Jump to content
GC9N

Όργανα κάτω απο το κασετόφωνο

Recommended Posts

Iδου! Το δεξι καλωδιο ειναι το συρματοσχοινο του καπω! Το αριστερο ειναι το καλωδιο του ενισχυτη μου! Νομιζω ειναι αρκετος χωρος και το ιδιο ακριβως υπαρχει και απο την αριστερη πλευρα, απο εκει συνηθως περνανε τα καλωδια του συναγερμου. Το δυσκολο ειναι πως απο εκει θα φτασουν τα καλωδια στο κεντρο του ταμπλω που θα ειναι τα οργανα.

Image(186).jpg

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Και εγω στην αρχη για 3 οργανακια ξεκινησα αλλα τελικα προτιμησα να βαλω τον λ στον αεραγωγο. Για την εγκατασταση σε ενα ηλεκτρολογο και υπολογιστε κανα 50αρι και για τα 3 οργανα.

post-15-1104801014_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ KI' ΕΓΩ AΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΡΓΑΝΑ (HALMETER-OIL PRESSURE-VOLTS) !!!

ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ???

έχουμε ρε παιδιά καμιά τελική τιμή για τα ΜΚΙΙΙ?

Για κομπλέ οργανάκια-βάση-τοποθέτηση?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω ειναι το SITE του μιλλάω μαζί του

http://www.eautoshop.gr

διαλέγουμε και περνουμε ακομα και ταχιδρομικός με δική του χρέωση μου λέτε παραγγ΄΄ελνω αλλα όλοι μαζί γιατι θα μας κάνει καλή τιμή

http://www.e-autoshop.gr/index.php?cPath=2...2f195ec9a1442a1

ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΛΑΔΙΟΥ SPACE GEAR 35.00EUR

HALLMETER S.G 70.00EUR

ΒΟΛΤΟΜΕΤΡΟ SPACE GEAR 35.00EUR

140Euro δυστυχώς χωρις βάση.. αμα τα πάρουμε ολοι μαζί δεν ξέρω πόσο ίσως 100

Οσοι θέλουν Standar να συναντυθούμε να έρθει και αυτός και να τα πάρουμε επι ΤΟΠΟΥ. αφού κανονίσω καλή Τιμή... όσοι θέλουν θα πρεπει να στείλουν MSG να ξέρω ακριβώς ποιοι είναι.. ΑΥΤΑ.!

Edited by GC9N
Link to comment
Share on other sites

Αυτα που σου έδειξα μπορεί να φτάνουν και τα 250 στα μαγαζιά

Δεν ξέρω τώρα απλα να ξέρω τον αριθμό των ατόμων που θελουν να μετρηθούμε να του πω ποσοι είμαστε και να μου πεί νέα τιμή.

Edited by GC9N
Link to comment
Share on other sites

Οπότε πάμε 140+πλαίσιο+τοποθέτηση... Δες τι καλύτερη τιμή μπορεί να μας κάνει και πάνω από όλα επιβεβαίωσε οτι ο φωτισμός τους κολλαεί με τα vw.

Πάντως εγω έκοψα στο site το πολυοργάνακι της Sgear με hallmeter, πιέση και θερμοκρασία λαδιού και θερμοκρασία νερού και όλα αυτά digital και με την βάση του...!!! Το έχω δεί σε αρκετά αμάξια και είναι πολύ χρήσιμο και αξιόπιστο. Το είχα ψάξει πρίν τις γιορτές και μου ζήταγαν 250 αυτός θέλει 170....

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

αυτο βασικα ρε λουκα ειναι για golf αλλα εχει επιλογη το σιτε κ για πολο εχει καποια πραγματα,γινεται να τα παραγγειλουμε καπως?

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο εδειχνες ρε??Χαχα εγω κοιταζα τα οργανα!

Λες να είχαν 19 λίρες τα όργανα? και ψευτικα να ήτανε.... :)

Πάντως έμενα το πλαίσιο δεν με απασχολέι, κάτι θα φτιαχτεί σε πολυεστερικό.. δεν μπορώ να αποφασίσω ανάμεσα στο πολύοργανο που είναι λίγο άσχημο στην εμφάνιση και περίέχει και θερμοκρασία νερού που δεν την θέλω και σε ξεχωριστα οργανάκια...

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

εγω τελικα ετσι κ το αγορασω δε προκειται να τα τοποθετησω εκει γιατι η πηγη μου ειναι με πανελ αναδιπλωμενο κ θα πεφτει το πισω πανω τους κ δε θα φαινονται

Link to comment
Share on other sites

Guest panos25

εχω βαλει τρια οργανακια της autometer,με βαση απο την αντιπροσωπεια που χρησιμευει για να καλυπτει το κενο. φιλος μου απο καταστημα με ηχητικες εγκαταστασεις ανελαβε να κανει τρυπες και ολη την εγκατασταση. βεβαια σε 6Ν2. φαινονται σαν εργοστασιακα!και ο καθενας διαλεγει οτι οργανα θελει φυσικα. εγω εχω βαλει πιεση λαδιου, πιεση βενζινης, και μπαρομετρο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όπως προείπα είμαι μεγάλο άτομο κοιτάχτε εδώ:

gastpolo869g8og.th.jpg gastpolo9060na.th.jpg

Φίλε stoila μήπως ξέρεις που μπορώ να βρω την βάση αυτή και που να πάω για τοποθέτηση των οργάνων?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έφτιαξα τη βάση και το Σαββατοκύριακο θα τοποθετηθούν τα οργανάκια κάτω από το Ραδιο-cd! Οπότε θα ποστάρω φωτογραφίες! Ευχαριστώ τον Δήμο για την δουλειά που έκανε φτιάχνοντας την βάση!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έφτιαξα τη βάση και το Σαββατοκύριακο θα τοποθετηθούν τα οργανάκια κάτω από το Ραδιο-cd! Οπότε θα ποστάρω φωτογραφίες! Ευχαριστώ τον Δήμο για την δουλειά που έκανε φτιάχνοντας την βάση!

Περιμένω να δω τις φωτό..Θα λέει τρελά.. ;) Δώσε και πληροφορίες για το που έβαλες τη βάση και τα όργανα και πόσο κόστισε η εγκατάσταση..

Link to comment
Share on other sites

εχω δει ηδη τη βαση χρηστο περιμενω να τη δω κ τοποθετημενη

Ω ναι! Θα ανεβάσω photos!

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Ω ναι! Θα ανεβάσω photos!

Φίλε μου που βρήκες βάση?Την βρήκες έτοιμη στην αγορά και την αγοράσες?Εγώ δε τη βρίσκω και σκέφτομαι να κάνω πολυεστερική κατασκευή..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου που βρήκες βάση?Την βρήκες έτοιμη στην αγορά και την αγοράσες?Εγώ δε τη βρίσκω και σκέφτομαι να κάνω πολυεστερική κατασκευή..

Αν δεν κανω λαθος την βαση την εχει φτιαξει στον Δημο (autopainter).

Aντε ρε Χρησταρα ανεβασε φωτο να δουμε.Αποτι μου ειπε ο σουπερσαββατος πρεπει να ειναι πολυ ωραια!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο Δήμος την έφτιαξε, αφού το είπα και παραπάνω! Δεν την έχω βάλει ακόμα παίδες! Πρέπει να πάω την δευτέρα να κάνω τις ενώσεις για τα όργανα!

Link to comment
Share on other sites

Παντως η βαση υπαρχει στην αγορα, εγω την εχω βαλει σχεδον 1 χρονο τωρα. Καποιοι τα εχετε δει οταν το αμαξι ηταν ΑΘηνα τον χειμωνα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.