Jump to content
FRITZ

Καλοί και φθηνοί Ζαντολαστιχάδες

Recommended Posts

anoixa auto to topic dioti oloi xeroume kapoion pou kanei kalh douleia, oloi exoume balei kapou zantes kai pisteuoume oti exei kales times!!!!

kai prwta apo ola giati diekrina mia kerdoskopia enanti twn upopshfiwn agorastwn meta apo mia sunexh ereuna pou ekana!~!!!!

oi times pane analoga me thn perioxh????????????????????

oxi bebaia!!!!!!!!!!!

yg..edw mporoume na parathetoume tis apopseis maskai tis plhrofories mas gurw apo auto to thema!!!!!!

kales giortes se olous :)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλος και φιλος μου ειναι Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ειναι Κασταμονης και Ηρακλειου γωνια Ν.Ιωνια

Link to comment
Share on other sites

Guest nt7561
Πολυ καλος και φιλος μου ειναι Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ειναι Κασταμονης και Ηρακλειου γωνια  Ν.Ιωνια

Κι από τιμές?

Link to comment
Share on other sites

Στο Χαιδαρι ο Αγγελος στην διασταυρωση Λ Αθηνων και Γ Παπανδρεου διπλα στον Γερμανο. Ανοιχτα 24 ωρες καθε μερα και καλοι στην δουλεια τους.....

Link to comment
Share on other sites

o Πατέρας στη θηβών είναι παρα πολύ καλός και πολυ φθηνός...

η πολιτική του είναι πολλοί πελάτες - χαμηλές τιμές και βγαίνει πάλι κερδισμένος.

και εχει και καλό service

Link to comment
Share on other sites

Guest Tzole11

Ρε παιδιά ποιά είναι η αποψή σας για τον Ζανιά στο Ελληνικό (Βουλιαγμένης και Αφροδίτης)!!είναι δίπλα στο σπίτι μου αλλά έχω ακούσει οτι μαλλόν περισσότερο σε "φαρμακείο" φέρνει παρά σε Βουλκανιζατέρ!!

Εχεί κανείς προσωπική άποψη???Εγώ έχω τσακάρει πως είναι αρκετά ακριβός αλλά παρόλα αυτά κάθε μέρα είναι πήχτρα στο αυτοκίνητο και όχι απλά αμάξια αλλά όλα ακριβά και κυριλέ!!!

¶βυσσος η ψυχή του ανθρώπου!!!

Link to comment
Share on other sites

o Πατέρας στη θηβών είναι παρα πολύ καλός και πολυ φθηνός...

η πολιτική του είναι πολλοί πελάτες - χαμηλές τιμές και βγαίνει πάλι κερδισμένος.

και εχει και καλό service

Απο τον ''Father'' ψωνιζουμε και εμεις στην παρεα. Καλη εξυπηρετηση, οι hi-join ειναι τρομερες ζαντες και μας κανει και καλες τιμες. 10 με τονο στον Πατερα. ;)

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Απο τον ''Father'' ψωνιζουμε και εμεις στην παρεα. Καλη εξυπηρετηση, οι hi-joy ειναι τρομερες ζαντες και μας κανει και καλες τιμες. 10 με τονο στον Πατερα.  ;)

γραψτε και κανα τηλεφωνο ρε παιδια για να ρωτησουμε τιμουλες

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Εγώ πιστεύω διότι εκεί είναι μαζεμένοι όλοι οι κάγκουρες που χώνουν πολλά λεφτά στα αυτοκίνητά τους. Δεν θέλω να παρεξηγηθώ από κανένα μέλος και δεν το λέω με κανένα ίχνος ειρωνείας, απλά η δικιά μου μένει Χαϊδάρι και τα βλέπω καθημερινά!

Link to comment
Share on other sites

XAXAXAXA ΡΕ Κωτσο εισαι φοβερος κοιτα οταν λεμε κακγουρες εγω δεν το θεωρω προσβλητικο.. και εμενα φιλοι με λενε για τε μπλε λαμπακια και μαλιστα μου ειπανε οτι αν βαλω και στο mercedes θα μου κολησουν αυτοκολητο καγκουρο!! Κωστα δεν σε παρεξηγει κανεις ρε!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω διότι εκεί είναι μαζεμένοι όλοι οι κάγκουρες που χώνουν πολλά λεφτά στα αυτοκίνητά τους. Δεν θέλω να παρεξηγηθώ από κανένα μέλος και δεν το λέω με κανένα ίχνος ειρωνείας, απλά η δικιά μου μένει Χαϊδάρι και τα βλέπω καθημερινά!

Tι να κανουμε ρε καμμενε! Ετσι ειμαστε εμεις, εχουμε την μοντιφια στο αιμα μας. upyours.gif Οσο για τους καγκουρες, αυτοι ασχολουνται και χαιρονται μονοι τους..... :)

Τα καλυτερα παιδια ειμαστε στο Χαϊδαρι.....τωρα που πηγε και σε βρηκε εσενα η γειτονισσα δεν ξερω..... tongue.gifupyours.gif

ΥΓ Sorry για το οfftopic. <_<

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο στον φωκα και ρωτησα για τα f1 και μου εδωσε την καλυτερη τιμη απο οσους ρωτησα 440 ευρω.περνω και στον πατερα να ρωτησω και μου λεει μια μ....... μην την πω τωρα "τιμες δεν λεμε απο το τηλεφωνο περαστε απο το καταστημα....."

τι να πω τωρα αντε να παω εγω να ρωτησω με τετοια συμπεριφορα

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο στον φωκα και ρωτησα για τα f1 και μου εδωσε την καλυτερη τιμη απο οσους ρωτησα 440 ευρω.περνω και στον πατερα να ρωτησω και μου λεει μια μ....... μην την πω τωρα "τιμες δεν λεμε απο το τηλεφωνο περαστε απο το καταστημα....."

τι να πω τωρα αντε να παω εγω να ρωτησω με τετοια συμπεριφορα

ετσι κάνει αυτός ρε,πολιτική του μαγαζιού.

*μη επιτρεπόμενη λέξη* μεν, πολιτική δε.

Πηγαινε από εκεί,δε θα χάσεις.

Ασε που θα τα βρεις αυτά που ψάχνεις πιο φτηνά.

Επίσης εχει και καλό σερβις ο πατήρ...οταν εβαλα τα bilstein απο αυτόν,μου κάνανε θόρυβο(τσουκ τσουκ συνεχεια).

Του το'πα και κάθησαν και ασχολήθηκαν(δε με φτύσαν όπως στις αντιπροσωπείες).

Εν τέλει τα έβγαλε,τα λάδωσε και δεν ακούγεται το παραμικρό πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Ο Πατηρ βάζει και άζωτο στα λάστιχα? Αν ναι ξέρετε τιμή???

Ναι βάζει.

Εγω που τα άλλαξα σ'αυτόν στα καινούρια μου εβαλε άζωτο. Τώρα μεμονομένα δεν ξέρω πόσο κάνει

Edited by polo123ps
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.