Jump to content
doggy

Συνάντηση μελών Αττικής στο Do It Cafe

Recommended Posts

Παίδες μή τη λέτε στο φίλο μας τον scirocco2 γιατί είναι ο μόνος που έρχεται τόσο συχνά απο τόσο μακρυά!

Μακάρι κι άλλοι να το έκαναν αυτό που κάνει το παλικάρι!

Sorry :D

---

Οι φότο θα ανεβούνε πουθενά?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι μετα τη σημερινη συναντηση πρεπει να αρχισουμε να κλεινουμε τα μαγαζια ρεζερβε[ολοκληρα] μονο για το κλαμπ tongue.giftongue.giftongue.gif ...

Αν εξαιρεσουμε λιγο μποτιλιαρισμα σε καποια σημεια στη παραλιακη, η επιστροφη ηταν ανετη...τουλαχιστον για οσους φυγαμε μεχρι τις 6.30 :D

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω, μιας και πηγα για ΣΚ στις Σπετσες να ξεσκασω λιγακι tongue.giftongue.gif

Απο οτι καταλαβα τελεια περασατε, ως συνηθως ;) Ωραιες οι photos Κωστα, keep em coming :D

Ρε tribal τι επεισοδια γιναν ρε? τι εκανες παλι? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα ολες οι καφετεριες κ η παραλιακη ηταν γεματη...σαν τα σαλιγκαρια βγηκαν ολοι.

περασα κ γω αλλα δεν εκατσα μαζι σας λογω οτι ειχα φερει +4 οποτε δεν ελεγε να ξεβολεψουμε αλλους

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω, μιας και πηγα για ΣΚ στις Σπετσες να ξεσκασω λιγακι tongue.giftongue.gif

Απο οτι καταλαβα τελεια περασατε, ως συνηθως :blink: Ωραιες οι photos Κωστα, keep em coming :blink:

Ρε tribal τι επεισοδια γιναν ρε? τι εκανες παλι? tongue.gif

Περασαμε κομματια μπροστα απο μπλοκο για αλκοτεστ με τον arosto

Παραλιγο να σκασουμε πανω σε ενα μηχανακι στην Αττικη οδο με 190

Τσαγιασαμε ενα περηφανο evo που ειχε κολλησει πισω απο ενα ταριφα αριστερη λωριδα και καναμε Μεταμορφωση - Βαρκιζα περιπου 20 λεπτα....

Θες κ αλλα? :blink:

Link to comment
Share on other sites

PERTAKO KAI MAGAS AKOUEIIII PALI NISTIKOI MINAME rocket.gifmachinegun.gifknife.gifshockgun.giffire.gifpopeye.gifdead.gifnew_killpc.gifnew_grrrr.gifnew_rtfm.gif

Ρε κοιλιοδουλοι κ οι δυο αλλο πραγμα απο το φαι δεν μπορειτε να σκεφτειτε?

εγω εφερα κατσικακι με πατατες στο ταπερακι αλλα δεν φαγατε!!!

:blink: Πολυ ωραια περασαμε αλλη μια φορα,αλλα αυτη η παραλιακη δεν υποφερετε!!!!! rocket.gif

εγω προσωπικα δεν ξερω αν θα το ξαναεπιχειρισω να κατεβω!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια παλι περασαμε. αλλα την κινηση δεν την γλυτωσαμε . ειδικα στην επιστροφή. ...

μηπως πρεπει να βρουμε καποιο μαγαζι οχι παραλιακη? γιατι τωρα που ανοιξε ο καιρος δεν μας βλέπω καλα.... θα κανουμε ωρες να φτασουμε ...

Link to comment
Share on other sites

Είδα τις φωτογραφίες τρελόπαιδα! Από ότι βλέπω το κάψατε πάλι! ¶ντε στο επόμενο meeting ελπίζω να είμαι και εγώ! Μου έχετε λείψει όλοι ρε σεις!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά και πάλι όπως πάντα....ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣ ΛΑΟΣ και ακόμα καλύτερη η συμμετοχή πολλών νέων μελών....

όσο για την κίνηση εμείς που φύγαμε από πάνω από τα βλάχικα παιδιά δεν συναντήσαμε τπτ απολύτως....μια χαρά....καιμέσω Λ.Βουλιαγμένης στο τσακ μπαμ....Αυτή την λύση δεν την σκεφτήκατε......

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά και πάλι όπως πάντα....ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣ ΛΑΟΣ και ακόμα καλύτερη η συμμετοχή πολλών νέων μελών....

όσο για την κίνηση εμείς που φύγαμε από πάνω από τα βλάχικα παιδιά δεν συναντήσαμε τπτ απολύτως....μια χαρά....καιμέσω Λ.Βουλιαγμένης στο τσακ μπαμ....Αυτή την λύση δεν την σκεφτήκατε......

Ποιός ήσουν εσύ και δεν σε γνώρισα :D

Περί κίνησης εγώ δε μασάω γλυφάδα μένω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποιός ήσουν εσύ και δεν σε γνώρισα :lol:

Περί κίνησης εγώ δε μασάω γλυφάδα μένω tongue.gif

με την πράσινη σκύλα ήμουν.....polo 6n κυπαρισσί....

Link to comment
Share on other sites

με την πράσινη σκύλα ήμουν.....polo 6n κυπαρισσί....

και με στολη ειδικων...αποστολων.... :lol:;)-_-:lol: και φυσικα σε εκτακτη παρακολουθηση ...... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια! για αυτοκολλητα ,καπελα και ημερολογια

εγω ειμαι ο ανθρωπος σας! ^_^

KAI OTIDIPOTE THELETE SE MORFH FAGITOY 'H POTOY tongue.gif:lol::whistling::D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.