Jump to content
Afterdark

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ Moustakeas Bros Team..

Recommended Posts

ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΛΗ....ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΟΥΣ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου,για να ειναι πιο καλο το θεμα που ανοιξες βαλε κι εδω διευθυνση και τηλεφωνα του μαγαζιου ωστε να ειναι συγκεντρωμενα.

Το πλυντηριο ειναι ΑΡΙΑΔΝΗΣ 15...Ενα φαναρι μετα το γηπεδο του ΙΩΝΙΚΟΥ,πηγαινοντας

προς ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ απο το village στο ΡΕΝΤΗ[ερχομενοι μεσω της ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ]....

210-4256547...

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει σε πολλά πλυντήρια αυτοκινήτων, ορισμένα είχαν άμεση εξυπηρέτηση αλλά καθόλου καλή δουλεία και ορισμένα άλλα είχαν εξυπηρέτηση μηδέν (χρόνο παράδοσης αυτοκινήτου χάλια) Όταν πήγα στο για πρώτη φορά στον Μουστακέα όχι απλά έμεινα ευχαριστημένη αλλά και ικανοποιημένη από το πλυσίμο και τα ραντεβού που τηρούνται. ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΥΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΙΜΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!! :baby: ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΑΨΟΓΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΑΛΑ fire.giffire.giftongue.giftongue.gif:D:o:rolleyes:

Edited by ΨΗΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ειναι ο δρομος μου μια μερα θα σε επισκεφτω και εγω να δω αν μπορεις να βγαλεις τα ρετσινια απο το αυτοκινητο...

Φιλε ΒΕΝΕΤΗ τα ρετσινια ειναι ευκολο να φυγουν με ζεστο νερο....

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ....ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ

ΑΡΕΣΕ ΠΑΙΔΙΑ......ΕΛΑ ΜΑΡΙΑ[MC3],ΘΑΛΕΙΑ[bLACKFORCE],ΓΙΩΡΓΟ[PHANTOM],ΛΙΛΗ[LILIAN],

NIKO KAI ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΑΤΕ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΠΑΜΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε έχω τιμήσει παραπάνω απο μία φορά και όπως σου είπα και την κυριακή θα σε τιμήσω και το σάββατο που μας έρχεται και πολλές φορές ακόμα!! Τί θές να πούμε δηλαδή, διαφήμηση είναι η δουλειά που κάνεις στα μωρά μας, όχι αυτά που λέμε....

Όποιος έχει μάτια βλέπει!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε έχω τιμήσει παραπάνω απο μία φορά και όπως σου είπα και την κυριακή θα σε τιμήσω και το σάββατο που μας έρχεται και πολλές φορές ακόμα!! Τί θές να πούμε δηλαδή, διαφήμηση είναι η δουλειά που κάνεις στα μωρά μας, όχι αυτά που λέμε....

Όποιος έχει μάτια βλέπει!

Πολύ σωστά λες ότι όποιος έχει μάτια βλέπει. Όμως…πρέπει και εμείς να πούμε τις εντυπώσεις μας για τη δουλεία του Μουστακέα βρε phantom. Και πρέπει όλοι να γράψουμε τη γνωμη μας νομίζω..

Black Force ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά λες ότι όποιος έχει μάτια βλέπει. Όμως…πρέπει και εμείς να πούμε τις εντυπώσεις μας για τη δουλεία του Μουστακέα βρε phantom. Και πρέπει όλοι να γράψουμε τη γνωμη μας νομίζω..

Black Force ;)

Νομίζω πώς δέ σε εμπόδισε κανένας να γράψεις τη γνώμη σου, εγώ απλά είπα τη δική μου.....

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΠΑΜΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ΦΙΛΕ ΘΕΟΦΑΝΗ ΗΔΗ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ.....

new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΜΙΑ ΑΓΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΓΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΑΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΡΑΠΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΛΙΚΑ ΠΑΓΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ.ΓΙΝΕΤΑΙ?

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσυ στο ΟΛΥΜΠΙΚΟ ήθελες τον καφέ με 1 πάγο τωρα λες άλλα?''ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΓΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΑΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΡΑΠΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΛΙΚΑ ΠΑΓΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ.ΓΙΝΕΤΑΙ?''.

Ψηλέ αποφάσησε.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΠΙΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ.ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΩ!ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑΖΩ ΓΝΩΜΗ.ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑ!!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Ψηλέ δεν σε ξέρω αλλά με γράφεις στα παλιά σου παπούτσια όπως και τους κανόνες του Forum.

10% warn λοιπόν για παραβίαση των Όρων Χρήσης με τους οποίους συμφώνησες όταν ολοκλήρωσες την εγγραφή σου.

Link to comment
Share on other sites

αντε λοιπον να πω κι εγω την γνώμη μου. γρήγορη εξυπηρετηση και αριστη δουλειά.

ααα και ο καφες τελειος και με μπολικα παγακια tongue.gif

Edited by lilian
Link to comment
Share on other sites

Ψηλέ δεν σε ξέρω αλλά με γράφεις στα παλιά σου παπούτσια όπως και τους κανόνες του Forum.

Για βαλε μια ταξη ρε Κωστα!

Φιλε Γιαννη θα ερθω κι εγω να δω τι κανετε να πιο και καφε γιατι απο οτι ακουω ειναι super!!!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

kαταρχην εμενα κανεισ δεν μπορει να με βαλει σε ταξη θανο!!!!!!!!!!!!!!!!!!κατα δευτερον στοιλα δεν σε γραφω απλα ειναι θεμα συνηθειασ απλα.

Link to comment
Share on other sites

kαταρχην εμενα κανεισ δεν μπορει να με βαλει σε ταξη θανο!!!!!!!!!!!!!!!!!!κατα δευτερον στοιλα δεν σε γραφω απλα ειναι θεμα συνηθειασ απλα.

Εγω μιλησα γενικα δεν ειπα ονοματα! αλλα οποιος εχει την μυγα να την φερει πισω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να πεισ ονομα για αυτον που απευθυνεσαι!!!!!!!!!!οπωσ λεει και μια φραση τα ευκολωσ εννοουμενα παραλειπονται!!!!!!!!!!!!!! δεν ειμαι αυτο που βλεπεισ στην ταμπελα withstupid.gif μαλλον με μπερδεψεσ με κανεναν αλλο.

Link to comment
Share on other sites

ηρεμίααα....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιαννη θα ερθω κι εγω να δω τι κανετε να πιο και καφε γιατι απο οτι ακουω ειναι super!!!

ΟΧΙ τιποτα αλλο αλλα εισαι και κοντογειτονια.... :):lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επισκευτηκα το πλυντηριο του Μουστακεα και ερηξα ενα πλυσιμο στην μηχανουλα του αυτοκινητου μου και ενα εξωτερικο στου αδερφου μου. Ο Γιαννης ειναι πολυ ενταξει παιδι και κανει σωστη δουλεια. Θελει να ειναι σωστος επαγγελματιας και φαινεται απο το αποτελεσμα!!! Σε ευχαριστουμε Γιαννη !!!

Σπυρος - Τολης.

Υ.Γ. τα παγακια κ τα γαλατακια επαιρναν και εδειναν λεμε!!!!

Edited by SpyNet
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.