Jump to content
vkoumoul

Τι Τελικη Εχετε Δει Σε Eos

Recommended Posts

Θα κάνω κι εγώ μια τελευταία ηχώ, και θα πω ότι μπορεί να κλέβει πολύ το κοντέρ... οπότε μην πυροβολείτε... δε νομίζω να είναι τυφλός ο άνθρωπος!

Link to comment
Share on other sites

ε 230 με τιποτα.. 200 το μεγιστο, αντε 210 σε παρατεταμενη κατηφορα. τελος.

Δεν ειπαμε οτι πηγαινε τοσο πραγματικα....ουτε οτι δεν κλεβει το κοντερ...που σιγουρα κλεβει....

απλα εγω εχω δει 220+ στο κοντερ σε κατηφορα 1-2 φορες και το εβγαλα και φωτο...

GOLF 1.6 FSI

post-5342-1183959905_thumb.jpg

Edited by tyxodioktis100
Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
ας μετρήσει κάποιος και με το gps ...οχι πως δεν έχει αποκλίσεις αλλά για να μας φύγει η περιέργεια....

Στο δικό μου είδα απόκλιση κοντά στα 5 με 7km/h με το GPS στα 100km/h.

Link to comment
Share on other sites

κοντέρ 100 GPS 94

...........120........113

...........140........130

...........160........150

...........180........169

...........200........187

...........220........205

αυτές είναι οι μετρήσεις σε POLO 9Ν 100 ps με 195/50/15 στην Αττική οδό με ελαφρά κατηφορικό δρόμο.

Αν δεν τα μετρίσετε με GPS ο καθένας θα λέει το μακρύ του και το κοντό του.

Τα συμπεράσματα δικά σας!!!!!!!!

Edited by drspeed
Link to comment
Share on other sites

Guest The Wolf
Δεν ειπαμε οτι πηγαινε τοσο πραγματικα....ουτε οτι δεν κλεβει το κοντερ...που σιγουρα κλεβει....

απλα εγω εχω δει 220+ στο κοντερ σε κατηφορα 1-2 φορες και το εβγαλα και φωτο...

GOLF 1.6 FSI

μετα τη φωτο το παραδεχομαι οτι εκανα λαθος.

βεβαια η πραγματικη ταχυτητα δεν ειναι αυτη, αλλα τουλαχιστον το κοντερ μπορει να δειξει τοσο.

respect

Link to comment
Share on other sites

παιδια στην τελευτ κατηφορα εγνατιας απο τιταν προς καλοχωρι επιασε 220 κοντα με τα μαμα 16 αρια αλλα τη φωτο την εβγαλα λιγο πριν τα πιασει 210 καθαρα πιστευω!

post-6908-1190489466_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster
Φωτηηηηη τ ακους????πιανει και πανω απο 140 το eos!!! :lol::lol:

Μη με μειώνεις! Το έχω πατήσει μέχρι 160, και μάλιστα ανοιχτό! :lol:tongue.gif;):lol:tongue.gifB):lol:tongue.gif:rolleyes:

Κάντο εσύ αν μπορείς! B)

Link to comment
Share on other sites

εδειξε και 220(δεν πηγαινε αλλο) με τα 18αρια αλλα στην κατηφορα δερβενι απο θεσσ για κιλκις-σερρες.καθαρα 210 πιστευω.120ps τι να κανουν στο αμαξι μου οταν εχει 18αρες εχει 2 ενισχυτες,κατασκευη ξυλινη και sub και μενα μεσα.μιλαμε 1650 σιγουρα(1480 το αμαξι μονο).καλο απογευμα

Link to comment
Share on other sites

κοντέρ 100 GPS 94

...........120........113

...........140........130

...........160........150

...........180........169

...........200........187

...........220........205

αυτές είναι οι μετρήσεις σε POLO 9Ν 100 ps με 195/50/15 στην Αττική οδό με ελαφρά κατηφορικό δρόμο.

Αν δεν τα μετρίσετε με GPS ο καθένας θα λέει το μακρύ του και το κοντό του.

Τα συμπεράσματα δικά σας!!!!!!!!

Τελικα σε αυτο το thread μιλαμε για Εos ή για Polo???? ¶λλο το Eos και άλλο το Polo. Γεμιζετε ολο το thread με αχρηστα posts (δεν λεω μονο εσενα...), με αποτελεσμα αντι να σηζηταμε για το Εos να μπερδευομαστε και να μαθαινουμε πληροφοριες για Golf και για Polo για τις οποίες προσωπικα εμενα δεν μου καιγεται καρφι.

Φιλικα παντα...! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικη για Eos Tsi κανεις...

Ελπίζω να μπορώ πω τον Μαϊο....!!!

Το δικό σου το εχεις τελικώσεις ή το στρώνεις ακόμα? Για να ξερουμε και εμεις που το περιμενουμε σε αναμενα καρβουνα!

Link to comment
Share on other sites

λιγες βδομαδες πριν ειχα την m3 μεσα γιατι ενας με μια μηχανη ηθελε να δει τι αντοχες εχουν τα οπισθια της m,το δετερο αυτοκινητο το χα πουλησει κι ετσι νοικιασα ενα eos 1,6 <<ειχα το διλητρο fsi περυσι>>.

λοιπον σε απολυτα ευθειο δρομο πανω απο 180 και κατι ψιλα δεν καταφερα να δω,τωρα το ποση ωρα ηθελε να παει τοσα ειναι αλλο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

σε απολυτα ευθειο δρομο πανω απο 180 και κατι ψιλα δεν καταφερα να δω,τωρα το ποση ωρα ηθελε να παει τοσα ειναι αλλο θεμα.

το οτι δεν καταφερες να το πας εσυ παραπανω δεν σημαινει οτι δεν παει παραπανω...

φιλικα....

Edited by tyxodioktis100
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.