Jump to content
atrias

Καλά συνεργεία στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

On 4/9/2016 at 9:54 ΜΜ, DubbeR_ChRoniS said:

αξιει ναι.ειναι καλη μουρη ο τυπος.αν πας πες του οτι εισαι απο μενα

και εσυ εκει πας χρονη?

ο τυπος εκανε την καλυτερη προσφορα κ ειπα κατσε να τον τσεκαρουμε...

Link to comment
Share on other sites

Eννοειτε τον Αγγελο και Περικλη Σωτηριαδη στην Καλαμαρια ? Αν ναι, εγω του εβγαλα την αδεια λειτουργιας του συνεργειου...

Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2016 at 9:51 ΜΜ, DubbeR_ChRoniS said:

εγψ παω στον θεοδωριδη για πανω απο δεκα χρονια.

αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια

Έχει κάνει κι αυτός χοντράδες παλιότερα αλλά δεν είναι του παρόντος.

Γενικά είναι καλός.

Link to comment
Share on other sites

On 26/10/2016 at 2:14 ΠΜ, nikdev said:

Έχει κάνει κι αυτός χοντράδες παλιότερα αλλά δεν είναι του παρόντος.

Γενικά είναι καλός.

εχεις κανεναν αλλον κατα νου που αξιζει να πας?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago , leonenero said:

χρονη εμενα λες?

ναι :D

1 ώρα πριν , chrispant said:

Χρόνη τι εγινε ωρε συ; πότε θα τα πούμε; κανονίζεις κάτι ή μπα..


Sent from my iPhone using Tapatalk

εγω?οχι!εσυ ειπες θα μπεις υπευθυνος!

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος θελει ν' αναλαβει υπευθυνος η να προτεινει ενα μελος που θελει να μπει meeting mod, μπορει να επικοινωνησει με πμ με το Δς η ακομα και με καποιον mod ωστε να το προωθησουμε.

Ας μεινουμε στο θεμα μας.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για έλεγχο μεταχειρισμένου έχει σημασία Καρεντα ή ΕΤΕΑ; Υπάρχει κάποια προτίμηση ή θα κανούν την ίδια δουλειά; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παει για ελεγχο αγορας στην ετεα και πραγματικα το κανανε φτερο το αμαξι..αξιζαν τα ~50ευρω

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι πολυ σημαντικη η ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ και επειδη με το προηγουμενο μου αμαξι την πατησα και ας το ειχα παρει απο αντιπροσωπεια,εχω να πω οτι προσωπικα εκανα 2 ελεγχους σε 2 διαφορετικα συνεργεια,το ενα ηταν στην ΕΤΕΑ που εμεινα εκπληκτος με το ποσο προσεκτικα το ειδαν σε σχεση με εναν παλιο-γνωστο-συνεργειά της θεσσαλονικης για vw που απλα το εριξε μια προχειρη ματια και εννοειται με εχασε και σαν πελατη....

 

σας παραθετω εναν καταλογο με τον ελεγχο στην ετεα,μην βλεπετε απλα τα τσεκ σε καθε κουτι,πρακτικα εγινε πολυ λεπτομερης ελεγχος.

 

IMG_4852.jpg

IMG_4851.jpg

IMG_4853.jpg

IMG_4854.jpg

IMG_4855.jpg

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι ανακατασκευη κινητηρα 1,6ΜΡΙ 8βαλβιδο για γκολφ 4. Κωδικος κινητηρα ALK. Υπάρχουν ιδιωκτητες ή υπαλληλοι συνεργειων εδω που θα μπορουσαν να μου δωσουν προσφορα;  

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανένας προσωπική άποψη για τον Μπάτζιο (στην Πυλαία - και όχι τον άλλο);;

Θέλω να αλλάξω βολάν/δίσκο/πλατώ, έχω να αλλάξω και δισκόπλακες/τακάκια... έχω να αλλάξω και την σερπαντίνα του τιμονιού, και παρά το ότι πηγαίνω  για τα σέρβις σε αντιπροσωπεία του "ομίλου" λίγο τους φοβάμαι τώρα γιατί βάζουν πιτσιρίκια (μαλωμένα με τα ροπόκλειδα - και εδώ μιλάμε για ένα σκασμό βίδες που πρέπει να μπουν σωστά).

Link to comment
Share on other sites

μια φορα πηγα και εφυγα τρεχοντας....μπορω να πω οτι μονο που δε με πυροβολισε γιατι τολμησα

να του πω οτι θελω να βαζω τα δικα μου πραγματα και να του δινω κατι παραπανω για την εργασια του...

αυτο  που μου πε ηταν το εξης

Τι λε ρε μεγαλε σοβαρα???ξερεις εσυ ποσα βγαζω εγω απο τα ανταλλακτικα???

και αν εσυ μου φερνεις οτι να ναι ανταλλακτικα?εγω τι θα κανω?θα ψαχνω εδω κ εκει να βρω το σωστο?

του απανταω πως γνωριζω πολυ καλα τι αυτοκινητο εχω και τι ανταλλακτικα χρειαζεται ανα πασα ωρα και στιγμη

και μου λεει ναι αλλα αν εχει κατι που εσυ δεν το προεβλεψες?

του λεω...θα το αλλαξεις αν βεβαια εκεινη τη στιγμη θα μπορω να στο πληρωσω και ειναι αμμεση αναγκη για αλλαγη.

μετα μου πε μια αλλη μαλακια αλλα οπως μιλουσε σηκωθηκα και εφυγα...

 

μιλαμε για 60 παρα χρονων ανθρωπο που καααααααααααααθεται στο γραφειο

και εχει τα "μαστορια" να δουλευουνωγια την παρτη του.

βεβαια το θετικο ειναι οτι ειναι πολλα χρονια συνεργειο στα vag που ευλογα σημαινει πως ο ιδιος εχει γνωσεις.

Link to comment
Share on other sites

μια φορα πηγα και εφυγα τρεχοντας....μπορω να πω οτι μονο που δε με πυροβολισε γιατι τολμησα
να του πω οτι θελω να βαζω τα δικα μου πραγματα και να του δινω κατι παραπανω για την εργασια του...
αυτο  που μου πε ηταν το εξης
Τι λε ρε μεγαλε σοβαρα???ξερεις εσυ ποσα βγαζω εγω απο τα ανταλλακτικα???
και αν εσυ μου φερνεις οτι να ναι ανταλλακτικα?εγω τι θα κανω?θα ψαχνω εδω κ εκει να βρω το σωστο?
του απανταω πως γνωριζω πολυ καλα τι αυτοκινητο εχω και τι ανταλλακτικα χρειαζεται ανα πασα ωρα και στιγμη
και μου λεει ναι αλλα αν εχει κατι που εσυ δεν το προεβλεψες?
του λεω...θα το αλλαξεις αν βεβαια εκεινη τη στιγμη θα μπορω να στο πληρωσω και ειναι αμμεση αναγκη για αλλαγη.
μετα μου πε μια αλλη μαλακια αλλα οπως μιλουσε σηκωθηκα και εφυγα...
 
μιλαμε για 60 παρα χρονων ανθρωπο που καααααααααααααθεται στο γραφειο
και εχει τα "μαστορια" να δουλευουνωγια την παρτη του.
βεβαια το θετικο ειναι οτι ειναι πολλα χρονια συνεργειο στα vag που ευλογα σημαινει πως ο ιδιος εχει γνωσεις.


Καλά αν σε είπε έτσι έχει και αλλού συνεργεία. Αυτά τα συνεργεία πρέπει να κλείσουν κάποτε.

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.