Jump to content
FRITZ

Καλοί και φθηνοί Ζαντολαστιχάδες

Recommended Posts

Καλοριζικα Μυρωνα. Κατι μου λεει οτι θα τα ευχαριστηθεις. Τι διασταση εβαλες?

νικο η διασταση ειναι 195/45/16.το λαστιχο απλα μαμαει.ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την αγωρα τους.το μονο που με στεναχωρισε ειναι οτι οι ζαντες εχουν γινει σκατα απο τις λακουβες τοσο που οι 3 δεν περναν ζυγοσταθμηση.τωρα σκεφτομαι η να τις φτιαξω η να τις αλλαξω.αναλογα το πορτοφολι και αυτο τον καιρο δεν περισευουν :thumbsup::angry2::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

νικο η διασταση ειναι 195/45/16.το λαστιχο απλα μαμαει.ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την αγωρα τους.το μονο που με στεναχωρισε ειναι οτι οι ζαντες εχουν γινει σκατα απο τις λακουβες τοσο που οι 3 δεν περναν ζυγοσταθμηση.τωρα σκεφτομαι η να τις φτιαξω η να τις αλλαξω.αναλογα το πορτοφολι και αυτο τον καιρο δεν περισευουν  :D  :)  :)  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Πως εγιναν οι ζαντες σκατα; :o Σε ποσο καιρο; Βλεπω πολυ κλαμα και ανησυχω.

Μηπως να ξανασκευτω να αλλαξω τις ζαντες μου; :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Πως εγιναν οι ζαντες σκατα;  :)  Σε ποσο καιρο; Βλεπω πολυ κλαμα και ανησυχω.

Μηπως να ξανασκευτω να αλλαξω τις ζαντες μου; :blink:

φιλε μου τις ζαντες τις φοραω 2 χρονια περιπου.εχουν φαει μερικες γερες λακουβες.με τετοιους δρομους ουτε οι σιδερενιες δεν γλυτωνουν

Link to comment
Share on other sites

οι ζαντες μου ειναι allesio (αν γραφετε ετσι) και υποτηθετε οτι ειναι καλη μαρκα αλλα εχουν γινει σκατα

Link to comment
Share on other sites

Να ξερεις οτι δεν ειναι καλη μαρκα!

καλες μαρκες ειναι BBS OZ kosei klp

κατι τοορα και ιστορια μου ειναι Β διαλογης...

αν δεις τις δικες μου τις 17ρες που φοραω και σου δειξω φωτο απο τι επεσα μεσα .. θα καταλαβεις απο το οτι δεν εχουν στραβωσει τι ποιοτητα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

διαφωνω παιδια ,εχω στραβωσει διαιρουμενη ΒΒS 16 αρα RS I ,κ δεν φτιαχνοταν πουθενα,ηθελε στεφανι αλλο κ με επιφυλαξη,κ δεν συμφερε,ολες στραβωνουν απλως προτιματε επωνυμες,OZ,MOMO,BBS,ΚΟΣΕΙ,ειναι πιο ανθεκτικες

Link to comment
Share on other sites

Guest agisd

λαστιχα 205/55/16 πόσο κανουν; εχω βρει Κουμο στα 310 ευρώ.

επισης ευθυγραμμιση πόσο κανει (οχι ζυγοσταθμιση);

Link to comment
Share on other sites

Guys πηρα ζαντες και λαστιχα Good Year Eagle F1 195/50/15, τιμη για ζαντες 500 ¤ και τα λαστιχα ακομα πιο φθηνα.....260 ¤!

ΑΓΑΝΤΑΣ, Ελαστικα, ζαντες, αμορτισερ, ελατηρια, ΘΗΒΩΝ 52 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Τηλ. 210.57.58.319 (Μολις μπειτε Θηβων απο Λ Αθηνων στα 50 μετρα μετα απο το 1ο φαναρι δεξια σας, λιγο πριν τον Πατερα δηλαδη για οσους ξερουν) ;)

Υπαρχει και 2ο καταστημα Θηβων 527 στο Αιγαλεω, Τηλ. 210.59.14.704

Την Πέμπτη το απόγευμα πριν φύγω για Κρήτη άλλαξα τα ελαστικά μου στο παραπάνω μαγαζί ύστερα από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Νίκο. Πραγματικά πάρα πολύ καλός. Έβαλα τα Pilot Exalco 2 σε διάσταση 195/50/15V μόνο 265 Ευρώ από 275 που μου είχε πει αρχικά. Είχα έκπτωση λόγω Νίκου. Στην Κρήτη τα "δοκίμασα". Ζεσταίνονται πάρα πολύ εύκολα. Κρατάνε άψογα στο οδόστρωμα. Μέχρι στιγμης πολύ ικανοποιημένος από τα εν λόγω ελαστικά. Είχα μεγάλο δίλημα για το ποιά να βάλω τελικά τα επέλεξα από την ημερομηνια παραγωγής τους. Ήταν πιο πρόσφατη από το F1.

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Guest elli_summers

de ksero na sou po pou na pas afou kathe perioxi exei kai ton diko tis....pantos sigoura na min pas se auton stin anifora tis amfitheas.....Apateonas....bazei mpolika parapano....sta lastixa tis mixanis na fantastis anti gia 150euro pou kanan telika mou zitouse 220!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ti na po.... rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη το απόγευμα πριν φύγω για Κρήτη άλλαξα τα ελαστικά μου στο παραπάνω μαγαζί ύστερα από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Νίκο. Πραγματικά πάρα πολύ καλός. Έβαλα τα Pilot Exalco 2 σε διάσταση 195/50/15V μόνο 265 Ευρώ από 275 που μου είχε πει αρχικά. Είχα έκπτωση λόγω Νίκου. Στην Κρήτη τα "δοκίμασα". Ζεσταίνονται πάρα πολύ εύκολα. Κρατάνε άψογα στο οδόστρωμα. Μέχρι στιγμης πολύ ικανοποιημένος από τα εν λόγω ελαστικά. Είχα μεγάλο δίλημα για το ποιά να βάλω τελικά τα επέλεξα από την ημερομηνια παραγωγής τους. Ήταν πιο πρόσφατη από το F1.

Ο,τι μπορουσα εκανα! tongue.gif

By the way EXALTO ειναι Σπυρο, οχι ΕΧΑLCO! Λαστιχα ειναι, οχι κουφωματα! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο Φωκά και ρώτησα για Michelin Pilot Exalto II σε διάσταση 195/50/R15 και μου είπε 260€ η τετράδα! Ο πιο φθηνός που έχω ρωτήσει μέχρι τώρα... :blink: Είναι καλός; Τι γνώμη έχετε;

Link to comment
Share on other sites

κωστα εκει εβαλα και εγω τα δικα μου f1.πηρα περιπου στα 10 μαγαζια και ηταν πραγματικα ο φθηνοτερος και με διαφορα.και η δουλεια καλη οπως και η τιμες του μα το καλυτερο ειναι το ξανθο που εχει στο γραφειο αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :whistling::):):rolleyes::wub::wub:hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif

Edited by M.G.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες από σήμερα καμαρώνω κι εγώ τις καινούργιες ζαντούλες μου πάνω στα Exalto! -_- Ούφ... απαλλάχτηκα επιτέλους από τα μαμίσια τάσια!!! tongue.gif

Υ.Γ. Πράγματι πολύ καλός ο Φωκάς! Έμεινα πολύ ευχαριστημένος αν και προέκυψε κάποιο πρόβλημα στο μηχάνημα της ζυγοστάθμισης και καθυστέρησα καμία ωρίτσα... (kostas_gantemakias έπρεπε να λέγομαι... :D )

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικες Κωστα!!Πολυ ωραιες ειναι!!

Αντε φερτο κατω να το στριψουμε!!

Mαντεψε τι εχει σειρα τωρα... :blink:

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.