Jump to content
Dimitri

Βελτιωση σε Golf Gt

Recommended Posts

ας βρεθει πρωτα καποιο να ξεπερασει τα 200 και μετα συζηταμε κ για παραπανω..

μου αρεσει που δεν υπαρχει καποιος με πρωτο σταδιο καν κ εμεις συζηταμε για αλλαγη τουρμπινας κλπ..

χαλαρα ρε παιδια δεν ειναι playmobil βαζω-βγαζω κ ολα πανε ρολοι..

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν γνωριζω .Την αλλαγη του i/c μπορεις να την κανεις και σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο???????Δηλαδη παω στο συνεργειο της karenta και τους λεω θελω να βαλω το ic του s3 στο gt μου.θα μου το τοποθετησουν?

Link to comment
Share on other sites

xa xa xaαυτοι δεν ξερουν να αλλαζουν λαδια θα σου βαλουν το i/c????(δεν αναφερομαι στο εν λογο συνεργειο γενικα μιλαω για αντιπροσωπιες)

ασε που ψαχνουν λογο να σε βγαλουν εκτος εγγυησης

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν γνωριζω .Την αλλαγη του i/c μπορεις να την κανεις και σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο???????Δηλαδη παω στο συνεργειο της karenta και τους λεω θελω να βαλω το ic του s3 στο gt μου.θα μου το τοποθετησουν?

ναι ρε, και γω στην καρεντα παω αλλα δεν το εβαλα εκει το intercooler για ευνοιτους λογους..

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε, και γω στην καρεντα παω αλλα δεν το εβαλα εκει το intercooler για ευνοιτους λογους..

Ξερετε κανενα μαστορι που να κανει την τοποθετηση του ιc???οταν εχω τα ευρα που χρειαζονται

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω να κανω 2 ερωτησεις:

1)εχει δοκιμασει κανεισ τη σκουπα της Sbg σε Gt??

2)exei rwthsei kaneis για εξατμιση milltek ποσο παει ολοκληρη και ποσο τα κομματια γιατι στο site δε λεει η τιμη..

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις αν το ιντερκουλερ του S3 (αφου ταιριαζει στο GT) κανει και για το TSI 140 μου???

Φυσικα και κανει.Τι διαφορετικο εχει το gt απο το tsi?κανει

Link to comment
Share on other sites

παρηγειλα και εγω το ιντερκουλερ του s3 πιστευω ναδω διαφορα!! ;) ξερουμε τιποτα για προγραμμα?εχει να προτεινει κανεις κατι δοκιμασμενο?εχω μπει στην πριζα κ θελω να βελτιωσω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

τελικα θα μπορεσουμε να κανουμε το gt sport των 140PS σε 170PS μονο με προγραμμα?

και πιες οι επιπτωσεις του....

Link to comment
Share on other sites

τελικα θα μπορεσουμε να κανουμε το gt sport των 140PS σε 170PS μονο με προγραμμα?

και πιες οι επιπτωσεις του....

Γυρω στα 650 ευρω απο αντιπροσωπεια νομιζω.. :(

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα 650 ευρω απο αντιπροσωπεια νομιζω.. :)

ειναι σιγουρο οτι η αντιπροσωπεια με 650¤ σου βαζει προγραμμα και το κανει 170?????????????

λιγο τρελο φαινεται........... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα 650 ευρω απο αντιπροσωπεια νομιζω.. B)

Λιγο χλωμο...

Γιατι ετσι και πεσει συρμα, ποιος ειναι μλκς να παει να δωσει αλλα 3 χιλιαρικα για το GT? :)

Παντως αν εισαι σιγουρος οτι το κανει η συγκεκριμενη αντιπροσωπεια να μας πεις ποια ειναι

και αν η εγγυηση παει περιπατο... shockgun.gif

Τεσπα, λιγα με φαινονται τα 650... :xmas:

Link to comment
Share on other sites

new_wasntme.gif

Αρα 650¤ με τοποθετηση?

Και πες οτι το βαζουμε το I/C, τι θα μας βελτιωσει?

Αξιζει αυτη η μετατροπη για ενα "νορμαλ" αυτοκινητο ή θα αποδοσει καλυτερα

σε ενα π.χ. πρωτου σταδιου?

Αυτια ;)

Edited by NIKΟΣ (+)
Link to comment
Share on other sites

Guest methana
Λιγο χλωμο...

Γιατι ετσι και πεσει συρμα, ποιος ειναι μλκς να παει να δωσει αλλα 3 χιλιαρικα για το GT? :lol:

Παντως αν εισαι σιγουρος οτι το κανει η συγκεκριμενη αντιπροσωπεια να μας πεις ποια ειναι

και αν η εγγυηση παει περιπατο... shockgun.gif

Τεσπα, λιγα με φαινονται τα 650... :lol:

το προγραμμα δινει μονο τα παραπανω PS το original 170 εχει και αλλες διαφορες οπως φρενα αναρτηση κ.α

οποιος βρει ακρη με προγραμμα ας πει τι λυση

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει για τα Trendline/Highline 140,εχουν διαφορα με το GT.

Ομως Sportline140/GTsport 140 και GTsport 170,εχουν τελικα διαφορα στην αναρτηση?

Εχουν διαφορές στα ζαντολάστιχα 17" BBS στο ESP, στο Winter Profile, στην ανάρτηση, - δεν είμαι σίγουρος στα φρένα - και δεν θύμαμαι κάτι άλλο.

Edited by AntonisK
Link to comment
Share on other sites

Sportline140/GTsport 140 και GTsport 170 νομίζω έχουν ακριβώς την ίδια ανάρτηση

Αν και θεωρώ οτι ειναι ανεπαρκέστατη καθότι επιρρεπέστατη σε μεταφορές βάρους

Το θέμα αναβάθμιση TSI 140 σε 170 με ενδιαφέρει και εμένα. Γίνεται με πρόγραμμα ή με εγκέφαλο απο GT; Κανένας να μας ενημερώσει για το τι παίζεται και σε τι τιμές κυμαίνεται; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.