Jump to content

Recommended Posts

Guest Scorpio
Αλλα άκουσα εγω οταν οδηγούσα το rx μου..... <_<<_<

Βρε καλή μου, καλό το ρυζάκι, αλλά μου την έσπασαν τα ηλεκτρονικά και ότι δεν είναι πύραυλος! Από ένα coupe car (και ιδίως πισωκούνα) περιμένεις πολύ περισσότερα!!!

1) Ο ήχος του κινητήρα είναι κορυφαίος (αν και έχω συνηθίσει στην βαρβατήλα του BCB tongue.gif )

2) Το εσωτερικό αρκετά καλό (Με φθηνά υλικά όμως!)

3) Το τιμόνι πολύ καλό και βαρύ (Αν μας άφηναν ανενόχλητους τα ηλεκτρονικά θα έπαιζαν τα χέρια μου πολύ με το τιμόνι)

4) Πολύ καλή αίσθηση της άνεσης για την ανάρτηση! (Με 18άρια εγώ + χαμήλωμα κλπ έχει διαφορά)

5) Με χάλασε η 2α του που μου έβγαλε 107χλμ ενώ το Golf μου 98...

6) Πολύ καλή η μαγκιά με τα 2 πίσω καθίσματα!

7) Κορυφαία τα μπροστά καθίσματα!

<_< Πίνει την βενζίνα σαν το νεράκι!

9) Την διαφορά στα λεφτά από το S2000 την πληρώνεις στον βενζινά, άρα θα προτιμούσα να τα έδινα στην HONDA...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα μου φαινεται απιστευτο εως τραγικο αυτο που λες! εχεις σταθει ποτε διπλα σε S? προσπαθησε να το περασεις με τις μπαντες οπως λες και κανε μετα ενα ποστ να μας πεις την εμπειρια σου.

για να γινω πιο σαφης, ο κολλητος μου περσυ αγορασε το ρχ8. εμεινε τοσο ικανοποιημενος που πριν καλα καλα κλεισει το αμαξι 2μηνο το πουλησε γιατι επινε συνεχως τσαγακι και γιατι οπως χαρακτηριστικα μου ειχε πει " αγορασα ενα ψεμα".αγορασε λοιπον το S2000 και βρηκε την υγεια του! οπου εβρισκε ρχ8 του εδινε και καταλαβαινε!κερναγε αβερτα! και ειχα την ευχαριστηση πολλες φορες σε αυτες τις "αναμετρησεις" να ειμαι κι εγω παρουσα! <_<

κατα τη γνωμη μου το ρχ8 ειναι ενα υπερτιμημενο αυτοκινητο που απλα πουλαει καλα λογω της χαμηλης τιμης του συγκριτικα με αλλα τουτουνια της κατηγοριας του. that's all....

μην υπερβαλουμε λοιπον, καλο ειναι να αναγνωριζουμε ολοι την αξια του αυτοκινητου μας και τα ορια του, γιατι με τα λογια και μονο κανενα αυτοκινητο δεν υπερβαινει την πραγματικη του αξια και τις δυνατοτητες του...

Μην υποβιβάζουμε την αξία ενός αυτοκινήτου επειδή υπάρχουν γρηγορότερα. Το RX-8 είναι ένα πάρα πολύ καλοστημένο (τυπικά) "sports sedan" που φέρνει σε "coupe", το S2000 είναι roadster. Το οτι πίνει τσάι απο S2000 είναι γεγονός. Το οτι κοστίζει κάπου 13.000 λιγότερα είναι επίσης γεγονός. Επίσης έχει πάααρα πολύ καλή οδηγική συμπεριφορά η οποία είναι και ρυθμίσιμη στα μέτρα σου, κάτι που στο S2000 δε συμβαίνει - το S μπορεί να είναι στημένο ξυράφι, αλλά αν κάνεις λάθος, τιμωρείσαι με θάνατο (συγνώμη για το μακάβριο, αλλά ξέρω υπερβολικά πολύ κόσμο που έχει πάει απο S). Το αυτοκίνητο θέλει ΧΕΡΙΑ όπως προαναφέρθηκε, δεν είναι για όλους.

Θα παιρνα το ΡΧ-8 αν ο Renesis είχε την κατανάλωση που αναλογεί στα άλογά του και όχι τη διπλάσια, και άν έβγαζε τα άλογα που λέει στα specs του. Απο κεί και πέρα είναι το καλύτερο value-for-money αυτοκίνητο που ξέρω, με άλογα, πισωκίνητο, γαμάτη συμπεριφορά, ωραίο design και πάει λέγοντας...

Λοιπόν

M3 - 83.800 Euro - 3.2 lt - 343hp

350Z - 55.780 Euro - 3.5 lt - 300hp

S2000- 49.900 Euro - 2.0 lt - 240hp

Όπως βλέπεις με 50.000 δεν παίρνεις κανένα, πόσο μάλλον το M3, επίσης μιλάμε για τεράστια διαφορά κυβικών η οποία καθρεφτίζεται στην τσέπη σου κάθε φορά που θα μπαίνεις σε βενζινάδικο. ¶σε που το S είναι "ειδικό" αυτοκίνητο για όσους καταλαβαίνουν, και επίσης θέλει ΧΕΡΙΑ για να το πας όπως πρέπει <_<

Ακριβώς αυτό

RX-8: ~37.000, 220-230Ps (τα 240 είναι δυστυχώς πρόϊον μιάς φαντασίας που κάνει υπερωρίες)

Στην τελική, δεν επιλέγεις τα αυτοκίνητα με βάσει το ταχύτερο αλλά με βάση την τσέπη σου. Αλλιώς θα είχαμε όλοι Lamborghini και Ferrari, και αυτό το forum δε θα υπήρχε.

Και το S πρίν σκεφτείς αν μπορείς να δώσεις τα 50.000, καλό θα ήταν να μετρήσεις τα χέρια σου πρώτα, γιατί αν δε σου φτάνει το RX μάλλον σκοπεύεις να το πάς τάπα, και θα τα χρειαστείς...

Link to comment
Share on other sites

Όπως βλέπετε πολλά τα λεφτά Αρη οπότε gti golf V η καλύτερη επιλογή στα κυβικά αυτά
<_<;):blink: Δεν το κατάλαβα, τεσπα, αμα θες κάντο μου λιανά....

Χμ καλή επιλογή

Λοιπόν

M3 - 83.800 Euro - 3.2 lt - 343hp

350Z - 55.780 Euro - 3.5 lt - 300hp

S2000- 49.900 Euro - 2.0 lt - 240hp

Όπως βλέπεις με 50.000 δεν παίρνεις κανένα, πόσο μάλλον το M3, επίσης μιλάμε για τεράστια διαφορά κυβικών η οποία καθρεφτίζεται στην τσέπη σου κάθε φορά που θα μπαίνεις σε βενζινάδικο. ¶σε που το S είναι "ειδικό" αυτοκίνητο για όσους καταλαβαίνουν, και επίσης θέλει ΧΕΡΙΑ για να το πας όπως πρέπει ;)

Με 50K περνω ενα πολυ καλα μεταχειρισμένο M3 από γερμανια με 30000-40000χιλιομετρα και αμα ειμαι και κωλόφαρδος και εκδοση individual....Ετσι εχω ενα απόλυτο για τα δικα μου δεδομένα αμάξι ,που είναι large απο όλες τις μεριες και αν κοιταξεις.....Συν τις αλλης το S-ακι ομορφο τουτου , αλλα 50χιλιαρικα δεν τα δινω για να παρω honda...Τοσο απλα.....(γιατι στο κατω κατω παντα με ενα honda θα μείνω!--)...Και οσο για τους ΧΕΡΑΔΕΣ που τα εχουν τους είδαμε...Τα περισσοτερα είναι διπλωμένα σε κολωνες και οι αγγελιες εχουν βουλιάξει απο τρακαρισμένα S-akia που αναζητούν αγοραστή.....

Και sorry δλδ αμα είχα 50χιλιαρικα , τα 5 θα με χαλαγανε?Ωστε να παρω το 350Z?

Βρε καλή μου, καλό το ρυζάκι, αλλά μου την έσπασαν τα ηλεκτρονικά και ότι δεν είναι πύραυλος! Από ένα coupe car (και ιδίως πισωκούνα) περιμένεις πολύ περισσότερα!!!

6) Πολύ καλή η μαγκιά με τα 2 πίσω καθίσματα!

<_< Πίνει την βενζίνα σαν το νεράκι!

9) Την διαφορά στα λεφτά από το S2000 την πληρώνεις στον βενζινά, άρα θα προτιμούσα να τα έδινα στην HONDA...

6)Ναι συμφωνω <_<

8)x2 , οπως επίσης και το λαδάκι του..Εχει και ειδικό stickeraki στο τζάμι....

9)Γιατι ρε παιδια , ποιος είπε οτι το S2k δεν καίει?Αμα το πηγαίνεις 7-9 για να δουλέψει τι θα κάψει καλαμπόκι??

Μην υποβιβάζουμε την αξία ενός αυτοκινήτου επειδή υπάρχουν γρηγορότερα. Το RX-8 είναι ένα πάρα πολύ καλοστημένο (τυπικά) "sports sedan" που φέρνει σε "coupe", το S2000 είναι roadster. Το οτι πίνει τσάι απο S2000 είναι γεγονός. Το οτι κοστίζει κάπου 13.000 λιγότερα είναι επίσης γεγονός. Επίσης έχει πάααρα πολύ καλή οδηγική συμπεριφορά η οποία είναι και ρυθμίσιμη στα μέτρα σου, κάτι που στο S2000 δε συμβαίνει - το S μπορεί να είναι στημένο ξυράφι, αλλά αν κάνεις λάθος, τιμωρείσαι με θάνατο (συγνώμη για το μακάβριο, αλλά ξέρω υπερβολικά πολύ κόσμο που έχει πάει απο S). Το αυτοκίνητο θέλει ΧΕΡΙΑ όπως προαναφέρθηκε, δεν είναι για όλους.Θα παιρνα το ΡΧ-8 αν ο Renesis είχε την κατανάλωση που αναλογεί στα άλογά του και όχι τη διπλάσια, και άν έβγαζε τα άλογα που λέει στα specs του. Απο κεί και πέρα είναι το καλύτερο value-for-money αυτοκίνητο που ξέρω, με άλογα, πισωκίνητο, γαμάτη συμπεριφορά, ωραίο design και πάει λέγοντας...

Ακριβώς αυτό

RX-8: ~37.000, 220-230Ps (τα 240 είναι δυστυχώς πρόϊον μιάς φαντασίας που κάνει υπερωρίες)

Στην τελική, δεν επιλέγεις τα αυτοκίνητα με βάσει το ταχύτερο αλλά με βάση την τσέπη σου. Αλλιώς θα είχαμε όλοι Lamborghini και Ferrari, και αυτό το forum δε θα υπήρχε.

Και το S πρίν σκεφτείς αν μπορείς να δώσεις τα 50.000, καλό θα ήταν να μετρήσεις τα χέρια σου πρώτα, γιατί αν δε σου φτάνει το RX μάλλον σκοπεύεις να το πάς τάπα, και θα τα χρειαστείς...

x2

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
Μην υποβιβάζουμε την αξία ενός αυτοκινήτου επειδή υπάρχουν γρηγορότερα. Το RX-8 είναι ένα πάρα πολύ καλοστημένο (τυπικά) "sports sedan" που φέρνει σε "coupe", το S2000 είναι roadster. Το οτι πίνει τσάι απο S2000 είναι γεγονός. Το οτι κοστίζει κάπου 13.000 λιγότερα είναι επίσης γεγονός. Επίσης έχει πάααρα πολύ καλή οδηγική συμπεριφορά η οποία είναι και ρυθμίσιμη στα μέτρα σου, κάτι που στο S2000 δε συμβαίνει - το S μπορεί να είναι στημένο ξυράφι, αλλά αν κάνεις λάθος, τιμωρείσαι με θάνατο (συγνώμη για το μακάβριο, αλλά ξέρω υπερβολικά πολύ κόσμο που έχει πάει απο S). Το αυτοκίνητο θέλει ΧΕΡΙΑ όπως προαναφέρθηκε, δεν είναι για όλους.

Θα παιρνα το ΡΧ-8 αν ο Renesis είχε την κατανάλωση που αναλογεί στα άλογά του και όχι τη διπλάσια, και άν έβγαζε τα άλογα που λέει στα specs του. Απο κεί και πέρα είναι το καλύτερο value-for-money αυτοκίνητο που ξέρω, με άλογα, πισωκίνητο, γαμάτη συμπεριφορά, ωραίο design και πάει λέγοντας...

Ακριβώς αυτό

RX-8: ~37.000, 220-230Ps (τα 240 είναι δυστυχώς πρόϊον μιάς φαντασίας που κάνει υπερωρίες)

Στην τελική, δεν επιλέγεις τα αυτοκίνητα με βάσει το ταχύτερο αλλά με βάση την τσέπη σου. Αλλιώς θα είχαμε όλοι Lamborghini και Ferrari, και αυτό το forum δε θα υπήρχε.

Και το S πρίν σκεφτείς αν μπορείς να δώσεις τα 50.000, καλό θα ήταν να μετρήσεις τα χέρια σου πρώτα, γιατί αν δε σου φτάνει το RX μάλλον σκοπεύεις να το πάς τάπα, και θα τα χρειαστείς...

x3

@ Puck: εννούσα πριν οτι πολλά τα λεφτά για αυτά τα άλογα και για μένα καλύτερη επιλογή θα ήταν το gti to 5άρι.

Link to comment
Share on other sites

x3

@ Puck: εννούσα πριν οτι πολλά τα λεφτά για αυτά τα άλογα και για μένα καλύτερη επιλογή θα ήταν το gti to 5άρι.

<_<<_<<_<

Link to comment
Share on other sites

Μην υποβιβάζουμε την αξία ενός αυτοκινήτου επειδή υπάρχουν γρηγορότερα. Το RX-8 είναι ένα πάρα πολύ καλοστημένο (τυπικά) "sports sedan" που φέρνει σε "coupe", το S2000 είναι roadster. Το οτι πίνει τσάι απο S2000 είναι γεγονός. Το οτι κοστίζει κάπου 13.000 λιγότερα είναι επίσης γεγονός.

δεν υποβιβασα τιποτα! ειπα απλα την αληθεια..οχι να λεμε κι οτι θελουμε. απο που κι ως που το ρχ8 περναει τα παντα απο πανω :thumbsup::blink: ????? αυτο ηθελα να διευκρινισω χωρις να μειωσω κανεναν και τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Εννοείται οτι το rx8 δέν περνάει τα πάντα από πάνω, εγω ήμουν από τους πρώτους που είπα οτι δεν εχει τόσο καλή ροπή όσο θα περίμενα για ενα αμάξι με 200 άλογα. Τσαγάκι θα κερνάει αλλά και θα κερνιέται όπως με όλα τα αμάξια..... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

alexlakis στην κατηγορεια των χρηματων που κανει δεν του κολλαει τιποτα. αυτο ειναι το γεγονος. οσον αφορα το s σιγα το αμαξι. παλιο κ ακριβο πλεον.κ οπως ειπε κ ο γερασιμος εχουν σκοτωθει πολλα ατομα με αυτο το car.οσον αφορα το turbo kit puck ναι θα το εβαζα αν το ειχα δευτερο αυτοκινητο το rx8 γιατι αυξανει τρελλα την καταναλωση. κ ναι δεν υπαρχει μαμα gti που να παει να κολλησει σε 8αρι κ να το περασει, εκτος αν ο οδηγος του δεν εχει λεφτα για βενζινες. αν αναφερθουμε σε φτιαγμενα κ παλι ενα τουρμπατο 8αρι σε σχεση με ενα φτιαγμενο gti παιζει να ειναι ξανα μπροστα. ειπαμε καλο το gti αλλα εμενα δεν με συγκινισε τοσο πολυ για να το παρω.α κ που να δειτε ποσα παιδια εφυγαν απο vag για το rx8.εγω δεν πιστευα στα ματια μου.πολλα απο αυτα μαλιστα κ 1.8t .

Edited by decibel
Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα το s σιγα το αμαξι. παλιο κ ακριβο πλεον.

Σιγα το αμάξι - Δεν το σχολιάζω γιατί είναι τουλάχιστον αστείο!!

Παλιό - Και το RX-7 παλιό είναι σε χαλάει?

Ακριβό - Είναι τυχαίο αυτό?

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μην υποβιβάζουμε την αξία ενός αυτοκινήτου επειδή υπάρχουν γρηγορότερα. Το RX-8 είναι ένα πάρα πολύ καλοστημένο (τυπικά) "sports sedan" που φέρνει σε "coupe", το S2000 είναι roadster. Το οτι πίνει τσάι απο S2000 είναι γεγονός. Το οτι κοστίζει κάπου 13.000 λιγότερα είναι επίσης γεγονός. Επίσης έχει πάααρα πολύ καλή οδηγική συμπεριφορά η οποία είναι και ρυθμίσιμη στα μέτρα σου, κάτι που στο S2000 δε συμβαίνει - το S μπορεί να είναι στημένο ξυράφι, αλλά αν κάνεις λάθος, τιμωρείσαι με θάνατο (συγνώμη για το μακάβριο, αλλά ξέρω υπερβολικά πολύ κόσμο που έχει πάει απο S). Το αυτοκίνητο θέλει ΧΕΡΙΑ όπως προαναφέρθηκε, δεν είναι για όλους.

Θα παιρνα το ΡΧ-8 αν ο Renesis είχε την κατανάλωση που αναλογεί στα άλογά του και όχι τη διπλάσια, και άν έβγαζε τα άλογα που λέει στα specs του. Απο κεί και πέρα είναι το καλύτερο value-for-money αυτοκίνητο που ξέρω, με άλογα, πισωκίνητο, γαμάτη συμπεριφορά, ωραίο design και πάει λέγοντας...

Ακριβώς αυτό

RX-8: ~37.000, 220-230Ps (τα 240 είναι δυστυχώς πρόϊον μιάς φαντασίας που κάνει υπερωρίες)

Στην τελική, δεν επιλέγεις τα αυτοκίνητα με βάσει το ταχύτερο αλλά με βάση την τσέπη σου. Αλλιώς θα είχαμε όλοι Lamborghini και Ferrari, και αυτό το forum δε θα υπήρχε.

Και το S πρίν σκεφτείς αν μπορείς να δώσεις τα 50.000, καλό θα ήταν να μετρήσεις τα χέρια σου πρώτα, γιατί αν δε σου φτάνει το RX μάλλον σκοπεύεις να το πάς τάπα, και θα τα χρειαστείς...

Σωστος 1000% ρε μαγκακο...

Link to comment
Share on other sites

κ ναι δεν υπαρχει μαμα gti που να παει να κολλησει σε 8αρι κ να το περασει, εκτος αν ο οδηγος του δεν εχει λεφτα για βενζινες. αν αναφερθουμε σε φτιαγμενα κ παλι ενα τουρμπατο 8αρι σε σχεση με ενα φτιαγμενο gti παιζει να ειναι ξανα μπροστα.

Καλά μήν παίρνεις και όρκο....

Όσα RX-8 έχω πετύχει εγώ στον δρόμο ΟΛΑ έκαναν την πάπια...... :)

Link to comment
Share on other sites

που να δειτε ποσα παιδια εφυγαν απο vag για το rx8.εγω δεν πιστευα στα ματια μου.πολλα απο αυτα μαλιστα κ 1.8t .

που να δεις για ποτε θα το μετανιωσουν! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Εγώ ξέρω ότι πολλοί έχουν ξενερώσει με την επιλογή RX-8, άσχετα τί αμάξι είχαν πριν και τα πουλάνε όσο-όσο. Η μεταπωλητική αξία του RX είναι τραγική και αυτό το ξέρει πολύ καλά και ο decibel, ας μας πει πόσο το πήρε για να καταλάβετε τί εννοώ.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Aπο πρωτο χερι και μετα απο πολλες δοκιμες με φιλου μου μαμα gti με μαμα rx8 και απο σταση και απο ρεπριζ το v gti ειναι πιο γρηγορο!Ειδικα απο ρεπριζ καμια επαφη!

gti+προγραμμα εξατμιση το rx8 δεν το φτανει ποτε οτι και να κανει ακομα και turbo kit!

Kαταναλωση το rx8 εχει το λιγοτερο σε συνθηκες βολτας 17-18 λιτρα τα 100 και μπορει να φτασει εαν το πιεσεις ανετα τα 20-22

Το rx8 ομως ειναι πιο γρηγορο σε πιστα και εχει κατα την αποψη μου καλυτερο κρατημα απο v gti!

Οντως ολοι τα πουλανε οπως φυσικα και ο φιλος μου!

Τελος σε καμια δυναμομετρηση που καναν πολλα παιδια απο το rx8 cub δεν τους εβγαλαν πανω απο 210 αλογα!Παιζαν ολα απο 190 εως 210 το πολυ!

Edited by arisgti
Link to comment
Share on other sites

Απλά ανοίχτε μια Χρυσή Ευκαιρία.......

Aπο πρωτο χερι και μετα απο πολλες δοκιμες με φιλου μου μαμα gti με μαμα rx8 και απο σταση και απο ρεπριζ το v gti ειναι πιο γρηγορο!Ειδικα απο ρεπριζ καμια επαφη!

gti+προγραμμα εξατμιση το rx8 δεν το φτανει ποτε οτι και να κανει ακομα και turbo kit!

Kαταναλωση το rx8 εχει το λιγοτερο σε συνθηκες βολτας 17-18 λιτρα τα 100 και μπορει να φτασει εαν το πιεσεις ανετα τα 20-22

Το rx8 ομως ειναι πιο γρηγορο σε πιστα και εχει κατα την αποψη μου καλυτερο κρατημα απο v gti!

Οντως ολοι τα πουλανε οπως φυσικα και ο φιλος μου!

Τα παιδιά βέβαια λένε για το Cosmo με τα 240 αλλά πάλι δεδομένου ότι το νούμερο αυτό είναι ...ουτοπία..... <_<

Link to comment
Share on other sites

Απλά ανοίχτε μια Χρυσή Ευκαιρία.......

Τα παιδιά βέβαια λένε για το Cosmo με τα 240 αλλά πάλι δεδομένου ότι το νούμερο αυτό είναι ...ουτοπία..... <_<

Και εγω για αυτο λεω με τα 230!Τα αλλα βγαζουν γυρω στα 160-170 αλογα!

Edited by arisgti
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε που μπορει να φτασει κανεις οταν εχει wankel κατω απο το καπο!

Απλα να....το πεταξει! Mazda rx7 V8 .

Απο εκει και περα..δεν εχω ορεξη να γραφω 2 σελιδες για τα βανκελ μιας και τα γνωριζω.Να ξερετε οποιος ξερει να τα δουλεψει, δεν χαλανε γρηγορα.

Edited by koukouroukou
Link to comment
Share on other sites

η δικια μου αποψη για τον wankel ειναι οτι αυτο ειναι το μοτερ του μελλοντος.εκπληκτικη σκεψη και καταπληκτικη σχεδιαση.το μονο ελλατωμα σε αυτην την ιστορια ειναι οτι μαζι του εχει ασχοληθει μονο μια εταιρια.αν υπηρχαν περισσοτερες θα ειχαμε καλυτερα αποτελεσματα και θα ειχαν εξαληφθει τα περισσοτερα απο τα προβληματα του,οπως πχ η καταναλωση και (κατα πως εχω ακουσει απο φιλους πιο γνωστες αυτου του μοτερ) καποια μικροπροβληματα στην λιπανση του.

πιστευω οτι σε βαθος χρονου θα αποδειχθει πολυ καλη περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Kώστα (decibel) λυπάμαι που θα στο πω αλλά το rx-8 δεν περνάει από πάνω το 5άρι το golf-gti με την καμία, και για του λόγου του αλήθές όποιος θέλει το κανονίζουμε μια μέρα (Puck :wub::wub: ) για να δείτε τι γίνεται στην πράξη..... :heart:Το λέω εγω που σε γενικές γραμμές μου αρέσει το ρυζάκι μου αλλά η αλήθεια να λέγεται.... :D

Link to comment
Share on other sites

χλωμοτατο να μην το περναει, απλα σας ετυχαν παλικαρια που δεν ξερουν να τα ανοιγουν. απλα εγω δεν συνεχιζω γενικοτερα παιδια γιατι ξερω οτι το καθε κλαμπ υποστηριζει το αυτοκινητο που εχει. παντως εγω την ευχαριστηση που μου δινει το mazdaki μου δεν μου την εδωσε ποτε το gti που εχω οδηγησει αρκετες φορες.

οσο για το ποσο το πηρα επειδη εμενα ειναι σχεδον ολοκαινουριο, κανεις δεν εχει πιστεψει μεχρι τωρα οτι το πηρα used μου κοστισε ταξινομημενο γυρω στα 30300 κ το εφερα απο γερμανια. cosmo με navigation κ μεταλλικο χρωμα.

Edited by decibel
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Βρίσκεις κι Ελλάδα με τόσα λεφτά, και καλύτερα ίσως, αν δεν κάνω λάθος τα γερμανικά δεν έχουν τα ίδια extra.

Αυτά επιβεβαιώνουν τα λεγόμενα για μεταπωλητική αξία.

Link to comment
Share on other sites

χλωμοτατο να μην το περναει, απλα σας ετυχαν παλικαρια που δεν ξερουν να τα ανοιγουν. απλα εγω δεν συνεχιζω γενικοτερα παιδια γιατι ξερω οτι το καθε κλαμπ υποστηριζει το αυτοκινητο που εχει. παντως εγω την ευχαριστηση που μου δινει το mazdaki μου δεν μου την εδωσε ποτε το gti που εχω οδηγησει αρκετες φορες.

οσο για το ποσο το πηρα επειδη εμενα ειναι σχεδον ολοκαινουριο, κανεις δεν εχει πιστεψει μεχρι τωρα οτι το πηρα used μου κοστισε ταξινομημενο γυρω στα 30300 κ το εφερα απο γερμανια. cosmo με navigation κ μεταλλικο χρωμα.

Mπορουμε πολυ ευκολα να κανουμε ενα ανοιγματακι με καποιον απο το club ωστε να δουμε τα αποτελεσματα και στην πραξη!Εντελως φιλικα! ^_^^_^

Μεταπωληση mazda rx8

http://www.autotriti.gr/auto/_mtx/sta_grig...M=&timh_TO=

Μεταπωληση golf gti

http://www.autotriti.gr/auto/_mtx/sta_grig...M=&timh_TO=

Kοινως πολλοι θελουν να πουλησουν τα rx8 και φαινεται απο τις αγγελιες!

5 gti εναντι 74 rx8

Δειτε επισης τι τιμη εχει το golf που καινουργιο εχει 29000 ευρω!

Edited by arisgti
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.