Jump to content
nikkosnet

Η μάχη στη Πάχη

Recommended Posts

ναι φιλε μου! :thumbsup:

Area area na fanoume kamia penintarea.

Pou einai to Club bre paidia?

Ante na shkwsoume thn Paxh ston Aera.

:thumbsup: ............................................... :lol:

Edited by AUTOPAINTER
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι χάσαμε την μάχη... τα φαγητά μας την έφεραν πισώπλατα με τα γλυκά και τα παγωτά.

Την επόμενη φορά θα βγούμε νικητές!!!!

Πάντως εκεί στην καφετέρια έχουν καλό νερό! Να ξαναπάμε! χιχιχιχιχιιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Α ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ..

ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΩ Τ Η Ν ΦΩΤΟ ΕΔΩ, ΘΑ ΡΙΞΩ WARNING ΣΤΟΝ STOILAS!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Α ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ..

ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΩ Τ Η Ν ΦΩΤΟ ΕΔΩ, ΘΑ ΡΙΞΩ WARNING ΣΤΟΝ STOILAS!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Xa xa xa: Και σε έχει ζουμάρει πολύ άγρια λέμε. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
Α ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ..

ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΩ Τ Η Ν ΦΩΤΟ ΕΔΩ, ΘΑ ΡΙΞΩ WARNING ΣΤΟΝ STOILAS!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Κωστα! (stoilas) την φωτο ΤΩΡΑ! ! tongue.gif

αντε να δω πως περασατε! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Α ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ..

ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΔΩ Τ Η Ν ΦΩΤΟ ΕΔΩ, ΘΑ ΡΙΞΩ WARNING ΣΤΟΝ STOILAS!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Γιατί βρε Latousakis ???? Στην τελική άμα το καλοσκεφτείς εσύ έριξες την μάχη σου με την καραβίδα κ βγήκες νικητής, να μην το γιορτάσουμε πανηγυρικά??????

Πάντως περάσαμε ωραία κ ας είμασταν λίγα άτομα....

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Latousakis, δεν σε χάλασε έ? Χαχαχα!

Για όποιον θέλει κάποια από τις φωτογραφίες σε full ανάλυση, για τις επόμενες ώρες μπορεί να τις βρίσκει στο ftp://kstoilas.no-ip.info.

Μπαίνετε με Internet explorer και κάνετε copy τα filenames που αντιστοιχούν σε κάποια από τις φωτογραφίες του Album.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστούμε για την πολύ ωραία ιδέα-εκδρομούλα στην Πάχη, ξεκούραστα, χορτάτα και πολύ καλοκαιρινά ήταν χτες.

Χαζεύουμε τις φωτό προς το παρόν χάριν στο Κώστα.

Υ.Γ

- Θοδωρή σόρρυ για το μπέρδεμα με τον τόπο - το αλλάζω άμεσα για να είμαστε ακριβείς!

- Κώστα,Θοδωρή,Αντρέα και λοιποί που συμμετείχατε στο The Game σας είδα σήμερα το πρωί στο magic (R-evolution) που παρουσίαζε το παιχνίδι.

- Μιχάλη την άλλη φορά θα μοιράζω εγώ, με σκλάβωσες με τους τεμαχισμούς σου

- ¶ρη θα σε φτάσω στα χλμ σου (σε... 2-3 χρόνια) navi super!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω... περάσαμε ΣΟΥΠΕΡ!!!

Μπορεί να ήμασταν λίγοι... αλλά ήμασταν λίγοι και καλοί!!!

Βέβαια έλειπαν κάποιες μορφές όπως: BassakosVR6, Konstantinos Passat... που άμα είχαν έρθει θα φεύγαμε με γυμνασμένους κοιλιακούς από τα γέλια αλλά δε μπορώ να πώ και πάλι ρίξαμε ΤΟ γέλιο!!!

Όντως η καφετέρια είχε πολύ ωραία και καλλίγραμα νερά... δε μπορώ να πω... χαχαχαχαχα

Επίσης ευχαριστώ θερμά τον Κωνσταντίνο (φίλο του blackadder) που μας δρόσισε με το ICE Tea που είχε αφήσει ο PanoKrator και τον Latousakis που μου ξέπλυνε τα γυαλιά τινάζοντας τον κατάλογο προς εμένα και λέγοντας "ωχ, ice tea ήταν; δεν ήταν νερό;" χαχαχαχαχαχαχαχα

Α! και για να μη ξεχνιόμαστε PanoKrator... καλήν εσπέραν... :wub::o :o :xmas: !!!!!!

χαχαχαχαχχα

αααα

¶ρη.... την φώτο που λες report κλπ... την έκανα PINNED!! ;)

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=157

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε παιδια που δεν μπορεσα να ερθω αλλα τα βαφτισια μου εκλεισαν ολη τη μερα σχεδον.

Τυχεροι εισαστε γιατι θα βγαινανε τα παϊδακια απο την μυτη.χεχε

Την επομενη φορα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.