Jump to content
DubbeR_ChRoniS

Θεσσαλονικη 18/3

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen καλει ολα τα μελη απο θεσσαλονικη και βορεια ελλαδα

για μια ακομη συναντηση που θα πραγματοποιηθει στο εμπορικο κενρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ στο πισω parking πισω απο τον Τερζη!

να ειστε ολοι εκει!

Συμμετοχες

1.dubbeR_xronis

2.polistas

3.nionios

4.golfakias1983 +?

5.ViRuZ

6.boulis

7.gatoula

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα μπορεσω να ερθω, θα ειμαι Βαρκελώνη. Καλά να περάσετε πάντως!

Link to comment
Share on other sites

loipon to pio pi8ano na er8w kai egw.... eimai neo melos den exw er8ei ksana alla ola deixnoun oti 8a exei plaka

cu there...

Μην αγχώνεσαι φίλε μου....θα περάσεις πάρα πολύ καλά εκεί με την παρέα.....Ψάξε να βρεις τον υπεύθυνο μας εκεί πέρα...ένας ψηλός,άχαρος αλλά πάρα πολύ όμορφος είναι....Χρόνη τον λένε....

αφού το ξέρεις ρε ψηλέ ότι σε :D............

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΜΑΓΚΕΣ.........

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εάν δεν είναι κόπος ας μου στείλει κάποιος σε p.m που κοντά είναι,το εμπορικό κέντρο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ γιατί...δεν γνωρίζω.. :thumbsup::wub:;) Ευχαριστώ.. B)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όσοι δεν ήρθαν έχασαν...Μόνο αυτό έχω να πώ...Περάσαμε πολύ όμορφα...Με θέα την θάλασσα φυσικά...tongue.gifΠαιδιά ο Χρόνης μοναδικός και φυσικά...πιλότος ;):lol::thumbsup:tongue.gif Χάρηκα που γνώρισα καινούργια άτομα!!! B)

Link to comment
Share on other sites

ποια θεα ρε αφου πλατη την ειχες τη θαλασσα!!χεχε

ενα μπραβο στη gatoula που εκανε τον κοπο και ηρθε με το ΚΤΕΛ απο κατερινη!

Αφού γυρνούσα και κοιτούσα πού και πού ;):lol:tongue.gif Ευχαριστώ Χρόνη να είσαι καλά...Γι αυτό την επόμενη φορά να δώσουμε όλοι το παρόν...και να μην λείψει κανείς... B)

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω συγγνώμη που δεν ήρθα αλλά σήμερα είχε πάρα πολυ κίνηση στο δρόμο για Θεσαλονίκη και δεν το ρισκάρισα...Τουλάχιστον μέχρι να τελειώσει ο δρόμος. Ήθελα να γνωρίσω και τη gatoula.....B)

Anyway....next time!

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster

Παιδιά, συγνώμη που δεν ήρθα για καφέ.

Τουλάχιστον άξιζε τον κόπο!

Η Ηρακλάρα σκόραρε!

Μπορεί να με είδατε και στην τηλεόραση να αγκαλιάζω τον σκόρερ Sisic!!! (πλάκα κάνω)

Vamos Vamos Hercules ole ole! (Αν και δεν βλέπω να την γλιτώνουμε την Β’ κατηγορία)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.