Jump to content
tolisgti

Συναγερμος

Recommended Posts

τωρα τον κομπρα τον ενεργοποιηεις και τον απενεργοποιεις απο το τηλεχηρηστειριο του κλεδιου η απο αλλο χειρηστηριο?

Link to comment
Share on other sites

τωρα τον κομπρα τον ενεργοποιηεις και τον απενεργοποιεις απο το τηλεχηρηστειριο του κλεδιου η απο αλλο χειρηστηριο?

απο το ιδιο κλειδι.θελω να μαθω εαν ταιριαζει η φυσα.πηρα στην αντιπροσωπια αλλα δεν το γνωριζουν.

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω!θα σου ποιασει ποιο πολα ομως να ξυλωσεις απο το ενα αμαξι τον συναγερμο και να τον βαλεις στο αλλο παρα απο το να δωσεις 150-200ευρα και να βαλεις ενα καινουριο

Link to comment
Share on other sites

απο το ιδιο κλειδι.θελω να μαθω εαν ταιριαζει η φυσα.πηρα στην αντιπροσωπια αλλα δεν το γνωριζουν.

ΛΟΓΙΚΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ. ΡΩΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς σας κάποιο μαγαζί που να βάζει και να έχει συναγερμό ΜΕΤΑ?

αν ειναι να βαλεις ΜΕΤΑ καλυτερα στην αντιπροσωπεια Θαλεια....

Link to comment
Share on other sites

Λες ε? Καλά θα πάω να το δω μολις βρω χρόνο για να πάω πρωί.

Ναι μονο στην αντιπροσωπεια. στο πολακι ειχα μετα στο γκολφακι εχω μετα

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς σας κάποιο μαγαζί που να βάζει και να έχει συναγερμό ΜΕΤΑ?
αν ειναι να βαλεις ΜΕΤΑ καλυτερα στην αντιπροσωπεια Θαλεια....
Ναι μονο στην αντιπροσωπεια. στο πολακι ειχα μετα στο γκολφακι εχω μετα

το μετα τι ειναι? τι εννοειτε?

Link to comment
Share on other sites

το μετα τι ειναι? τι εννοειτε?

Ρε συ μπερδευτηκες??? εννοω ΜΕΤΑ συναγερμο οχι μετά. Μαλλον σου λειψε ο πυργος. για κανε κανα ταξιδακι να ανανεωθεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ μπερδευτηκες??? εννοω ΜΕΤΑ συναγερμο οχι μετά. Μαλλον σου λειψε ο πυργος. για κανε κανα ταξιδακι να ανανεωθεις.

θα παω την αλλη εβδομαδα ;)

απλα δεν ειχα ξανακουσει συναγερμο ΜΕΤΑ και δεν το καταλαβα οκ

[οπως λενε καποιοι ειχα και στο χωριο μου?] tongue.gif:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρηγγειλα τα καινουριο μου scirocco.

Μου ειπε οτι θα μου κανει δωρο τον συναγερμο. Θα μου βαλει τον εργοστασιακο η καποιον αλλον??

Με το που κλειδωνω το αυτοκινητο θα κλεινουν και τα παραθυρα??

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

κινεζακι θα παρεις μαλλον,ετσι κανουν τις περισσοτερες φορες.κοστος κανα 50ευρω αν ειναι τετοιος.παραθυρα;αποκλειεται!

Link to comment
Share on other sites

δεν γνωριζω φιλε μου να σου πω κατι σε αυτο(αναφερομουν σε feature του συναγερμου δωρο).καποιος με σιροκο ισως;

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα οτι κρατωντας πατημενο το κουμπι κλειδωματος κλεινουν τα παραθυρα...

Ισχυει κατι τετοιο στο scirocco?

Στο golf V gti αυτό ισχύει.

Και πατώντας το ξεκλείδωμα, κατεβαίνουν.

Θεωρώ πως και στο δικό σου θα γίνεται.

Edited by ΤΑΖ
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια αντιμετωπιζω ενα προβλημα εδω και ενα μηνα σχεδον που εβαλα xenon εμποριου.το αμαξι το βγαζω καθε κυριακη και καθε κυριακη εχω προβλημα.

τη πρωτη φορα κολλησε ο συναγερμος(μαρκας ΜΕΤΑ)και δεν εκλεινε με τιποτα,τη δευτερη φορα καηκε ο εγκεφαλος απο τα xenon και σημερα ο συναγερμος ειναι εκτος λειτουργειας,δεν αναβει το λαμπακι ουτε ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος στο κλειδωμα-ξεκλειδωμα.

τι σκ@τα γινεται??????

μηπως ο συναγερμος μας αφησε χρονους?

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα το προβλημα ειναι ηλεκρολογικο και θα πρεπει να το δει καποιος ειδικος.αν ο συναγερμος δεν εχει τοποθετηθει σωστα απο ανθρωπο που γνωριζει τι κανει τοτε τα προβληματα που δημιουργουνται ειναι πολλα και σε ολοκληρο το ηλεκτρονικο κυκλωμα του αυτοκινητου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, στο αυτοκίνητό μου (passat του 2000) έχω έναν συναγερμό μάρκας Gemini, το θέμα είναι ότι απο το στρογγυλό τηλεχειριστιριάκι που έχει μου εχουν χαλάσει (από την πολλή χρήση) τα κουμπιά (κυρίως το πάνω με το οποίο ενεργοποιείς και απενεργοποιείς το συναγερμό).

Η ερώτησή μου είναι, πού πρέπει να απευθυνθώ ώστε να μου το φτιάξουν?

Edited by Ariskos
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω εναν συναγερμο στο πολο μου...κ μου λειπει το κουμπιουτερακι...γινετε να βγαλω αλλο για να μην αγορασω καινουργιο εξοπλισμο??? :drinks: ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω εναν συναγερμο στο πολο μου...κ μου λειπει το κουμπιουτερακι...γινετε να βγαλω αλλο για να μην αγορασω καινουργιο εξοπλισμο??? :phew: ευχαριστω!

Θα βρεις τη μάρκα του συναγερμού και θα καλέσεις το service της αντιπροσωπείας που τον φέρνει στην Ελλάδα. Αυτοί, θα σου δώσουν οδηγίες. Λογικά, θα πρέπει να σου προγραμματίσουν ένα καινούργιο χειριστηριο και όλα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.