Jump to content
doumasj

ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ

Recommended Posts

:D:o:lol: θα βρώ λύση εγώ... ειδάλλως το πολύ πολύ να το πω στον μπαμπά μου! withstupid.gif :ph34r: tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif
Link to comment
Share on other sites

μεσα +2 μαζι με την τρελοπαρεα,σε τοσες παραλιες εχουμε κανει δημοσιες σχεσεις στο αιγιο θα κολησουμε?θα μας μαθουν και εκει,σωστος? χουζουρης και αλεκος ετοιμαστειτε.

είχαμε και ένα vr6 στην παρέα εσύ είσαι? ¨Ηρθες? εγω πάντως είμαι έτοιμος εχει ωράια ψαρια κι ολασ

:D:o:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ego o malakas tha eimai edo tha sas perimeno..........

Ean thelete na eime ekei... tongue.gif

ΜΗΝΑΡΑΣ θα λες...................ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ................!!!!!!!!!!!!!!!! :D:o:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ Γιαννακη (doumasj) θα ειμαι κι εγω εκει , με μια εκπληξη ! ! !

Παρτε μαζι σας και κανα δυο αλλαξιες ρουχα και παπουτσια αν δεν θελετε να μουσκεψετε τα σαλονια των vw σας!!!!!!!

ΤΡΕΛΛΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ

:D:D:huh::oB):thumbsup::thumbsup::thumbsup:

PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR PMR

Μ η ν τ α ξ ε χ α σ ε τ ε . . .

Edited by chrismk2
Link to comment
Share on other sites

Ean thelete na eime ekei... tongue.gif

Εννοειτε και σε θελουμε...Πιτακο!!!καλα θα γινει της πατρας και του αιγιου το καγκελο.... :D:D

Βλεπω να μας διωχνουν απο παντου ουτε για μπανιο δεν θα μπορουμε να κανουμε στην θαλασσα....

Link to comment
Share on other sites

ωχ!. . . . . οι διακοπες μας πλησιαζουν. . . κοιτα καθε πρωι

με την τσιμπλα στο ματι να ρωτας το ιδιο πραγμα! new_killpc.gif

μου φτανει περυσι! :D:D:huh::oB)

Ασε ρε!!! Αφου το πρωι θα κοιμασαι!

Εμενα θα ρωταει που θα εχω ξυπνησει tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ανάψει τα αίματα βλέπω.....ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τι ωρα υπολογιζετε να φτασετε απο athens στην Ακολη? α, και που θα πλατσουρισουμε? μπροστα στις καφετεριες ή πιο περα που εχει απλα? παιζει να πεταξω το φουσκωτο την κυριακη για καμια βολτα αν τελικα ερθω! tongue.gif

Edited by nikoliss
Link to comment
Share on other sites

να πω μια ιδεα; εμεις που θα ξεκινησουμε απο πατρα λετε να βρεθουμε καπου και να φυγουμε μαζι για να βρουμε τους υπολοιπους;

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή ιδέα georgeIIIκαι γω αυτό θα σας πρότεινα καινα υπολογίζατε να ήσασταν κάπου στην έξοδο που θα μπούμε και μεις από Αθήνα και να κατηφορίσουμε όλοι μαζί.....

όσο για το μπάνιο ναι εκεί μπροστά έχουμε υπολογίσει να κάνουμε που είναι και οι καφετέριες....

Link to comment
Share on other sites

όσο για το μπάνιο ναι εκεί μπροστά έχουμε υπολογίσει να κάνουμε που είναι και οι καφετέριες....

Ωχ καταλαβενετε τι εχει να γινει......

Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει οτι ή θα μας διώξουνε απο την περιοχη ή θα μετανιωσουν ολοι οι υπολοιποι που διαλεξανε τη συγκεκριμενη ημερα για τη συγκεκριμενη παραλια!!!

Ολοι οι καφροι μαζι σε εξορμιση καταστροφης προσωπικης ησυχιας και ηρεμιας!!!!

Χμμμμ , καλο ακουγεται χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th
μεσα και εγω! :D

λοιπον στο φαι παραγελνω εγω δεν θα φαμε παλι τον μισο καταλογο.....

Ασε ρε!!! Αφου το πρωι θα κοιμασαι!

Εμενα θα ρωταει που θα εχω ξυπνησει tongue.gif

φιλαρακο......7800.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, απ'όσο έχω μάθει ύστερα από τηλεφωνική επικοινωνία, περνάνε σούπερ... εγώ τελικά ήμουν απών... γύρισα @ 08:30 π.μ. σήμερα από ένα πάρτυ που έπαιζα εχθές οπότε δεν είχα κουράγιο να πάρω τα πόδια μου...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήγαινα προς τα καλάβρυτα σήμερα και σας πέτυχα πιο έξω από το κιάτο..βέβαια σας πέρασε όλους τo polo μου...πλάκα κάνω...Είδα ένα μέλος ποθ έιχε ένα polo πράσινο 6n και το είχε πάρα πολυ όμορφο με τα angel eyes χαζεψα οταν το είδα...Να ρωτήσω κάτι...το αυτοκόλητο του vwclub που έχετε όλοι πως μπορώ να το προμη8ευτώ?

Link to comment
Share on other sites

....Είδα ένα μέλος ποθ έιχε ένα polo πράσινο 6n και το είχε πάρα πολυ όμορφο με τα angel eyes χαζεψα οταν το είδα...Να ρωτήσω κάτι...το αυτοκόλητο του vwclub που έχετε όλοι πως μπορώ να το προμη8ευτώ?

γκου χου γκου χου.....εγώ ήμουν.....Τα ακούτε μερικοί μερικοί....ΟΜΟΡΦΟ......σαν και μένα.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

αυτοκολλητάκι θα βρεις από τον υπεύθυνο αξεσουάρ που δεν είναι άλλος από τον 1 και μοναδικό BASSAKOSVR6

Και άλλη μία εκδρομή-μπάνιο στην παραλία για τα μέλη μας έφτασε στο ΤΕΛΟΣ και όλοι αποχαιρετιστήκαμε και ευχηθήκαμε ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ και ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ......

Όλα ήταν υπέροχα όπως πάντα γιατί εμείς τα κάνουμε όλα τόσο ωραία και καλά....Κατασκηνώσαμε και μεις εκεί σε ένα μέρος της παραλίας με όλα τα συμπράκαλα μας και μπορώ να πω ότι όλα τα μέλη ακολουθήσανε τις οδηγίες και είχανε όλοι από κάτι.....

Για παράδειγμα:

stel-th: βατραχοπέδιλα,μάσκα και πρόγραμμα για γρήγορο κολύμπι......

PetrosMelissiaE: στρώμα θαλάσσης,τρόμπα+μπάλα για beach volley......

Totos20vt: ρακέτες και μπαλάκια

BAD BOY,PanosGT: ομπρέλα

ο πιτ ξέχασε τα μπρατσάκια του όπως μας είπε......

Το κέφι μεγάλο και τεράστιο όπως πάντα και τα είχε όλα η μέρα....Μέχρι και beach volley όπου ενώ μας άκουσε όοοοοοοοοοοοοοοοοοοολη η παραλία, ενώ έπεσε η μπάλα σχεδόν στους μισούς από αυτούς και ο πιτ είχε αναλάβει το κομμάτι των δημοσίων σχέσεων ώστε να μην μας βρίσουν.....πολύ..... εμείς ακάθεκτοι συνεχίσαμε και η ομάδα μου...........ΚΕΡΔΙΣΕ.....δημοκρατικά πάντα έτσι......Δεν σε χάλασε πετράκη και κωστάκη.....!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ σε όλους και ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Περασαμε πολυ καλα!!!!!!!

Τι να σας λεω?

Μπανιο!

Χαβαλες!

Beach volley και Ρακετες απο τους "αθληταραδες" του club!

Water sandwich!!!!

Ουζα!

Μπυρες!

Πειραγματα!

Και φυσικα .... μπουγελα!!!!(Κωστακη στεγνωσες?-Κρυα τα παγακια?)

Συμμετοχες μεχρι κι απο Λαμια (Φανης) αλλα και Ρεθυμνο (cabriolet-Θωμας μετα της συζυγου του Αννας-Μαριας που ηρθαν ειδικα και μονο για την εκδρομη!!!!!!!!!!!!!!!)

ΑΑΑΑΑΑ να μην ξεχασω οτι το προγραμμα περιελαμβανε και ειδικη περιποιηση ατριχης (πανω) κεφαλης !!!!

Να ανεβασετε τις φωτο για να δουνε οσοι δεν ηρθανε τι χασανε (προεδρε για σενα -και οχι μονο)

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΝΟΔΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ EVENTS ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε σουπερ, ηταν παρα πολυ ωραια η εκδρομη :o:o:thumbsup: !!!!

Βεβαια στον γυρισμο εγω καπου μπερδευτηκα και εφτασα Πατρα :rolleyes::rolleyes: αλλα ενταξει το βρηκα το δρομο της επιστροφης.

Τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στον Πετρο worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif για τη σωτηρια παρεμβαση του στο βενζιναδικο.

Edited by scirocco2
Link to comment
Share on other sites

Φοβερή η χθεσινή εκδρομή! Χάρηκα που σας είδα μετά από αρκετό καιρό... :o

Δυστυχώς με τους "λουώμενους" δεν κατάφερα να ανταλλάξω και πολλές κουβέντες :thumbsup: αλλά πλέον θα τα λέμε τακτικά!

Πιο πολύ απ' όλα μου άρεσε η ηρεμία στο χωρίο του Bassakou και η διαδρομή της επιστροφής! :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.