Jump to content
Guest Orfeas12

Πού να βάλω συναγερμό στην Αθήνα?

Recommended Posts

Guest Orfeas12

Γεια χαρά σε όλους.

Έχω το Golf το 5-αρι το GTI και θέλω να του βάλω συναγερμό. Σκέφτομαι να του βάλω clifford ή brainlock. Θα μπορούσε κανείς να μου προτείνει ποιά από τις δύο μάρκες να διαλέξω?

Επειδή είναι βασικό το άτομο που θα περάσει το συναγερμό να κάνει πολύ σωστή δουλειά (να λύσει το αυτοκίνητο προσεκτικά και σωστά, να περάσει το συναγερμό σωστά και να ξανασυναρμολογήσει το αμάξι προσεκτικά και σωστά), θα μπορούσε κανείς να μου προτείνει πού να βάλω συναγερμό στην Αθήνα?

Δε θα ήθελα να πέσω σε κανένα σκιτζή.

Επιπλέον θα ήθελα να ρωτήσω το εξης: το αμάξι έχει DSG. Ενδέχεται να απαιτείται από αυτόν που θα βάλει το συναγερμό ειδική τεχνογνωσία? Έχω ακούσει διάφορα ότι επειδή το DSG συνεργάζεται με τον εγκέφαλο του αυτοκινήτου, αν ο συναγερμός δεν τοποθετηθεί σωστά, μπορεί να γίνει ζημία στη συνεργασία του DSG με τον εγκέφαλο του αυτοκινήτου.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καλα μαστορια ειναι δυο αδερφια στα κατω Πετραλωνα Κειριαδων ειναι η οδος δεν θυμαμαι αριθμο ομως και λεγετε το μαγαζι Sound Perfection εκει εχω βαλει το ηχοσυστημα μου και ειναι αριστοι γνωστες των αντικειμενων σε ηχοσυστηματα συναγερμους και σε οτι αφορα τα ηλεκτρονικα του αυτοκινητου θα σου πω και τον αριθμο σε επομενο ποστ.....!

Link to comment
Share on other sites

Guest Orfeas12
Λοιπον καλα μαστορια ειναι δυο αδερφια στα κατω Πετραλωνα Κειριαδων ειναι η οδος δεν θυμαμαι αριθμο ομως και λεγετε το μαγαζι Sound Perfection εκει εχω βαλει το ηχοσυστημα μου και ειναι αριστοι γνωστες των αντικειμενων σε ηχοσυστηματα συναγερμους και σε οτι αφορα τα ηλεκτρονικα του αυτοκινητου θα σου πω και τον αριθμο σε επομενο ποστ.....!

Σε ευχαριστώ πολύ. Αναμένω...

Link to comment
Share on other sites

bale ena satelite sunagermo kana 1000e γιατι μονο αυτο θα σε σωσει την κακια την ωρα...κ αν δεν εχεις μεικτη ακομη καλυτερα.

κ οποτε το δωσεις το βαζεις στο νεο σ αυτοκ.

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το καταστημα ειναι Κειριαδων 101 Κ Πετραλωνα και ειναι δευτερος παραλληλος δρομος κατω απο τον ηλεκτρικο των Πετραλωνων τα παιδια ειναι ο Δημητρης και ο Νικος πολυ καλα παιδια και καλοι μαστορες θα το διαπιστωσεις οταν πας(εξω καρδια)!!!Και ενα τηλεφωνο210-3462448.Αυτα απο εμενα πιστευω να βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites

Guest Orfeas12
Λοιπον το καταστημα ειναι Κειριαδων 101 Κ Πετραλωνα και ειναι δευτερος παραλληλος δρομος κατω απο τον ηλεκτρικο των Πετραλωνων τα παιδια ειναι ο Δημητρης και ο Νικος πολυ καλα παιδια και καλοι μαστορες θα το διαπιστωσεις οταν πας(εξω καρδια)!!!Και ενα τηλεφωνο210-3462448.Αυτα απο εμενα πιστευω να βοηθησα!

Βοήθησες αρκετά. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.