Jump to content
DubbeR_ChRoniS

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 4/4

Recommended Posts

Την Μεγαλη Τεταρτη 4/4 και ωρα 21:30 το vwclub πραγματοποιει την τελευταια του συναντηση πριν τις πασχαλινες διακοπες για τα μελη της Θεσσαλονικης στο εμπορικο κεντρο COSMOS στο γνωστο σε ολους σημειο!

ακολου8ει ποτακι στο γνωστο μας στεκι και αργοτερα αν εχουμε ορεξη και βενζινη tongue.gif παμε και μια βολτα δυτικα! B)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1.dubbeR_xronis

2.Vrachos

3.boulis

4.beetle

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

¶νευ απρόοπτου, θα σας κάνω μια επίσκεψη B)

(Αν θέλει και κανείς άλλος από Λάρισα να έρθει

ας μου στείλει πμ να κανονίσουμε)

Υ.Γ.

Το καπελάκι ρεεεεεεεεεεε!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρε Χρόνη πως τα λες....αφού ξέρεις θα έρθουν αλλοι 10 ξεμπαρκοι! (χωρις να έχουν γράψει!!!). Εγώ αύριο έχω δουλειά προς Κασσάνδρα και ελπίζω το βράδυ να είμαι free.....

Link to comment
Share on other sites

Will be there! Να κάνω κιεγώ την πρώτη μου εμφάνιση... Θέλω vwclub sticker όμως και δεν ξέρω που θα βρώ, μάλον θα τα πούμε αυριο...

Κρααααααααξτε ...

Α, σε ποιό σημείο του cosmos?

Ξανα, ολοι μαζί! Κρααααααααξτε ... Heheh joking :D

Edited by D1g1taL
Link to comment
Share on other sites

Την Μεγαλη Τεταρτη 4/4 και ωρα 21:30 το vwclub πραγματοποιει την τελευταια του συναντηση πριν τις πασχαλινες διακοπες για τα μελη της Θεσσαλονικης στο εμπορικο κεντρο COSMOS στο γνωστο σε ολους σημειο!

ακολου8ει ποτακι στο γνωστο μας στεκι και αργοτερα αν εχουμε ορεξη και βενζινη tongue.gif παμε και μια βολτα δυτικα! :whistling:

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1.dubbeR_xronis

2.Vrachos

3.boulis

4.beetle

Ρε συ Μίλτο προτιμάς να πάς στη συνάντηση της Θεσ/κης και οχι της Λάρισας ? :D:D Έμεινα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 5-6 ΑΔΕΡΦΙΑ

OCTAVIA RS KAI KANA POLO .

OTI EXEI ΣΧΕΣΗ ME VW

ΣE ΠOIO ΣHMEIO MONO NA ΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΓΚ 3

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Μίλτο προτιμάς να πάς στη συνάντηση της Θεσ/κης και οχι της Λάρισας ? B);) Έμεινα τώρα.

Γιατί έγινε στη Λάρισα και δεν ήρθα; :huh:B)

Ξεκινάω τώρα, CU there

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.