Jump to content
atrias

Καλά συνεργεία στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

¶ντε να δούμε θα καταφέρουμε να βρούμε κανένα καλό και στην πόλη μας ή θα πρέπει να μεταναστεύουμε κάθε φορά που θέλουμε να κάνουμε service? knife.gif

Για τον Σιφναίο τι γνώμη έχετε?

Link to comment
Share on other sites

καλα πραγματα εχω ακουσει αλλα οτι δεν ειναι και πολυ φτηνοτερος απο εργοστασιακες τιμες...Μακαρι να ειναι καλος...

επισης εχω δει σαλονικα ολα τα ταξι του group vag να εχουν σημα Themis Service...

Για ριξε κανα ψαξιμο,και εχε το νου σου στους ταριφες στα πλαισια των πινακιδων τους για τηλεφωνακι :D

Link to comment
Share on other sites

καλα πραγματα εχω ακουσει αλλα οτι δεν ειναι και πολυ φτηνοτερος απο εργοστασιακες τιμες...Μακαρι να ειναι καλος...

επισης εχω δει σαλονικα ολα τα ταξι του group vag να εχουν σημα Themis Service...

Για ριξε κανα ψαξιμο,και εχε το νου σου στους ταριφες στα πλαισια των πινακιδων τους για τηλεφωνακι :D

ρε συ πολύ καλή η ιδέα σου!!! θα κυνηγάω τους ταξιτζίδες από εδώ και πέρα να δω!!! μπράβο ρε φίλε!! μέχρι την άνοιξη που υπολογίζω να χρειαστώ το επόμενο service όλο και κάπου θα έχω καταλήξει!!

Link to comment
Share on other sites

Στην κατερίνη υπάρχει το συνεργείο του (ξεχασμένου) g60. Υπαρχει και banner στην αρχική σελίδα (δεν ξερω αν βγήκε)

Που είσαι ρε Χρήστο!! χάθηκες!! (παρένθεση ήταν αυτό!) :D:D

Ρε παιδιά δεν είναι μακριά τώρα να τρέχεις Κατερίνη για service? ένας φίλος μου έχει έναν άλλο φίλο του που έχει ένα συνεργείο στην Καλικράτεια στην χαλκιδική. ακόμα κι εκεί σχετικά μακριά μου φαίνεται αλλά επειδή είναι με βύσμα η περίπτωση και φαντάζομαι θα κάνει καλή δουλειά σε καλή τιμή λέω να πάω. Κατά την άνοιξη βέβαια όλα αυτά γιατί είναι ακόμα νωρίς. πάντως αν πάω εκεί θα σας φέρω εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως εχω ξαναπει στο παρελθον,επειδη σπουδαζω Θεσσαλονικη, παω μ ο ν ο στη Βεροια για service και ο,τι αλλο προκυψει...

Πχ,εκει εκανα την τοποθετηση full εργοστασιακου υποβραχιονιου και ολων των συναφων που χρειαστηκαν..ΕΙμαι απολυτα ικανοποιημενος...

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox

Εγώ πάλι αφού τράβηξα τα απίστευτα από την Ε.Τ.Ε.Α. ακολούθησα συμβουλή φίλου του πατέρα μου και πιστού οπαδού των γερμανικών αυτοκινήτων και το πάω πλεον

Διστόμου 11

τηλ: 2310 949 177

Χαριλάου

Πάμε όλα τα οικογενειακά οχήματα τα τελευταία 2,5 χρόνια και ποτέ μα ποτέ δεν είχαμε κανένα πρόβλημα.

Ο τύπος είναι πολύ οκ και στα service κάνει ακριβώς όσα χρειάζονται, τίποτα λιγότερο και τίποτα παραπάνω.

Η Διστόμου είναι κάθετη στην Παπαναστασίου, 2 δρόμους πριν την Μπότσαρη με κατεύθυνση προς κέντρο αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ με την ΕΤΕΑ ε? ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ!

O πατερας μου πήγε εκει να ρωτήσει για το καινούργιο caddy.

Ε του πλάσαρε κατι χαρτια εκει πέρα του βγαλέ και μια τιμή(προχειρα παντα,ουτε καν μια εκτύπωση τσι π**στηδες). Οταν ο καημένος ο πατερας μου τον ρώτησε να μπεί στο αμαξι μέσα για να το δεί κτλπ ο "εξυπνος" πωλητής του λέει...ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ....ΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ!

Γι αυτό λοιπόν...Μανδύλας και πάλι Μανδύλας για τη Θεσσαλονίκη. Σε λίγο καιρό θα το παω εκεί για service...

Link to comment
Share on other sites

KALA RE PAIDIA EINAI EKFRASH AUTH POLHTH PROS PELATH ?????????? EDO AMA TO PEI KAPOIOS POLHTHS MEXRH KAI MINISI TOU KANEIS OTI KAI KALA SE PROSBALE KTL DHLADH POU NA PHGENE O PATERAS TOU CHRIS NA AGORASEI KANENA TOUAREG W12 99.950 XIL EURO TI THA TON ELEGE ARAGE ????????

Link to comment
Share on other sites

πότε ακριβώς θες να κάνεις το service?

αν η ερώτηση αναφέρεται σε εμένα τότε ή απάντηση είναι κάπου μετά τα μέσα της άνοιξης. :thumbsup: κάπου εκεί υπολογίζω να φτάσω το χιλιόμετρα στα οποία θα θέλει service

Link to comment
Share on other sites

Θέλει αρκετό ψάξιμο πάντως για να εμπιστευτείς σε κάποιον με κλειστά μάτια το αυτοκίνητο σου!

ακριβώς! γι' αυτό άνοιξα κι εγώ αυτό το thread ώστε να βγει κάποιο συμπέρασμα μέχρι τη μέρα που θα χρειαστεί να πάω! :D

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς! γι' αυτό άνοιξα κι εγώ αυτό το thread ώστε να βγει κάποιο συμπέρασμα μέχρι τη μέρα που θα χρειαστεί να πάω! :wub:

δηλαδή κατά τον απρίλιο-μάϊο ε; πιθανώς να σου έχω κάτι. θα σου εξηγήσω από κοντά κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή κατά τον απρίλιο-μάϊο ε; πιθανώς να σου έχω κάτι. θα σου εξηγήσω από κοντά κάποια στιγμή.

άντε να δούμε!! θα περιμένω! :wub:

Link to comment
Share on other sites

έχει και service! ;) το έβλεπα προχτές στην ιστοσελίδα του. έχει πάει κανείς για service στον Παζαρόπουλο στην Θεσσαλονίκη να μας πει εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

SERVICE ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΛΗΨΕΙ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ

ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ISO....

TO EMAΘA ΣHMEΡA APO THN ETEA OΠΟΥ ΕΚΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΣΤ DRIVE TO GOLF GTi

Link to comment
Share on other sites

hearts.gif ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ hearts.gif

ΑΛΛΑ ΧΛΟΜΟ ΕΩΣ ΚΑΤΑΚΙΤΡΙΝΟ

ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ fire.gif

ΟΧΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΚΑ^ΛΑ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ....

Edited by NforN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.