Jump to content
Black Widow

Mono ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ Rnd-mfd2 Cd/dvd

Recommended Posts

Οχι οχι δεν κατάλαβες... Ακυρώνει την εγγύηση της ΠΗΓΗΣ. Οχι του αμαξιού... Και μετά σου λέει 480 ευρώ για ένα νέο RCD300!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι οχι δεν κατάλαβες... Ακυρώνει την εγγύηση της ΠΗΓΗΣ. Οχι του αμαξιού... Και μετά σου λέει 480 ευρώ για ένα νέο RCD300!!!!!
ΠΡΟΦΑΝΩΣ!!! Φαντάζεσαι να σου καεί η μηχανή και να σου πουν ότι φταίει το firmware του RNS??? rocket.gif

Ικανούς τους έχω... withstupid.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

τελικα το περασα και εγω MFD2 και ειναι τρελα.....

το μονο που χρειαζομαι ειναι οι καινουριοι χαρτες εχω τον χαρτη TELEATLAS V3 μηπως εχει κανεις τους V4?

Link to comment
Share on other sites

Αναζητείται

ωωωωωχχχ.... καταλαβα... βρε DIS το multimedia adapter για να δουμε DVD και TV... το εχει κανενας στην Ελλαδα????...

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 4άρι σε DVD (εκδοση 2006) και ακόμα δεν έχω βρει τρόπο να το γράωψ ρε γαμώτο.. Εχει άλλο κλείδωμα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 4άρι σε DVD (εκδοση 2006) και ακόμα δεν έχω βρει τρόπο να το γράωψ ρε γαμώτο.. Εχει άλλο κλείδωμα :lol:

οοοοο πολυ καλημερα σας κε. Αρη ελπιζω να με θυμασαι !!!!!!

χμμμμ εχει κλειδωμα εεεεε αυτο που γινεται δηλαδη ειναι οτι δεν μπορει να αντιγραψει το κλειδι.... κατι αναλογο με τις ταινίες DVD ......

Link to comment
Share on other sites

Σχετικό είναι αυτό. Εγώ δεν θα τα δινα γιατί δεν καίγομαι να έχω video στο αυτοκίνητο. Υπάρχουν και ακριβότερα πάντως. Και για ένα συγκεκριμένο μια εταιρία ζητάει 356 ευρώ

καλημερα,

τελικα το ολο κλειδωμα του χαρτη δεν προερχεται απο τον δισκο αλλα απο την ιδια την συσκευη!!!!

πιστευω οτι πολυ συντομα θα μπορεσουμε να εχουμε αντιγραφα του νεου χαρτη

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ανοίγει και για βίντεο; το ψάξατε Μιχάλη;

καλησπερα Αρη,

ναι ανοιγει το μονο που θελει ειναι να μου στειλει ενα αρθρωμα... το οποιο στην ουσια δινει μια ψευτικη εντολη για να ανοιξει καποιες λειτουργιες... το περιμενω και θα σας ενημερωσω αμεσως .... το αρθρωμα ειναι τοσο απλο που μπορει να το φτιαξει ενας ηλεκτρονικος ....

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τους τελευταίους χάρτες μπορούμε να τους βρούμε κάπου για κατέβασμα; V7 νομίζω είναι.

Καλησπερα.

Εχω το νεο χαρτη V8

Παίδες τους τελευταίους χάρτες μπορούμε να τους βρούμε κάπου για κατέβασμα; V7 νομίζω είναι.

Καλησπερα.

Εχω το νεο χαρτη V8

PIS_TP_EUR_11_EX_101118.pdf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.