Jump to content
doggy

Συνάντηση μελών Αττικής στο Olympico

Recommended Posts

Μπα δεν θα παρω... Καθε Πεμπτη Olympico τωρα και Κυριακη.... Πολυ πρωτοτυπια εχει πεσει τελευταια... Καλα να περασετε... see you next time

ΝΑΙ φιλε μου Βενετη αλλα εσυ δεν ηρθες τη πεμπτη!!!

ΕΛΑ τουλαχιστον τη κυριακη tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρυ αλλα αυτη τη Κυριακη δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι κατι μου ετυχε :cry::cry::cry: .

Το κενό ειναι μεγάλο..... αλλα τι να κάνω.... θα το καλύψω εγώ! ;)

Scirocco μέσα. Φραπέ μέτριο γαλα (αν αργήσω)

Link to comment
Share on other sites

Βαλε και μενα μεσα tongue.gif

Να δουμε θα πετυχουμε τον γνωστο αγνωστο στον Κηφισσο ???? :D :D B):lol:

Link to comment
Share on other sites

Βαλε και μενα μεσα
Χωραω να ερθω και εγω αν ειναι?

ολοι χωραμε παιδες απλα καλο ειναι να ποσσταρουμε ποιο νωρις γιατι κλεινουμε θεσεις.

παντα εχουμε κ παραπανω αλλα καμια φορα δεν ξερεις τι γινετε....

ΦΙΛΙΚΑ BAD BOY

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ωραια ηταν σημερα!!! Ωραια κουβεντουλα! Τελικα phantom δεν καταφερα να σε δω στον Κηφισσο ΑΛΛΑ ....................................................... σε πετυχα Olimpico :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:wacko: :wacko: :D :D :D

Αντε αναμενουμε την επομενη συναντηση!!!! Ρε φαντομ τι ψευδωνυμο ειχε ο φιλος που καθοταν αριστερα μου ???? Παντα σας ξεχναω.... που θα παει θα σας μαθω!!!! Τον raven θυμαμαι..... γνωστη φυσιογνωμια ετσι raven ???? tongue.gif

Παντος Χαρηκα που τα παμε !!!

Τα λεμε !!! ΘΑΝΟΣ

Edited by Thanos_mc
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο ρωτησα.Επειδη το ειπα λιγο τελευταια στιγμη :DΑν παιζει προβλημα δεν πειραζει...

Ελπιζω να ηρθες φιλε μου και να περασες καλα....

Καλα ηταν αλλα μπορουσε κ καλυτερα....αν και συχνοι πελατες στο OLYMPICO χαλια εξυπηρετηση κ χαλια κ το μερος που μας πεταξαν....ευτυχως η παρεα ειναι καλη.....!!!!

Link to comment
Share on other sites

o Icy ήταν εκεί ;)

Μαζί με όλους μας... περάσαμε σούπερ, πολύ γέλιο με το διπλανό τραπέζι και τον D1g1taL να τον έχει κόψει η λόρδα περιμένοντας το burger του και χαζεύοντας τους polo1.6T, blackadder, kouliss να χτυπάνε τις βάφλες...

Τον Babis XL (ξάδερφος polo1.6T) δεν τον αναφέρω γιατί έβλεπε την πλάτη του και έκρυβε τα όσα "χτύπησε" χαχαχαχαχαχα

Χαβαλές λοιπόν, μπόλικο γέλιο, ωραίες προτάσεις που άκουσα από το τραπέζι των "γνωστών-άγνωστων" Bad Boy, petrose melissia, golf GT κλπ.

Stay Tuned.... there's still more to come! ;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω Κωνσταντινε περασαμε ομορφα! !!!!!!!!! Οντος τωρα που το ανεφερες καποιους ειδα στα δεξια μου να χτυπανε κατι βαφλες θυριααααααααααα tongue.gif .............. δεν ηξερα οτι εχει και τετοια το ολυμπικο....... χααχχααχχαχα θα το τιμησω αλλη μερα !!!!!!!! :D Προσθετω και συμφωνω με τον προλαλησαντα ο icy20 ηταν εκει μαζι μας και τα ειπαμε μια χαρα!!!!!!!!!

Βεβαια μερικους αλλους απο πισω μου δεν τους ηξερα αλλα σιγα σιγα γνωριζομαστε!!!

ΘΑΝΟΣ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαβαλές λοιπόν, μπόλικο γέλιο κ ωραίες προτάσεις που άκουσα από το τραπέζι των "γνωστών-άγνωστων" Bad Boy, petrose melissia, golf GT κλπ.

Stay Tuned.... there's still more to come! :lol:

ετσι ειναι ΚΩΣΤΑ εχουμε απ ολα εμεις.....στο τραπεζι μας :rolleyes:

doggy ανοιξε Gallery για φωτο

Link to comment
Share on other sites

Οπα ...... Να τα !!!!!! Εχουμε και παπαρατσι !!!!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif Βαλτε να δουμε....... :lol: ψωνιο....... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα περασατε! κριμα εγω δεν μπορεσα να κατσω <_<

next time!

ΡΕ ΑΡΧΟΝΤΑ !!!!!!!!!! Σε εψαχνα σε εψαχνα αλλα δεν σε εβρισκα!! Και λεω που πηγες ........

Next time φιλε μου θα ειμαστε ολοι μαζι !!!!!!!!!!!!!

ΘΑΝΟΣ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ φιλε μου Βενετη αλλα εσυ δεν ηρθες τη πεμπτη!!!

ΕΛΑ τουλαχιστον τη κυριακη tongue.gif

Μου ειχαν παρει τις πινακιδες και πηγα κατευθειαν σπιτι.... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest NOS
ετσι ειναι ΚΩΣΤΑ εχουμε απ ολα εμεις.....στο τραπεζι μας :D

MONO ΠΑΪΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ -_-

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ παντος αμα ειχατε παίδακια και σας επερνα χαμπαρι ακομα στο ολυμπικο θα ημουν :oB):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

The next time !!!!!!!!!!! Θα φτιαξουμε ενα μεγαλο δελτιο παραγγελιας και θα του πουμε του σερβιτορου παρτα και φτιαξτα ... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.