Jump to content
pliktras

Ενισχυτής και Sub από Media Markt

Recommended Posts

Βρήκα σήμερα στο media markt στην Καβάλας ένα set sub 12", ενισχυτή και καλώδια μάρκα caliber μόνο 159¤.¶κουσα το sub με

διαφορετικό ενισχυτή και δε με χάλασε!

Δε θέλω τίποτα εξεζητημένο στον ήχο, απλά να ακούω καλά, αλλά να μην ακούγομαι και στα 100 μέτρα.

Ρώτησα στο τμήμα τοποθέτησης και μου είπε ότι θα στοιχίσει γύρω στα 70-80¤.Μου φάνηκσν πολλά αφού τα καλώδια συμπεριλαμβάνονται στη συσκευασία και ο υπάλληλος θα έβαζε μόνο την εργασία.

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον να πάω με λιγότερα χρήματα;Υπολόγιζα γύρω στα 40-50¤.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Pioneer - TS-WX20LPA

http://www.kalogeropoulos.gr/ProductList.asp?ITMID=5035

το ζαχαρώνω κ ελεγα να μου πείτε γνώμες θελω ενσωματομενο ενισχυτη για δικους μου λόγους...

ΥΓ: Δεν ανοιξα άλλο ποστ μην γεμίζω το φορουμ νεα ποστς

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω πως ειναι κ οτι καλυτερο. Καλυτερα θα σου προτινα να επερνες ξεχωριστά τον ενισχυτή κ ξεχωριστά το subaki. Ποτε μου δεν τα χόνευα αυτα τα ενεργά. Μπορεις αμα θες (λόγω ελλειψης χόρου) να βιδώσεις τον ενισχυτή απάνω στην κουτα του σάμπ. Κ να περάσεις τα καλωδια με δεματικά κ εισαι κύριος.

Link to comment
Share on other sites

Pioneer - TS-WX20LPA

http://www.kalogeropoulos.gr/ProductList.asp?ITMID=5035

το ζαχαρώνω κ ελεγα να μου πείτε γνώμες θελω ενσωματομενο ενισχυτη για δικους μου λόγους...

ΥΓ: Δεν ανοιξα άλλο ποστ μην γεμίζω το φορουμ νεα ποστς

Καλο φαινεται,Pioneer ειναι αλλωστε,ομως σε αυτα τα χρηματα μπορεις να βρεις ακομη μεγαλυτερα και προφανως δυνατοτερα SUB. Απλα θελει λιγο ψαξιμο η αγορα ... ;)

(Τωρα αν βρηκες το συγκεκριμμενο σε καποιον αλλο φθηνοτερο αλλαζει το θεμα...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.