue.gif

Πάντα τέτοια!!!

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ !!!

ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ - ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ - ΩΡΑΙΑ ΘΕΑ - ΠΟΛΥ ΚΕΦΗ - ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ - ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

.....Της είπαμε ότι είμαστε με το club και η αντίδραση της ήταν απερίγραπτη......

γιατί ρε σταυρούλα τί έγινε?γιατί δεν μου είπες τπτ να επιλυφθώ του θέματος?ε?θα καθάριζα για σένα....εσύ δεν πας για τους υπεύθυνους ή για τους υπαλλήλους οπότε θα ξαναρθεις αν γίνει εκεί meeting.....χιχιχιιχι

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν πράγματι πάρα πολύ ωραία, πολύ ωραίος ανοιξιάτικος καιρός, καλή παρέα, είχα να έρθω και καιρό, μου λείψατε βρε :)

Link to comment
Share on other sites

γιατί ρε σταυρούλα τί έγινε?γιατί δεν μου είπες τπτ να επιλυφθώ του θέματος?ε?θα καθάριζα για σένα....εσύ δεν πας για τους υπεύθυνους ή για τους υπαλλήλους οπότε θα ξαναρθεις αν γίνει εκεί meeting.....χιχιχιιχι

Δεν ήθελα να χαλάσω την διάθεση κανενός με το "κοριτσάκι" Γιάννη μου...Εξάλλου την έβαλα στην θέση της μόνη μου.

Απλά ξενερώνω όταν ένα club του δικού μας βεληνεκούς επιλέγει ένα καφέ για να κάνει μια συνάντηση κ εκείνοι δεν το σέβονται.Μην ξεχνάς ότι δεν είμαστε τυχαίοι!!!! Εννοείτε ότι έρχομαι για σας στα meeting αλλα όχι να μας την βγεί κ το κοριτσάκι με κοκκινο... tongue.giftongue.giftongue.gif

Sorry απο τους υπευθυνους mod για τα off topic..

Link to comment
Share on other sites

Όντως καλά περάσατε... αν και δε μπόρεσα να έρθω και να δώ τι έγινε με την σερβιτόρα, Γιάννη θα σου πω ένα πράγμα... γυναίκες... τι περιμένεις τρώγονται μεταξύ τους tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως καλά περάσατε... αν και δε μπόρεσα να έρθω και να δώ τι έγινε με την σερβιτόρα, Γιάννη θα σου πω ένα πράγμα... γυναίκες... τι περιμένεις τρώγονται μεταξύ τους tongue.gif

B):blink::lol::Dtongue.giftongue.giftongue.gif έχω κ ένα επίπεδο λέμε....

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ουτε εγω εχω παρει πρεφα τι εγινε με την σερβιτορα αλλα αυτο το "δικου μας βεληνεκους" που πεταξε η Σταυρουλα τα λεει ολα... Δωσε Σταυρουλα μαζι θα τους βαλουμε ολους στη θεση τους... Αααααχ επρεπε να μου το ελεγες εκεινη την ωρα να καθαριζα εγω.... (αφορμη εψαχνα για κουβεντα παλι........)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ουτε εγω εχω παρει πρεφα τι εγινε με την σερβιτορα αλλα αυτο το "δικου μας βεληνεκους" που πεταξε η Σταυρουλα τα λεει ολα... Δωσε Σταυρουλα μαζι θα τους βαλουμε ολους στη θεση τους... Αααααχ επρεπε να μου το ελεγες εκεινη την ωρα να καθαριζα εγω.... (αφορμη εψαχνα για κουβεντα παλι........)

και γω αυτό έψαχνα....χιχιχι...

από δω και πέρα όποια/όποιος έχει παράπονο με γυναίκα γκαρσόνα στα μαγαζιά που πάμε θα το λένε σε μένα και τον tribal να εξετάζουμε το θέμα επί του παρόντος...... ;) ;) ;)<_<:lol:

Link to comment
Share on other sites

και γω αυτό έψαχνα....χιχιχι...

από δω και πέρα όποια/όποιος έχει παράπονο με γυναίκα γκαρσόνα στα μαγαζιά που πάμε θα το λένε σε μένα και τον tribal να εξετάζουμε το θέμα επί του παρόντος...... :angry::D :D :D :D

Γιαννη εισαι απολυτα σωστος με την παρατηρηση αυτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.