Jump to content
Pantelis

Mavra Simata Vw Gia Golf Mk5

Recommended Posts

opu k na psaxo iparxun mono gia 4ari!!!xerei kaneis pu boro na vro gia 5ari?

thnx! ;)

δυστυχως φιλε δεν υπαρχουν εργοστασιακα μαυρα κ αυτο γιατι δεν τα χει παρει ο γερμανικος στρατος,

αν προμηθευτουνε golf v παραλλαγης τοτε θα βγαλουνε μαυρα σηματα-

προς το παρον βαφτα,

τα εχω βαψει ματ κ ειναι μια χαρα,καλο τριψιμο

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
opu k na psaxo iparxun mono gia 4ari!!!xerei kaneis pu boro na vro gia 5ari?

thnx! ;)

Τίτλος και post πρέπει να αλλάξουν στα ελληνικά σύμφωνα με τους όρους χρήσης που καταπατάς.

Διαφορετικά θα κλειδώσει - διαγραφεί.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως φιλε δεν υπαρχουν εργοστασιακα μαυρα κ αυτο γιατι δεν τα χει παρει ο γερμανικος στρατος,

αν προμηθευτουνε golf v παραλλαγης τοτε θα βγαλουνε μαυρα σηματα-

προς το παρον βαφτα,

τα εχω βαψει ματ κ ειναι μια χαρα,καλο τριψιμο

POU TA MATHENETE AUTA ??

Link to comment
Share on other sites

Τίτλος και post πρέπει να αλλάξουν στα ελληνικά σύμφωνα με τους όρους χρήσης που καταπατάς.

Διαφορετικά θα κλειδώσει - διαγραφεί.

Eilikrina siggnomi aplos to mixanima pu grafo, epeidi spudazo agglia, den exei ellinika k den boro na ta egkatastiso. den mu dinun tetoio dikaioma!k pali siggnomi

Link to comment
Share on other sites

εκει που τα μαθαινεις κ εσυ φιλαρακο,

κ αυτο που ειπα για τα σηματα ισχυει

SE ROTISA POU TA MATHENEIS TO NA MOU PEIS OTI ISXUEI DEN MOU LEEI KATI

Link to comment
Share on other sites

τελικα υπαρχουν μαυρα σηματα πουθενα στην Ελλαδα?μου ξεβαψαν,δεν ειναι λυση αυτη.

Το ότι σου ξέβαψαν σημαίνει ότι δεν έκανες καλή προεργασία φίλε μου στο πλαστικό αν είναι να ξεβάφανε θα ξεβάφανε και οι προφυλαχτήρες όποτε για καλύτερα αποτελέσματα αφού τα τρίψεις πολύ καλά μέχρι να φανεί το πλαστικό που υπάρχει από κάτω από το χρώμα ( στην αρχή από το νίκελ ) μετά περνά το πρίμε και μετά βάψτε με το χρώμα που θες για ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα καλό θα ήταν να τα πήγαινες σε κάποιο φανοποιό να στα έβαζε και στο φούρνο για να έδενε πιο καλά το χρώμα ελπίζω να βοήθησα αν θες κάτι άλλο πες μας :huh:

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα ξεβαφει καθε εξαμηνο και το ξαναβαφω...λυση ειναι κι αυτη ρε φιλε...γιατι δηλαδη, 3ευρο πηρα το σπρει ματ-μαυρο και φτανει για να βαψεις 50 σηματα...δια δυο που ειναι τα εξαμηνα...για 25 χρονια θα χεις μαυρο σημα με 3 ευρο!!! :blink: :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν τελικα μαυρα σηματα στο εμποριο, γιατι αν κατσω να τα βαψω με το σβουριχτο μυαλο που κουβαλαω ειμαι ικανος να βαψω το καπο και το πορτμπαγκαζ. [ μυαλο κουλουτσι δλδ. ] .

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν τελικα μαυρα σηματα στο εμποριο, γιατι αν κατσω να τα βαψω με το σβουριχτο μυαλο που κουβαλαω ειμαι ικανος να βαψω το καπο και το πορτμπαγκαζ. [ μυαλο κουλουτσι δλδ. ] .

ελεος ρε Σβουρα, το βγαζεις το σηματακι και το βαφεις ομορφα και ωραια... <_<:o

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! γενικα εγω βρηκα στο ebay.de σηματακι για πισω που ανοιγει το port baggage με 80e! mavro... check it out man!tongue.gif

ρε φιλε μου 80ευρω για σηματακι?...με συγχωρεις αλλα ειναι πολλα νομιζω...και μη νομιζεις οτι το ebay.de ειναι φτηνο...εγω σιτες για τον R32 μπροστα, απο την αντιπροσωπια της Θεσσαλονικης τις πηρα 30ευρω και της τρεις...κανε search στο ebay.de (gitter R32) και δες τιμες!!!!

τωρα εγω 80ευρω για ενα μαυρο σημα δε θα εδινα!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε μου 80ευρω για σηματακι?...με συγχωρεις αλλα ειναι πολλα νομιζω...και μη νομιζεις οτι το ebay.de ειναι φτηνο...εγω σιτες για τον R32 μπροστα, απο την αντιπροσωπια της Θεσσαλονικης τις πηρα 30ευρω και της τρεις...κανε search στο ebay.de (gitter R32) και δες τιμες!!!!

τωρα εγω 80ευρω για ενα μαυρο σημα δε θα εδινα!!! :cry:

Φιλε εγω απλα ειπα ποσο κανει τι στο ebay απο κει και περα μπορει καποιος να θελει να σκορπισει 80 τι να σου πω?

χεχε!

Link to comment
Share on other sites

Το ότι σου ξέβαψαν σημαίνει ότι δεν έκανες καλή προεργασία φίλε μου στο πλαστικό αν είναι να ξεβάφανε θα ξεβάφανε και οι προφυλαχτήρες όποτε για καλύτερα αποτελέσματα αφού τα τρίψεις πολύ καλά μέχρι να φανεί το πλαστικό που υπάρχει από κάτω από το χρώμα ( στην αρχή από το νίκελ ) μετά περνά το πρίμε και μετά βάψτε με το χρώμα που θες για ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα καλό θα ήταν να τα πήγαινες σε κάποιο φανοποιό να στα έβαζε και στο φούρνο για να έδενε πιο καλά το χρώμα ελπίζω να βοήθησα αν θες κάτι άλλο πες μας :whistling:

το γαμωτο ειναι οτι τα εβαψε φανοποιος!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το γαμωτο ειναι οτι τα εβαψε φανοποιος!!!!!!!!!!!
παιδια μην παιδευεστε με βαψιματα...εγω στο δικο μου τα εκανα μονος μου με τον ακολουθο τροπο και τα εχω 3 χρονια.....ακουστε...θα βγαλετε τα σηματα και θα παρετε μαυρο αυτοκολητο απο καταστημα που κανει επιγραφες...θα καθαρισετε καλα τα σηματα και θα κολησετε το αυτοκολητο...στη συνεχεια ζεστενετε με ενα σεσουαρ για να παρει το αυτοκολιτο τισ καμπυλες απο το σημα και κοβετε το παραπανο αυτοκολητο..το αποτελεσμα ειναι εκπληκτικο!αν θελετε ανεβαζω φοτο απο το 5αρι μου.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μην παιδευεστε με βαψιματα...εγω στο δικο μου τα εκανα μονος μου με τον ακολουθο τροπο και τα εχω 3 χρονια.....ακουστε...θα βγαλετε τα σηματα και θα παρετε μαυρο αυτοκολητο απο καταστημα που κανει επιγραφες...θα καθαρισετε καλα τα σηματα και θα κολησετε το αυτοκολητο...στη συνεχεια ζεστενετε με ενα σεσουαρ για να παρει το αυτοκολιτο τισ καμπυλες απο το σημα και κοβετε το παραπανο αυτοκολητο..το αποτελεσμα ειναι εκπληκτικο!αν θελετε ανεβαζω φοτο απο το 5αρι μου.

Κάνε ένα lift γιατί το μπροστά απο τα πετραδάκια έχει γίνει δαλματίας και βαριέμαι να το ξαναβάψω!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην παιδευεστε με βαψιματα...εγω στο δικο μου τα εκανα μονος μου με τον ακολουθο τροπο και τα εχω 3 χρονια.....ακουστε...θα βγαλετε τα σηματα και θα παρετε μαυρο αυτοκολητο απο καταστημα που κανει επιγραφες...θα καθαρισετε καλα τα σηματα και θα κολησετε το αυτοκολητο...στη συνεχεια ζεστενετε με ενα σεσουαρ για να παρει το αυτοκολιτο τισ καμπυλες απο το σημα και κοβετε το παραπανο αυτοκολητο..το αποτελεσμα ειναι εκπληκτικο!αν θελετε ανεβαζω φοτο απο το 5αρι μου.

+1 !

ετσι το ειχα κανει κι εγω για ενα διαστημα στο δικο μου , ειχε γινει οντως πολυ καλο. μετα απο αρκετο καιρο το βαρεθηκα κ το εβγαλα, χωρις να εχω καταστρεψει το μαμα σηματακι (ηθελα αν δεν μου αρεσει το μαυρο να μη χρειαστει να αγορασω καινουριο ασημι).

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα lift γιατί το μπροστά απο τα πετραδάκια έχει γίνει δαλματίας και βαριέμαι να το ξαναβάψω!!!!

καντε και κανα ζουμ γιατι βαριεμαι :angry: να βγαλω φοτο τωρα..εδω φαινεται και ποσο καλες ειναι οι καμπυλες του σηματος χωρις ψεγαδια... :D

post-8517-1212052839_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.