Jump to content
Thanospc

Polo 6 - Φώτα Ημέρας Led Και Xenon Φανάρια,angel Eyes(Γνησια,aftermarket, Κλπ)

Recommended Posts

Μεγειά!!Ωραία είναι και πιστεύω πως θα δείξει καλύτερα βάζοντας μια άλλη μάσκα χωρίς το σήμα.

Όταν τα συνδέσεις βάλε και μια φωτό με αναμμένα τα angel να δούμε πώς είναι!

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη η φώτο είναι από το polaki μου αλλά επειδη δεν έχει καλή νυχτερινή λήψη το κινιτό μου βρήκα και μια απο το internet με ένα polaki που φοράμε ακριβώς τα ίδια και φαινονται και ακριβώς τα ίδια...

post-5676-1190409128_thumb.jpg

post-5676-1190409198_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλοφόρετα!!

Πανέμορφα και αυτά! ;)

¶ντε να τα χαίρεσαι, και προσοχή με αυτά -_-

Στα δαχτυλίδια τι λάμπες έβαλες; Λευκές; Κίτρινες;

Link to comment
Share on other sites

Doggy μην σε μπερδεύει η φώτο απο το κινητό μου τα δαχτυλίδια ειναι κίτρινα σαν την δεύτερη φώτο δηλαδή όπως βγαίνουν δεν τα πείραξα μόνο τις λάμπες μεγάλες και μικρές έβαλα άσπρα φώτα. Μπορώ να τα κάνω να φένονται τα φώτα στο χρώμα του πάγου που είναι κάπως μπλέ υπάρχουν τέτοιες λάμπες σε H7 που να μπαίνουν

Link to comment
Share on other sites

Doggy μην σε μπερδεύει η φώτο απο το κινητό μου τα δαχτυλίδια ειναι κίτρινα σαν την δεύτερη φώτο δηλαδή όπως βγαίνουν δεν τα πείραξα μόνο τις λάμπες μεγάλες και μικρές έβαλα άσπρα φώτα. Μπορώ να τα κάνω να φένονται τα φώτα στο χρώμα του πάγου που είναι κάπως μπλέ υπάρχουν τέτοιες λάμπες σε H7 που να μπαίνουν

Θα ζητήσεις 6000Κ

Υπάρχουν σε μαγαζιά με αξεσουάρ.

Αν θές τελείως λευκό φώς θα πάρεις 4000Κ και αν θές πιό μπλέ 8000Κ.

Τα 4000Κ είναι και τα πιό φωτηνά.Είναι αυτά που φοράει η Mercendes.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Ρε dog εσύ έχεις αλλάξει ψείρες στα δαχτυλίδια? Εγώ τον κόβω ότι δεν τα έχεις αλλάξει.

ThaN.O.S γιατί δεν έβαλες τα μαύρα?

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

είχα βάλει λευκά leds αλλά καιγόντουσαν συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν τα είχε και έπρεπε να πάρω γρήγορα τα φανάρια γιατί το polo ήταν στο συνεργείο..Και εγώ τα μαύρα ήθελα αλλά εκεί στο savel trade μου είπαν θα φέρουν σε κανα μήνα και δεν μπορούσα να περιμένω άσε που μου έλεγαν οτί επειδί ειναι σκούρο το αμάξι του πηγαίνουν πιο πολύ του χρωμίου. Βλακεία έκανα δεν του πάνε?

Link to comment
Share on other sites

6000Κ φοράω εγώ δεν έχουν κανένα πρόβλημα :lol:

Εκτός αν έχουν αρχίσει να λιώνουν τα φανάρια μου και δε το έχω πάρει γραμμή tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενα polo μοντελο 2008 ειναι το 9Ν3 που λετε..? ή to 6N ?

Θελω να βαλω κατι xenon (H7 σωστα ?) και δε ξερω αν μπαινουν κανονικα και χωρις καποιο προβλημα..

Εννοω ηλεκτρονικο( καμια ενδειξη, προβλημα με εγκεφαλο κλπ)

επισης, ποιο τυπο χενον να προτιμησω? τα παλια με τους χοντρους μετασχηματιστες ή τα καινουρια με τα λεπτα ballast?

πιο πολυ με ενδιαφερει να τα βαλω και να δουλεψουν χωρις να θελει κατι αλλο..

Link to comment
Share on other sites

Ναι 9Ν3 ειναι το μοντελο σου.Η7 λαμπα θες και κατα την γνωμη μου βαλε τα λεπτα ballast.εγω αυτα εχω και ειμαι ευχαριστημενος.

ok σε ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος που να γνωρίζει σχετικά με τις αγορές από ebay. Θέλω για παράδειγμα να αγοράσω αυτό το κιτάκι xenon http://global.ebay.com/HID_XENON_KIT_CO ... 51440/item και αναρωτιέμαι για την τιμή. Είναι δηλ. γύρω στα 45€?? Μόνο?? Θα εκτιμούσα πολύ να μου λέγατε πως να κάνω την παραγγελία μέσω paypall και τα σχετικά για θέματα ασφαλείας συναλλαγών. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος που να γνωρίζει σχετικά με τις αγορές από ebay. Θέλω για παράδειγμα να αγοράσω αυτό το κιτάκι xenon http://global.ebay.com/HID_XENON_KIT_CO ... 51440/item και αναρωτιέμαι για την τιμή. Είναι δηλ. γύρω στα 45¤?? Μόνο?? Θα εκτιμούσα πολύ να μου λέγατε πως να κάνω την παραγγελία μέσω paypall και τα σχετικά για θέματα ασφαλείας συναλλαγών. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Καλημέρα ! Αν μπορεις φτιάξε το λινκ για να σε βοηθήσουμε στην ερώτηση σου .. :)

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μία ματιά πρώτα εδώ εβαυ

Γενικά να ξές ότι για αγορές από αμερική υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο να περάσει το προιόν τελωνείο(αν ξεπερνα νομίζω τα 40 δολ) γεγονός που θα αυξήσει κατα πολύ την τελική τιμή. Εγώ για αυτό το λόγο χρησιμοποιώ σχεδόν πάντα το γερμανικό ebay.de που τα προϊόντα διακινούνται εντός ε.ε.

Επίσης γενικά καλό είναι να αποφεύγεις ότι έχει σχέση με DHL και λόγω κόστους και λόγω τελωνείου, αν και το κόστος του κιτ είναι μικρό και δεν νομίζω να περάσει! :lol:

Από εκεί και πέρα...για το συγκεκριμένο κιτακι....αν και δεν έχω εμπειρία πάνω στο θέμα θα σου πρότεινα να κοιτάξεις κάτι περισσότερο γνωστό και δοκιμασμένο....κινεζο-φέρνει πολύ!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε με ενδιαφέρει αν είναι κινέζικο. Μια χαρά λόγια έχω ακούσει για τα κινέζικα. Εγώ θέλω 1 κιτάκι γύρω στα 40-50€ και χωρίς να πληρώσω τελωνείο... Μπορείτε να με βοηθήσετε στην επιλογή??

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μίλησα μαζί με τον πωλητή από msn και μου είπε ότι μπορούμε να κατεβάσουμε την τιμή και να μην περάσει τελωνείο. Το κάνουν συχνά λέει και είναι σίγουρο ότι θα δουλέψει.. Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.