Jump to content
lancer742005

Jvc Kd-avx11

Recommended Posts

Καλησπερα

Μετα απο ωριμη σκεψη και αφου τα λεφτα δε φταναν για 2din στο jetta μου αποφασισα και εβαλα σημερα το πρωι το JVC KD-AVX11.Η μεγαλη μου εκπληξη ηταν οτι οταν το εγκατεστησα ακουσα τα μαμα ηχεια να παιζουν παρα πολυ καλα σε σχεση με πριν,ετσι οσοι ψαχνετε για ηχο κτλ κτλ μη βιαστειται να ξεπαστρεψετε τα μαμα ηχεια σας.Το μονο μειον στην υποθεση ειναι οτι αναγκαστικα μπηκε πλαισιο με θηκη.ΑΑ και η τιμη του εν λογω ενχειριματος 525 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Επειδη απο το σαββατο που εβαλα το εν λογω dvd με ''ετρωγε'' που η εμφανιση στο jetta ειχε αλλαξει προς το χειροτερο λογω 1din-θηκης,αποφασισα και χθες πηγα το ξαναεδωσα και εβαλα το Jvc - KW-AVX800.2Din ταιριαξε πολυ καλα και παιζει με τα μαμα ηχεια μια χαρα(πρωσοπικα με καλυπτουν τα μαμα ηχεια προς το παρων)φωτο θα επισιναψω με την πρωτη ευκαιρια παντως οσοι βρισκονται σε σκεψη και λογω χρηματικου σκεφτονται το 1Din μη το κανουν με τιποτα καλυτερα ας περιμενουν για 2DIN μια και καλη.Ητιμη του Jvc - KW-AVX800 τοποθετημενο 850 ευρω

Edited by lancer742005
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα

Λοιπον οντως ειναι προβλημα το να στο φανε το 2 din αλλα το αυτοκινητο το αφηνω εξω εκτεθειμενο πολυ λιγες φορες,οσο για τις λειτουργειες του πραγματικα ειναι παρα πολλες πιστευω οτι ειναι μια ολοκληρωμενη πηγη.Η αποδοση με τα μαμα ηχεια του jetta μου (2 εμπρος στις πορτες διαιρουμενα)σε σχεση με το rcd 300 που ειχα ειναι κυριολεκτικα η μερα με τη νυχτα.Απλα εγω ξαναλεω επειδη οταν εβαλα την πηγη του 1Din το πηρα λιγο χαλαρα το θεμα εμφανισης μου κακοφανηκε πολυ που ενω ειχα μια κονσολα ομοιομορφη και γεματη ξαφνικα απεκτησα θηκη και οχι τοσο κομψη(βλεπε εξτρα κονσολα σε αυτοκινητα δεκαετιας 80 )Με 2din πλεον η κονσολα με το aftermarket dvd δενει τρομερα τα χρωματα στα κουμπια αναβουν μπλε οπως αναβει τη νυχτα το ταμπλω και ετσι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και με -850 ευρω :D;) .Ελπιζω σε καποια συναντηση να βρω λιγο χρονο να ερθω να το δεις και απο κοντα αλλα και να δω και εγω τα αλλα αυτοκινητα ετσι ωστε να παρω καμια ιδεα για αργοτερα :lol:

Γιωργος

Ιλιον

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για τις αλλες εμενα παντως δεν εχει

βλακεια ομως που δεν εχει αποσπωμενη...οχι τπτ αλλο, απλα να νιωθεις ασφαλεια εσυ ο ιδιος.η μοναδα ειναι πολυ καλη, εχω κοιταξει να βαλω και γω την ιδια, αλλα δεν εχω καταξιωθει ακομα να παω :D

σε ποιον την αγορασες-τοποθετησες?

Link to comment
Share on other sites

H αγορα-τοποθετηση εγινε σε ενα μαγαζι στη θηβων κοντα στο ιλιον sound proof η επωνιμια του και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και απο την ποιοτητα αλλα και απο τις ''συμβουλες'' του ''μαστορα''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.