Jump to content
atrias

Καλά συνεργεία στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

Guest technik
SERVICE ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΗΨΕΙ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ISO....

TO EMAΘA ΣHMEΡA APO THN ETEA OΠΟΥ ΕΚΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΣΤ DRIVE TO GOLF GTi

Καλύπτει πλέον εγγυήσεις. :)

Το πήρε το ISO από Kosmocar :excl:

Link to comment
Share on other sites

Guest polomaniac

μετα απο τρια χρονια αριστης συνεργασιας ειμαι υποχρεωμενος να σας ενημερωσω για το συνεργειο του Σακη Θεοδωριδη απεναντι απο το σταθμο των κτελ.εκει ολο αυτο το καιρο πηγαινα το polaki μου το golf του αδερφου μου και δυο seat ακομα.το προτεινω ανεπιφυλακτα σε ολους τους φιλους VW.Ο ανθρωπος ασχολειται κυριως με γερμανικα αυτοκινητα και επομενως τα γνωριζει πολυ καλα.και απο λεφτα μια χαρα.ελπιζω να βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΤΕ ΡΕ c ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΝ ΣΤΗΝ ΕΤΕΑ

Δεν ξερεις ποσοι καλοβουλοι ανθρωποι υπάρχουν που σπευδουν να σε ενημερωσουν σωστα(?) επειδη ανοιξε ενας τριτος που θα σπασει το μονοπώλιο των δυο....?

thumbsdown.gifthumbsdown.gif

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ISO Ο ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερεις ποσοι καλοβουλοι ανθρωποι υπάρχουν που σπευδουν να σε ενημερωσουν σωστα(?) επειδη ανοιξε ενας τριτος που θα σπασει το μονοπώλιο των δυο....?

thumbsdown.gif  thumbsdown.gif

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ISO Ο ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΚΑΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ

Link to comment
Share on other sites

Guest technik
ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΚΑΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ

Πού να το' ξερε ο καημένος... :baby:B)

Edited by technik
Link to comment
Share on other sites

Απο μηχανικο κυριοι ακομα το ψαχνω γιατι ειμαι ακομα μεσα στην εγγυηση (τον Απριλιο τελειωνει) και εχω αρχισει ηδη να το ψαχνω το θεμα. Απο ηλεκτρολογο παντως μπορω να σας εγγυηθω για τον Κωστα Οικονομιδη στην κατω τουμπα. Παω 5 χρονια σε αυτον και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Αν πατε και τον ρωτησετε θα σας προτεινει καποια καλα συνεργεια. Καλα που το ειπα, πρεπει να παω να ρωτησω κι εγω. :wacko:

Για περισοτερες πληροφοριες θα τα πουμε απο κοντα οσοι παμε Βολο η σε επομενη συναντηση στη Θεσσαλονικη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και ο Μανδύλας ειναι λιγο χμμμμμμ πως να το πω...Πηγα το caddy εκει και αντιμετωπίσαμε ενα φαινόμενο αισχροκερδειας...ήρθε ένας υπάλληλος να κοιτάξει το αμαξι...και μας ζητούσε και λεφτα (εμμέσως πλην σαφως)....τιμες?

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?(για μια φορα και οχι αυθημερών) 50 ΕΥΡΩ!!!

ΠΑΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ? (ΜΠΟΥΖΙ ΛΑΔΙΑ ΦΙΛΤΡΑ ΚΤΛΠ) 300 ΕΥΡΩ!!!!

Το ξανασκεφτήκαμε και μάλλον θα πάμε αλλου.......

Δεν ξέρω τι αλλο συμβαίνει...παντως εμένα δεν μου άρεσε καθόλου αυτηη συμπεριφορα...ελεος..... Απλα είδα το νεο caddy και με εντυπωσιασε...

-φυσικα και δεν του εδωσα ουτε cent!!!-

Edited by Caddyman
Link to comment
Share on other sites

παίδες σήμερα πήγα στον Παζαρόπουλο και έκανα ευθυγράμμιση. ένα έχω να πω! η απόλυτη εξυπηρέτηση!!! :D :D :D

από τιμές ότι μπορεί να περιμένει κανείς από αντιπροσωπία δηλαδή σχετικά ακριβά. όμοιες τιμές φαντάζομαι και με τις "άλλες δύο". αλλά πας και σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο και όχι στον "μπάμπη τον μάστορα!" :huh:

Ο υπεύθυνος για το service με τον οποίο μίλησα είναι πολύ πρώτος τύπος! πολύ εξυπηρετικός. λέγαμε και για τον mike που είχε πάει πριν λίγο καιρό για το τιμόνι του και τον θυμόταν!!

παρεπιπτόντως ένα παλικάρι που είναι στις πωλήσεις είναι μέλος του κλαμπ! ξέρει αυτός ποιος είναι μην τον καρφώσω εγώ!! (μίλα ρε μεγάλε μη ντρέπεσαι!!)

φεύγοντας μου δώσανε κι ένα καπελάκι και μου κάνανε κι ένα πλύσιμο έτσι για την πρώτη γνωριμία μας :D;):baby:

γενικά έμεινα ευχαριστημένος. προτείνετε ανεπιφύλακτα σε όσους έχουν αμάξι εντός εγγύησης και θέλουν να το πηγαίνουν οποσδήποτε σε αντιπροσωπία καθώς και σε αυτούς που είναι πιο "ψείρες" (καλή ώρα!!) και θέλουν τους πιο γνώστες για το αμάξι τους :baby::D

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα κι εγω και αλλαξα δερματινο τιμονι με την εγγυηση...

Ο φιλος μου με Polo 9N με τριγμους εκλεισε ραντεβου, και θα το παει για αλλαγη ταμπλω απο τη μεση και πανω, και αλλαγη ταπετσαριας...

Νταξει τι να λεμε απο εξυπηρετηση...Επαθα πλακα παιδια... :D

Και σε εμενα καπελακι, πλυσιμο στον φιλο μου στο Polo...Μια χαρα και πολυ καλοι τεχνικοι συμβουλοι, προθυμοι και ετοιμοι να βοηθησουν...

Αντε καιρο ειχαμε να δουμε τετοια εξυπηρετηση...

Link to comment
Share on other sites

μόλις συνέβει το εξής! με πήρανε τηλέφωνο από τον Παζαρόπουλο να με ρωτήσουν αν είναι όλα εντάξει και αν είμαι ευχαριστημένος από την δουλειά που έγινε!! τους λέω με την ευθυγράμμιση όλα καλά αλλά με τη ρύθμιση του λεβιέ έγινε καλύτερα αλλά όχι 100% τέλεια όπως έγραψα και εδώ:

Βαλβολίνες

οπότε με περνάει σε ένα τεχνικό σύμβουλο και μου λέει αυτός κανένα πρόβλημα περάστε ξανά κάποια στιγμή όποτε έχετε χρόνο να το ξαναδούμε ;):D

θα πάω μάλλον από βδομάδα και θα δούμε τι θα γίνει :D

Link to comment
Share on other sites

TO MΩΡΟ ΣΟΥ ΛΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 30ΑΡΙΑ ΑΛΟΓΑΚΙΑ

ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ

ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΣΑΓΑΚΙ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Για να επανελθουμε εντος θεματος:

Εγω Αθηναιος ειμαι, αλλα εκανα εκδρομη για να παω στον γιατρο το γκολφακι μου. Στην Κατερινη λοιπον βρισκεται ο Doctor Κάρκας Μακης (κατα κοσμον G_60)

Ο Μακης ειναι γνωστης, τιμιος, σωστος, επαγγελματιας και πανω απο ολα φιλος. Τον γνωρισα σε αλλο φορουμ, αλλα ειναι τετοιος ο χαρακτηρας του που δεν αργησαμε να γινουμε φιλοι. Επιπλεον ειμαι τυχερος που γνωριζει τα VW οσο κανεις απο τους μηχανικους που μεχρι τωρα εχω παει τη γκολφω μου, οποτε αξιζε και με το παραπανω να ανεβω απο Αθηνα στην κατερινη για να κανω ενα (μεγαλο) σερβις.

Εφοσον μαλλον οι Θεσσαλονικεις που ειναι και διπλα στη κατερινη.

Αν βαρεθηκατε να σας λενε παρλαπιπες, να μην σας φτιαχνουν τις (δυσκολες)βλάβες και να σας πιανουν και τον κ..λο τοτε θα αποζημιωθειτε και με το παραπανω αν κανετε τον κοπο και πατε μεχρι την κατερινη

Μπορει να ακουγεται σαν διαφημιση αλλα ειναι το λιγοτερο που θα μπορουσα να πω για τον Μακη.

Μακη σε ευχαριστω πολυ. Η γκολφω μου και παλι πεταει!

Οποιος θελει διευκρινισεις ας μου στειλει ενα p.m.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.