Jump to content
Afterdark

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ Moustakeas Bros Team..

Recommended Posts

χθες το μεσημερι επισκεφτηκα και εγω με την σειρα μου τους αδερφους μουστακεα tongue.gif και μπορω να πω οτι οι εντυπωσεις μου ηταν απτις πιο καλες που εχω παρει στο χωρο... <_<:D βεβαια παντα υπαρχει χωρος για βελτιωση, B) σκεφτομαι την επομενη φορα να ζητησω και μια ρωσσιδα για μασαζ....χαχαχα ^_^ παντως το μονο που δεχτηκε χαδια εκει μεσα ηταν το γκολφακι που το αφησα με την ευχη μου στα χερια του γιαννη και του αδερφου του για τις απαραιτητες μαλαξεις...ειχε πιαστει λιγο το μικρο απτα αποτομα κρυα.... :lol::lol: ευγε παιδια ,πολυ καλη δουλεια μαρεσε και ο καφες, ;) επομενως θα γινω θαμμωνας..ξεχασα να πω οτι ειχε και μια πολυ γαματη δροσια ο χωρος την στιγμη που εβραζα μεσα στο αμαξι για να το βρω ,μου φανηκε 'μαννα εξ ουρανου'οταν το βρηκα...(

και για αλλη μια φορα ευχαριστω την αμεση βοηθεια του προεδρου για τα φωτα του...γηπεδο -νικαια-πλυντηριο ε ειπα θα το βρω ποσο δυσκολο θα ειναι...που πας ρε καραμητρο..) :lol::lol::lol::rolleyes::rolleyes:

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

εμεις ευχαριστουμε παιδια... :lol::lol: λευτερη την επομενη

φορα κατι θα κανουμε και για την ρωσιδα... :wacko::ninja:

Link to comment
Share on other sites

πουλακι ησουν τυχερος που ειχα παρεα το ετερο ημισι... tongue.gif δεν την γλυτωνεις την ρωσσιδα παντως..εχεις και ενα χωρο σαν παταρι υπερυψωμενο..κανε τα κουμαντα σου να γινει σπα.... tongue.gif εχεις χωρο και για τζακουζι εκει...αν θα βαλεις και εξωτερικου υπαλληλους :D θα γινω μεγας χορηγος εποικοινωνιας..... ;) τι να πω ο καφες ηταν αστα να πανε,μηδεν οργανωση.. :o ακου δεν εχω γαλα!!!τ :o:o οσα σουπερ μαρκετ διπλα σου.να πας να φερεις και να ναι και φρεσκο.τ ;) ελος δεν σηκωνω κιχ 13 χρονια πινουμε ΦΡΑΠΕ ΓΛΥΚΟ ΜΕ ΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ μας αρεσει... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

πουλακι ησουν τυχερος που ειχα παρεα το ετερο ημισι... tongue.gif δεν την γλυτωνεις την ρωσσιδα παντως..εχεις και ενα χωρο σαν παταρι υπερυψωμενο..κανε τα κουμαντα σου να γινει σπα.... tongue.gif εχεις χωρο και για τζακουζι εκει...αν θα βαλεις και εξωτερικου υπαλληλους :baby: θα γινω μεγας χορηγος εποικοινωνιας..... :lol: τι να πω ο καφες ηταν αστα να πανε,μηδεν οργανωση.. :lol: ακου δεν εχω γαλα!!!τ :lol::lol: οσα σουπερ μαρκετ διπλα σου.να πας να φερεις και να ναι και φρεσκο.τ :wacko: ελος δεν σηκωνω κιχ 13 χρονια πινουμε ΦΡΑΠΕ ΓΛΥΚΟ ΜΕ ΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ μας αρεσει... :lol::lol::lol:

εχεις δικιο φιλε Λευτερη....δεν θα επαναληφθει...και το σερβις του καφε θα το κανει αλλοδαπη...

Link to comment
Share on other sites

Μετα την εξοδο του παιδιου απο τον AutoPainter πηγα κατευθειαν για πλυσιμο στον AfterDark γιατι το αμαξι ειχε κοντα δυο μηνες απλυτο. Ο Δημος το ειχε ψιλοκαθαρισει πριν το παρω αλλα μια η βροχη μια το εσωτερικο που ηταν μες στην μπιχλα επρεπε να πλυθει κι ας ηταν ο καιρος χαλια. Περασα λοιπον απο τον Γιαννη και το αμαξι αλλαξε χρωμα και μεσα και εξω :lol:. Καναμε τον χαβαλε μας ειπαμε για το club και τα αμαξια μας και πριν το καταλαβω το αμαξι αστραψε. Συνιστω ανεπιφυλακτα το συγκεκριμενο πλυντηριο και θα καθιερωσω ενα εβδομαδιαιο πλυσιματακι εκει :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ σήμερα από εκεί για να πλύνω το μωρό μου.

Τί να σας πώ ,ότι και να πώ είναι λίγο.

Ο ακρυβότερος και ο πιο χάλια καφές στην Αθήνα και ούτε καν σε γυάλινο ποτήρι!!!!!!!

Για το πλύσιμο, το καλύτερο και φθηνότερο που έχω πάει.Στην αρχή όταν άρχησε ο Γιάννης να βγάζει τα μπουκαλάκια τα σγουγκάρια και τους κουβάδες είπα από μέσα μου ούτε με ένα 20άρι δεν θα καθαρίσουμε από εδώ!!!!

Το αμάξι αστράυτει και μαζεύει τα βλέματα από όπου περνάει.

Ευχαριστώ Γιάννη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ σήμερα από εκεί για να πλύνω το μωρό μου.

Τί να σας πώ ,ότι και να πώ είναι λίγο.

Ο ακρυβότερος και ο πιο χάλια καφές στην Αθήνα και ούτε καν σε γυάλινο ποτήρι!!!!!!!

Για το πλύσιμο, το καλύτερο και φθηνότερο που έχω πάει.Στην αρχή όταν άρχησε ο Γιάννης να βγάζει τα μπουκαλάκια τα σγουγκάρια και τους κουβάδες είπα από μέσα μου ούτε με ένα 20άρι δεν θα καθαρίσουμε από εδώ!!!!

Το αμάξι αστράυτει και μαζεύει τα βλέματα από όπου περνάει.

Ευχαριστώ Γιάννη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ σαι καλα γιατρε!!!!εμεις ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καφες χαλια, μπισκοτακια μια χαρα, πλυσιμο σουπερ... Αμα ξαναπεις για την μπροστινη μου πινακιδα after θα βαλω να σου κοψουν το νερο μουχχααχαχαχαχαχαχ.... :lol::lol: .

Link to comment
Share on other sites

:) και λιγα που σου κραζουν ...γαλα ακομη να παρεις....τσιγγουνη....θα φερω εγω ρε....ααα σοκολατακια μπορει να φερει καποιος αλλος???δεν εχω ζαχαροπλαστειο εδω κοντα για αυτο....
Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω με την σειρα μου.....πολυ καλο το πλυσιμο που κανει ο φιλος Γιαννης αλλα διαρκει πολυ λιγο,μετα απο λιγες ωρες βρεχει tongue.gif

B)B):blink::blink:

Γιαννη θα τα ξαναπουμε συντομα...... :)

Link to comment
Share on other sites

για να σας ευχαριστησω ακομη πιο πολυ για τα καλα σας λογια και την προτιμηση σας στο πλυντηριο μου...

για το διμηνο που ερχεται....μεχρι τις 10 γεναρη....οποιος πλυθει 5 φορες ....το εκτο πλυσιμο δωρεαν....

Link to comment
Share on other sites

το χαρτακι ισχυει.....με 5 πλυσιματα το εκτο δωρεαν!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το χαρτακι ισχυει.....με 5 πλυσιματα το εκτο δωρεαν!!!!!!!!!!!!!!!

εμενα δεν μου εδωσες χαρτακι φανταστικε πλυντη tongue.giftongue.giftongue.gif;)

λοιπον εχουμε και λεμε: 1. πηρες γαλα αλλα ευτυχως που εφερα καφε αλλιως δεν θα επινα tongue.gif

2. δεν φερατε σουβλακια [και πειναγα γαμωτο] tongue.gif

3. απειλεις περαστικους 6 το πρωι tongue.gif

σταματω εδω γιατι θα σου βρω κι αλλα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

-_-:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

για πες, για πες!!!εμαθα οτι αναβαθμηστικαμε και σε φαι...εμενα πως και τιποτα ουτε ενα ψωμακι???πηρα μπισκοντακια ιδια με το γιατρου...αυριο....ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΓΟΡΑΣΕ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑΙ Ο ΚΑΦΕς ΠΙΝΕΤΑΙ*ΠΛΕΟΝ*....

Link to comment
Share on other sites

για πες, για πες!!!εμαθα οτι αναβαθμηστικαμε και σε φαι...εμενα πως και τιποτα ουτε ενα ψωμακι???πηρα μπισκοντακια ιδια με το γιατρου...αυριο....ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΓΟΡΑΣΕ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑΙ Ο ΚΑΦΕς ΠΙΝΕΤΑΙ*ΠΛΕΟΝ*....

ναι αλλα σελφ σερβις ;)-_-:lol:

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου εδωσες χαρτακι φανταστικε πλυντη tongue.giftongue.giftongue.gif;)

λοιπον εχουμε και λεμε: 1. πηρες γαλα αλλα ευτυχως που εφερα καφε αλλιως δεν θα επινα tongue.gif

2. δεν φερατε σουβλακια [και πειναγα γαμωτο] tongue.gif

3. απειλεις περαστικους 6 το πρωι tongue.gif

σταματω εδω γιατι θα σου βρω κι αλλα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

-_-:lol::lol::lol:

καταρχην φιλε μου ξεχασα το χαρτακι και σε σενα και στον phantom και στην liliantsi....

σορρυ παιδια αλλα λογω φορτου εργασιας το αμελησα....θα τα εχω μαζι μου την κυριακη...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο πλυντήριο του φίλου μας Γιάννη μαζί με drspeed.Εξαιρετικό πλύσιμο και πολύ φθηνό.

16 ευρώ οι 2 καφέδες και δωρεάν πλύσιμο new_lol.gif

Πάντος θα το καθιερώσω και θα πηγαίνω μόνο στον Γιάννη άν και μακριά μου γιατί κάνει σωστή δουλειά και κάνουμε και κουβεντούλα να περνάει η ώρα.

Γειά σου ρε Γιάννη τρελέ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο πλυντήριο του φίλου μας Γιάννη μαζί με drspeed.Εξαιρετικό πλύσιμο και πολύ φθηνό.

16 ευρώ οι 2 καφέδες και δωρεάν πλύσιμο new_lol.gif

Πάντος θα το καθιερώσω και θα πηγαίνω μόνο στον Γιάννη άν και μακριά μου γιατί κάνει σωστή δουλειά και κάνουμε και κουβεντούλα να περνάει η ώρα.

Γειά σου ρε Γιάννη τρελέ!!!

να σαι καλα νικολακη.....

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο πλυντήριο του φίλου μας Γιάννη μαζί με drspeed.Εξαιρετικό πλύσιμο και πολύ φθηνό.

16 ευρώ οι 2 καφέδες και δωρεάν πλύσιμο new_lol.gif

Πάντος θα το καθιερώσω και θα πηγαίνω μόνο στον Γιάννη άν και μακριά μου γιατί κάνει σωστή δουλειά και κάνουμε και κουβεντούλα να περνάει η ώρα.

Γειά σου ρε Γιάννη τρελέ!!!

και εμενα μου ειπε 8 ευρο τον καφε αλλα τον ειχα προειδοποιησει πως θα κερασει

εξαλλου μονος τον εφτιαξα tongue.giftongue.gif:D:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου ειπε 8 ευρο τον καφε αλλα τον ειχα προειδοποιησει πως θα κερασει

εξαλλου μονος τον εφτιαξα tongue.giftongue.gif:D:lol::lol:

κακιουλες..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

κακιουλες..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

εχω και μαρτυρα την ευδοξια δεν σε χαλασε :D:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εχω και μαρτυρα την ευδοξια δεν σε χαλασε :D:lol::lol:

και γω τον μικρο χαρη tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

και γω τον μικρο χαρη tongue.giftongue.gif

ναι ειχες καμερα και το ειδε στο παιδικο σταθμο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι ειχες καμερα και το ειδε στο παιδικο σταθμο tongue.gif

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.