Jump to content
giannispolo

Έπεσε το παράθυρο του συνοδηγού

Recommended Posts

πόσο καιρό το έχεις το αμάξι?

νομίζω ότι για τους γρύλους παραθύρων είναι μεγαλύτερη η εγγύηση γιατί είναι γνωστό πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

john θα πας να βάλεις μεταλικο γρύλο νομίζω 50-80¤ με την εργασια μου είχε πάει εμενα!

φιλε μου για πες λιγο πληροφοριες... μου εσπασε πριν 1 χρονο κ εβαλα στην ετεα 140 ευρώ με τα περαστικά... δεν ηξερα τι να ζητησω... το μαμα εβαλα... αυτο με το μεταλλικο είναι κατι διαφορετικό? πρεπει να το ζητησω διαφορετικά? εχω το polo 6n. ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

είναι μοντέλο 2003

νομίζω η εγγύηση για τους γρύλους στα παράθυρα είναι 5 χρόνια...

ρώτησέ το πάντως αν θέλεις..

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε να δειτε μαγκες επειδη το ειχα παθει και εγω τον δευτερο χρονο που πηρα το γκολφ ολα τα μοντελα ειχαν πλαστικους γρυλους με αποτελεσμα να σπανε ευκολα και ετσι μου ειπε ο φιλος μου ο αρχιμηχανικος που ειναι στον Γκρατσια να βαλω μεταλλικους γρυλλους για να εχω το κεφαλι μου ησυχο και απο τοτε που τους εβαλα 5 χρονια τωρα δεν εχω πονοκεφαλο για το συγκεκριμενο θεμα! ;)B)

Link to comment
Share on other sites

Για golf 3 του '96 τι γρύλλο να βάλω ρε παιδια;

Είναι φίλου μου και έχει αγανακτήσει το παληκάρι,τώρα που κάνει και ζέστη.Τό έχει αλλάξει 2 φορές αλλά τίποτα.

Για πείτε καμμια λύση ρε παιδια.

Σημείωση οτι ειναι 2-πορτο το gt toy

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε να δειτε μαγκες επειδη το ειχα παθει και εγω τον δευτερο χρονο που πηρα το γκολφ ολα τα μοντελα ειχαν πλαστικους γρυλους με αποτελεσμα να σπανε ευκολα και ετσι μου ειπε ο φιλος μου ο αρχιμηχανικος που ειναι στον Γκρατσια να βαλω μεταλλικους γρυλλους για να εχω το κεφαλι μου ησυχο και απο τοτε που τους εβαλα 5 χρονια τωρα δεν εχω πονοκεφαλο για το συγκεκριμενο θεμα! ;)B)

+1

Link to comment
Share on other sites

Εχθές άλλαξα γρύλο στο αμάξι μου ΜΚ4 3 θυρο και μου είπαν πως μόνο το ανταλλακτικό κάνει 50¤. Υπολόγισε και πόσο θα σου πάρει εργασία και βγάλε συμπέρασμα. Δεν ξέρω πόσο κάνει γιατί μου το κάλυψε η εγγύηση (έτσι μου είπαν).

Link to comment
Share on other sites

δλδ αμα πεσει το παραθυρο δεν πληρωνουμε τιποτα?

αμα εχεις το τουτου σου 6 χρονια προφανως οχι!

αποψη μου θα επρεπε να εδιναν εγγυηση εφ ορου ζωής

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.που μπορω να βρω κι εγω αυτους τους γρυλους με τα σιδερενια αυτακια να ησυχασω

????ξερει κανεις ποσο κοστιζει???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.