Jump to content
atrias

Καλά συνεργεία στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

1 ώρα πριν , michael_salonika88 said:

Πήγαινε στον Σιφναίο


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έχει γνώσεις και από tsi και διαγνωστικά? Πολύ λαχείο εδώ στη Θεσσαλονίκη. Οι περισσότεροι ιδιοκτήτες συνεργείων για να αποδείξουν ότι τα συνεργεία είναι πλέον  φθηνά και να γίνουν αρεστά στους καταναλωτές τοποθετούν ιμιτασιόν ανταλλακτικά. Το θέμα είναι ότι σε λιγότερο από 10.000 χιλιόμετρα τα παίρνεις όλα σχεδόν στο χέρι. 

Link to comment
Share on other sites

Έχει γνώσεις και από tsi και διαγνωστικά? Πολύ λαχείο εδώ στη Θεσσαλονίκη. Οι περισσότεροι ιδιοκτήτες συνεργείων για να αποδείξουν ότι τα συνεργεία είναι πλέον  φθηνά και να γίνουν αρεστά στους καταναλωτές τοποθετούν ιμιτασιόν ανταλλακτικά. Το θέμα είναι ότι σε λιγότερο από 10.000 χιλιόμετρα τα παίρνεις όλα σχεδόν στο χέρι. 


Έχει γνώσεις αλλά γιατί δεν παραγγέλνεις εσυ τα ανταλλακτικά που θες και να πηγαίνεις για τοποθέτηση; Έτσι κάνω τόσα χρόνια, είμαι πάντα μπροστά στην τοποθέτηση και ποτε δεν είχα θέμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει γνώσεις και από tsi και διαγνωστικά? Πολύ λαχείο εδώ στη Θεσσαλονίκη. Οι περισσότεροι ιδιοκτήτες συνεργείων για να αποδείξουν ότι τα συνεργεία είναι πλέον  φθηνά και να γίνουν αρεστά στους καταναλωτές τοποθετούν ιμιτασιόν ανταλλακτικά. Το θέμα είναι ότι σε λιγότερο από 10.000 χιλιόμετρα τα παίρνεις όλα σχεδόν στο χέρι. 


Έχει γνώσεις αλλά γιατί δεν παραγγέλνεις εσυ τα ανταλλακτικά που θες και να πηγαίνεις για τοποθέτηση; Έτσι κάνω τόσα χρόνια, είμαι πάντα μπροστά στην τοποθέτηση και ποτε δεν είχα θέμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκοψα το νήμα των 60.000 χλμ κ το cc πρέπει να πάει σε συνεργείο με καλή τεχνογνωσία πέραν των λαδιών /φίλτρων που άλλαζα ως τώρα απο τα 27.000 που το έχω . πχ ο γνωστός μου μάστορας που το πήγαινα μου είπε οτι για τα υγρά φρενών που θέλω να αλλάξω πρέπει να το πάω σε κάποιον που εχει το μηχάνημα γιατι εμπειρικά δεν βασιζόταν να τα αλλάξει ....

Τις αντιπροσωπείες τις φοβάμαι λόγω πιθανού γδαρσυματος ...

Μια επιλογή είναι ο Αρζουμανιδης που πολλοί λένε καλά λογια αλλά πρέπει να τραβηχτω απο Εύοσμο στα Μουδανια .

Η άλλη είναι ο καλός μου πελάτης Νιζαμης Skoda στην Καραολή στον Εύοσμο ο οποίος εχει χρονια στην άγορα αλλά δεν ξέρω τι δουλειά κάνει κ τι διαγνωστικά/μηχανήματα εχει, ξέρω όμως οτι δεν θα με κοροϊδέψει .

Θα εκτιμούσα γνώμη απο κάποιον που εχει πάει 

Edited by leftlane
Link to comment
Share on other sites

Καλό συνεργείο για VW είναι ο Πορφύρης ο οποίος είναι προέκταση Μακρυγιάννη πάνω από τον περιφερειακό στην Ηλιούπολη.

Αναφέρομαι στον Πατέρα και όχι στα παιδιά του που έχουν συνεργείο αλλού.

Πολύ φιλικός και καλός στη δουλειά του. f9d4293bd6c03fe265ec0c4fa947ced3.jpg501530bf2224095755327704f68fd0e6.jpg9deb998807816ac5d31da134cfe94de8.jpgc1a8e312212069dc5e7628864bcbb8ca.jpgcbc8b50d25484a4c63c1b3ce9fcf2793.jpg

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ο Σωτηριαδης που βρισκεται ακριβως γιατι στο γκουγκλ βρισκει 2... ενας καλαμαρια και ενας συνδικα ποιος ακριβως ειναι ο καλος?

Και 2η ερωτηση εχει κανεις εμπειρια να μου πει για το συνεργειο speed race καπου στην τουμπα ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολλά χρόνια και πολλά συνεργεία που έχω αλλάξει πλέον με το αυτοκίνητο μου ασχολείται μόνο ένας.

Αυτός είναι ο Σωτήρης Γραμμενόπουλος.

Το συνεργείο του είναι δίπλα στην Αλεξάνδρεια στο χωριό Αγκαθιά.

Είναι επαγγελματίας με πολύ γνώση στα VAG και όχι μόνο.

Εκεί έχω κάνει το αμάξι μου DSG 6.

Κάνει πολύ καλές τιμές.

Είναι γρήγορος και εξηγημενος.

Θα σε πει ακριβώς αυτό που πρέπει να σε πει και θα σε κάνει την δουλειά.

Δεν είναι μακριά από Θεσσαλονίκη παιδιά.

Αξίζει με 1000... 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπόρεσα να κατανοήσω γιατί κανένα συνεργείο δεν με καλύπτει. Έλλειψη βιβλιογραφίας για τα αυτοκίνητα για αυτό κάθε φορά λέω θα φύγω και κάθε φορά γυρίζω πάλι στην αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

ΤΊΤΛΟΙ ΤΈΛΟΥΣ  για την Ε.Τ.Ε.Α VW- AUDI Θεσσαλονίκης.

 

πηγή εδώ.

 

https://www.zougla.gr/automoto/reportaz---apopsis/article/katevase-tampeles-mia-apo-tis-pio-istorikes-antiprosopies-aftokiniton-stin-elada

 

 

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω καταλήξει στην αντιπροσωπεία στο κιλκίς κάνουν λογικές τιμές και είναι πάντα με το χαμόγελο. Θεσσαλονίκη ο καθένας το παίζει μέγα μάστορας και τελικά ψάχνει στο google λύσεις...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, νεος στο φορουμ.
Βλεπω εχουν υποθει διαφορα συνεργεια και ηθελα να ρωτησω την γνωμη σας για τον Λαμπρης
Ενας ταξιτζης μου ειχε πει για audi να πας στον Λαμπρης , ειναι ο καλυτερος.
Ψαχνοντας google να δω αν υπαρχουν σχολια περι Λαμπρη δεν εχω βρει ουτε ενα φορουμ να τον αναφερει.
Τον γνωρίζετε; ειναι οντως καλο συνεργειο;

Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2022 at 1:05 ΜΜ, a4audi said:

Γεια σας παιδια, νεος στο φορουμ.
Βλεπω εχουν υποθει διαφορα συνεργεια και ηθελα να ρωτησω την γνωμη σας για τον Λαμπρης
Ενας ταξιτζης μου ειχε πει για audi να πας στον Λαμπρης , ειναι ο καλυτερος.
Ψαχνοντας google να δω αν υπαρχουν σχολια περι Λαμπρη δεν εχω βρει ουτε ενα φορουμ να τον αναφερει.
Τον γνωρίζετε; ειναι οντως καλο συνεργειο;

Εγώ το μεγάλο θα συνεχίζω να το πηγαίνω αντιπροσωπεία. Το μικρό ίσως το πάω στον Πορφύρη γιατί από οτι ξέρω κάνουν και σερβις. Από ταξιτζίδες συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ούτε μισή γραμμή από τα λόγια τους. Ευτυχώς που υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.

Edited by vastil
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Χρειάστηκε να αλλάξω μία φυσούνα (φούσκα) στο εμπρός δεξί ημιαξόνιο. Η τιμή της 20 ευρώ και 40 ευρώ εργασία με το ΦΠΑ σε γνωστό συνεργείο της Τούμπας.

Πως σας φάνηκε η τιμή;

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2023 at 9:19 AM, karlos said:

Παιδιά καλημέρα.

Χρειάστηκε να αλλάξω μία φυσούνα (φούσκα) στο εμπρός δεξί ημιαξόνιο. Η τιμή της 20 ευρώ και 40 ευρώ εργασία με το ΦΠΑ σε γνωστό συνεργείο της Τούμπας.

Πως σας φάνηκε η τιμή;

Καλά είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.