Jump to content
atrias

Καλά συνεργεία στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

Ουάου, κατατοπιστικότατος Speedy.

Με υποχρεώνεις!

Θα κάνω σύντομα μία πρώτη επίσκεψη να δω τι παίζει.

Η αλήθεια είναι ότι με βολεύει, γιατί είναι κοντά στο σπίτι μου.

Αν όμως υπάρχουν και άλλες προτάσεις για συνεργεία ή εμπειρία από το συγκεκριμένο συνεργείο, ευπρόσδεκτα.

Link to comment
Share on other sites

εμπειρία από το συγκεκριμένο συνεργείο έχω θετικότατη!

το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδες απο ενα συνεργειο σε ενα δρομακι πισω απο τα σχολεια στην δελφων και καθετο στην χαλκιδικης το ξερει κανενας?

πηγα μια φορα το αμαξι αλλα δεν σχηματησα αποψη γιατι εκανα μονο απλες δουλειες...

Καραμπετσας νομιζω λεγεται... ( ειναι δυο συνεργεια το ενα απεναντι απο το αλλο, εγω λεω αυτο που λεει service group VAG)

καμμια αποψη απο καποιον?

Link to comment
Share on other sites

σε αυτόν που λες είχα βγάλει μια κάρτα καυσαερίων κάποια στιγμή για το Polo..

αλλά τίποτα περισσότερο οπότε ούτε εγώ μπορώ να εκφράσω γνώμη..

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγγες,

μου κάνει εντύπωση που κανείς σας από ανατολικά δεν έχει

αναφέρει τον Κανελλίδη, παλιό και γνωστό συνεργείο....

Εξειδικευμένος σε VAG group και εξυπηρετικότατος...

Οι πιο πολλοί θα έχετε δει την πινακίδα του συνεργείου του,

είναι όπως είσαι στην Κ.Καραμανλή και περνάς την γέφυρα της Βούλγαρη

προς Χαλκιδική, αμέσως κάνεις δεξιά , περνάς την Μ.Ψελλού και

στο στενό στρίβεις δεξιά και βγαίνεις στην πάροδο της Κηφισίας, εκεί μπροστά είναι...

Εμείς πάμε όλα τα αμάξια της οικογένειας και είμαστε 100% ευχαριστημένοι...

Αντρέας Κανελλίδης, 2310326855

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα τλφνο στον Παζαρόπουλο για το 1ο σέρβις του JETTA μου (1.4 TSI ) και μου είπε τιμή 168¤.!!

Ρωτώντας τι εργασίες θα κάνει μου είπε:

1.Διάγνωση ηλεκτρονική

2.Αλλαγή λαδιών

3.Αλλαγή ροδέλας τάπας κάρτερ

4.Συμπλήρωμα υγρών καθαριστήρων τζαμιών.

Απ' ότι κατάλαβα για κάποιον που είναι στην εγγύηση μέσα και δε θέλει να τη χάσει δεν υπάρχει άλλη επιλογή παρά να πάει σε μία απο τις τρεις αντιπροσωπείες. Δηλ. δεν παίζει κάποιο άλλο συνεργείο, εκτός αντιπροσωπειών, που να έχει πιστοποίηση-εξουσιοδότηση από τα κεντρικά της VW στην Αθήνα. Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

δεν χανεις την εγγυηση αν πας σε δικο σου συνεργειο αρκει τα αναλωσημα που θα βαλεις να πληρουν τις προδιαγραφες του εργοστασιου

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η πιο φτηνη και με καλη δουλεια σε ολη την Β. Ελλαδα αντιπρωσωπεια ειναι αυτη της Ξανθης με διαφορα !

Εχω κανει φασαρια για τις τιμες των αλλων στην Kosmocar, η απαντηση τους ? "Ειναι στα πλαισια υγειους ανταγωνισμου"

οκ λοιπον ακουστε τιμες για tsi

των 15.000 δεν θυμαμαι πολυ καλα, αλλα σιγουρα δεν ξεπερνα τα 120 Ε

των 30,000 190 Ε

των 60,000 300 Ε

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ο ΛΑΜΠΡΗΣ απέναντι απο το JAMBO στην Πυλαία. Καλός αλλά όχι και πολύ φτηνότερος απο την ΕΤΕΑ. Μπορείς όμως να συζητήσεις ακριβώς για το τι θέλεις να γίνει και με τι ανταλλακτικά.

Επίσης έχω ακόυσει για τον Κοψαχείλη στο τέλος της Μαρτίου μετά την Παπαναστασίου. Έχω χρόνια να περάσω απο εκέι και δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα

Edited by dimd
Link to comment
Share on other sites

να προσθεσω και εγω τις εμπειριες μου.το συνεργειο στα κοιμητηρια με το μεγαλο σημα το εχουν 2 αδελφια.γιαννης και θοδωρης τερζης.ο θοδωρης ειναι παρα πολυ καλος και μεγαλος γνωστης.τον ξερω προσωπικα και εκει πηγαινα το γκολφ4 που ειχα για 4 χρονια.εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος και απο δουλεια και απο τιμες και απο εξυπηρετηση.

ο Μανδυλας πλεον εχει τοσο πολυ δουλεια που περιμενεις 800 ωρες σε εκεινο το αθλιο σαλονακι που εχει ,που στο τελος εχεις ξεχασει γιατι πηγες.

στον παζαροπουλο δεν εχω κανει καποια εργασια,αλλα απο εμπειρια φιλου μου με audi a3 και απο μια δικη μου επισκεψη,οι εντυπωσεις ειναι οι καλυτερες.βεβαια σαν αντιπροσωπεια που ειναι,στις τιμες ξυριζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλος ο Σιφναιος και εγω εκει παω αλλα πολυ νταβατζιλικι οι τιμες...

σιφναιος οχι και απο τους καλυτερους μπορω να πω βιαστικος χωρις πολυ ενδιαφερον για να βγαλει οσο πιο πολυ δουλεια μπορει

κοψαχειλης καλητερος στις ιδιες τιμες μπορει και λιγο πιο φτηνος πιο σωστος με πιο ενδιαφερον για το αμαξι παρα για τα λεφτα..(σινεργαζεται με το sportcenter β.ολγας αν ξερει κανεις)

(

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γνωμη εχετε για τα bosch service..?

το πηγα στα μετεωρα στην θεσσαλονικη πιο πανω απο τον σκορπιο π εχει ενα

Ειναι πολύ κοντα στο σπιτι μου, και τον βλεπω καθε ημερα.

Εχει ολο καλα αμαξια εξω, ισως επειδη εχει απεναντι και μια μαντρα δικη του.

Εχω και εγω την απορια να δω αν ειναι καλος, εσυ εχεις παει σε αυτον; ή το σκεφτεσε;

Link to comment
Share on other sites

Κανένας καλός εξατμισάς στη Θεσσαλονίκη ρε παιδιά ?

Νο 1 :

Γιαλαντζής Kων/νος

Εξατμίσεις - καταλύτες αυτοκινήτων - μοτοσικλετών

Ιατρού Γουγουση 52 Σταυρούπολη , 56430

Τηλ: 2310603503 , 2310605891

Θεσσαλονίκη

edit: προστέθηκαν τα τηλ. + οτι έχει δικό του κουρμπαδόρο !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Πηγες φιλος για προβλημα εκτος εγγυησης και οι τιμες ηταν νορμαλ... Τωρα εκει εμενα μουα ντικατεστησαν κρεμαγιερα και αντλια νεορυ κομπρεσσορα στην εγγυηση χωρις πολλα πολλα . Καλοι ηταν ... Μετα απο 1.5 χρονο ομως με το αμαξι ενα εχω να πω ...Εαν δεν εισαι μπροστα σε οτι γινει...μην το αφηνεις...εγωε τσι κανω μπαστακας...αν θελουν αν δεν θελουν παμε και αλλου.

Παντως επαρχια οι τιμες ειναι ποιο φτηνες ...Σερρες πχ αλλαγη λαδιων 22 ευρω εργασια+50 ευρω τα αλδια μου = 77 ...

Αν παω σε εξωτερικο συνεργειο θελουν 15.... νταξει... καλα ειναι. Αν ξερεις να μιλας κιολας δεν υπαρχει προβλημα με τις αντιπρ ..εχω κανει εργασια απο 120 μεσα σε 2 λεπτα 75 ευρω.... Κανουν κρα για χρηματα πλεον ...και οπως ειπα...Εγω παω και κανω την προσφορα μου ... δικα μουα ναταλλακτικα και εργασια εμχρι 75 θελετε ? Ναι καλως...παιρνω καφε και θα ιεμαι διπλα να παρακολουθω .οχι ? Καλα να ειστε....και γεια σας.... Τοσο απλο ειναι

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους παιδες.Αποφασισα και εγω να ασχοληθω πλεον μαζι με τον πατερα μου αποκλειστικα και να συνεχισω την επιχειρηση.συνεργειο αυτοκινητων εχουμε εδω και 25 χρονια μονο για vw group.μιλησα με τον πατερα μου και μπορουμε να κανουμε ειδικες τιμες για ολους τους συμφοριτες.Για οποιαδηποτε πληροφορια τιμων κτλ σας παρακαλω με pm για να μην υπαρχει προβλημα. Το συνεργειο βρισκεται στους αμπελοκηπους

Edited by kospoz
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλο συνεργειο και βελτιωσεις πασης φυσεως(VW-SEAT-20VT)ειναι το TURBO SPEED στον Ευοσμο Θεσσαλονικης.Ο Μιχαλης και ο Τασος εχουν το εν λογω συνεργειο-ιατρειο κα8ως και τα ποιο δυνατα και καλοβελτιωμενα 20vt.Πηγαινω το πασσατ μου εδω και 4 χρονια και εχω μεινει καταευχαριστημενος απο την εξυπηρετηση και την τεχνογνωσια τους.τηλ 2310769762

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλησπέρα σας!Μια ερώτηση.....κάποια πρόταση για σέρβις 60.000 χλμ σε golf 6 tsi 160 ? Μίλησα με ΕΤΕΑ και μου είπαν 400 € και ακόμα πέφτω από τα σύννεφα.....για λαδια φίλτρα μπουζί

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλο συνεργειο και βελτιωσεις πασης φυσεως(VW-SEAT-20VT)ειναι το TURBO SPEED στον Ευοσμο Θεσσαλονικης.Ο Μιχαλης και ο Τασος εχουν το εν λογω συνεργειο-ιατρειο κα8ως και τα ποιο δυνατα και καλοβελτιωμενα 20vt.Πηγαινω το πασσατ μου εδω και 4 χρονια και εχω μεινει καταευχαριστημενος απο την εξυπηρετηση και την τεχνογνωσια τους.τηλ 2310769762

+1 Καλά Παιδιά, πηγαίνω το Cupra και το Golf για διάφορες εργασίες. Μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου... μια χαρά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.